• Informacje na temat:

  dużo kawy

Artykuły na temat: dużo kawy
 • Anna (25 l.) i Grzegorz (31 l.) Bardowscy z „Rolnik szuka żony 2” w najnowszym wideo opowiedzieli o tym, jak wygląda ich codziennie życie. Oprócz pracy składają się na nie picie kawy, czytanie książek, granie w gry i szycie na maszynie.

 • Anna Kalczyńska: Zimą sobie folguję

  Anna Kalczyńska pracę w telewizji godzi z obowiązkami mamy. "Nie straszne mi jest wstawanie o piątej rano" - mówi dziennikarka i przyznaje, że pije za dużo kawy. "Z dietą jest u mnie najgorzej" - dodaje.

 • "Na dobre i na złe": Konfrontacja w Nałęczowie - rozmowa z Emilią Komarnicką

  Wpadła w wir pracy. Wstaje o piątej rano, jeździ na plan zdjęciowy, potem ma próby w teatrze, a w międzyczasie przysypia przy filiżance kawy. Na wiosnę jej bohaterka Agata wzbudzi dużo emocji u fanów "Na dobre i na złe". Omal nie wpadnie w ramiona Marka, do którego ma słabość, i zbliży się do Adama, co nie spodoba się zazdrosnej o niego Wiktorii.

 • Barbara Sass-Zdort: Specjalistka od silnych kobiet

  Długo czekała na debiut. Potem pracowała tak dużo, bo chciała nadgonić stracony czas.

 • "Przyjaciół" zna każdy

  Monica, Rachel, Phoebe, Joey, Chendler, Ross - ich nie trzeba przedstawiać. "Tu nie ma nic do opowiadania" - tak brzmiało pierwsze zdanie, jakie padło w pilotowym odcinku serialu. I dużo w tym prawdy. "Przyjaciół" zna każdy. To serial kultowy, ponadczasowy, który wciąga widzów zawsze tak samo.

 • Agnieszka Grochowska o hollywoodzkim debiucie

  "System", amerykański thriller osadzony w czasach sowieckiej Rosji, to nowy film z udziałem Agnieszki Grochowskiej. "Nikt nigdy nie stawiał mi tak dużych wymagań" - mówi o pracy na planie tej produkcji polska aktorka.

 • Agnieszka Kaczorowska: rola Bożenki w „Klanie” się rozwinie

  Agnieszka Kaczorowska przyznaje, że dużo się teraz dzieje w jej życiu: wystąpi w „Tańcu z Gwiazdami", prowadzi internetowy kurs tańca, uczestniczy w warsztatach aktorskich, nie może więc narzekać na brak pracy. Po wakacjach nadal będzie można ją oglądać w serialu „Klan”. Aktorka nie kryje satysfakcji z tego, że scenarzyści znacznie rozbudowali rolę Bożenki.

 • Anna Starmach: Nie mam wolnej chwili

  Anna Starmach opowiada o programie "MasterChef", w którym jest jurorką, i o swoich marzeniach.

 • Edyta Górniak przerwała detoks!

  ...przyznała się do swojego nałogu. Okazuje się, że gwiazda pije za dużo... kawy. Dziennie ponoć spożywa jej około pięciu filiżanek! W rozmowie z "Super Expressem" wyznała, że niedawno podjęła próbę(...) czasie bowiem wróciła do nałogu. "Nie udało mi się. Nie piłam kawy przez 40 dni, później do niej wróciłam" - powiedziała tabloidowi. Cóż, gwiazda chyba nie ma silnej woli... *** Zobacz więcej...

 • Klaudia Halejcio: Nadal tańczę

  Klaudia Halejcio biega, ćwiczy na siłowni, zdrowo się odżywia, zażywa relaksacyjnych kąpieli i stosuje naturalne kosmetyki - niektóre nawet sama robi. "Muszę dbać o to, jak wyglądam - to jest nieodłączny element zawodu, który wykonuję" - przekonuje aktorka.

Wideo na temat: dużo kawy
 • Duży zeszyt

  Ekranizacja bestsellerowej powieści Agoty Kristof o niezwykłej więzi braci bliźniaków jednoczących się w przetrwaniu pełnej okrucieństw wojny. II wojna światowa. Ojciec przed rozstaniem z dwoma trzynastoletnimi synami daje im zeszyt przykazując, aby zapisywali w nim codzienne doświadczenia. Chłopcy mają znaleźć schronienie na wsi, u babci. Jednak kobietę bardziej interesuje zawartość butelki niż jej własne wnuki. Zamiast azylu chłopców czeka brak miłości, walka o przetrwanie i doświadczenie...

 • Gerontofilia

  18-letni Lake ma kochającą dziewczynę, ale pewnego dnia odkrywa, że bardziej interesują go dużo starsi mężczyźni. Los sprawia, że dostaje wakacyjną pracę w domu opieki, gdzie rozwija delikatną relację z panem Peabody. Kiedy dowiaduje się, że pacjetom podawane są w nadmiarze leki na uspokojenie, postanawia uratować pana Peabody i pomóc mu uciec. Rozpoczyna się zabawna i poruszająca podróż, która zbliża ich jeszcze bardziej. Ale nikt nie żyje wiecznie.

 • Gra tajemnic

  Zespół najbardziej utalentowanych ludzi na świecie pracuje pod okiem genialnego Alana Turinga nad złamaniem skomplikowanego kodu, którym posługują się naziści. Ich niesamowite dokonania, oparte częściowo na pracy polskich naukowców, pozwalają położyć kres najbardziej okrutnej wojnie w historii dużo wcześniej, niż wydawało się to możliwe. Po tych wydarzeniach Turing w blasku chwały przystępuje do badań, których efektem będzie największa rewolucja naszych czasów – powstanie komputera. Mimo...

Dyskusje na temat: dużo kawy
 • Re: Kończy dziś 74 lata i nie ukrywa tego!

  wszystkiego najlepszego w Dniu Urodzin dużo zdrowia Pani Beato,chętnie bym się napiła kawy z Panią w Warszwie,często jestem w tym mieście,pozdrowienia

 • W odcinku 484.

  kobietę ,która chciała wstać z łóżka, przeszkadzała im w piciu kawy i rozmowach ,gdy czegoś potrzebują to traktowani są jak zło konieczne. Pracują do godziny 15 ,kiedy jest oddziałowa ale po południu odpoczywają i zabawiają się w różny sposób. Uważam ,że za to co robią zarabiają za dużo.Lekarze uczyli się, dużo egzaminów musieli zdawać więc im się należy większa pensja niż pielęgniarkom.

 • Re: Waszym zdaniem: "Prosto w serce" a "BrzydUla"

  najlepszej gatunkowo kawy w ostatnich odcinkach w toku fabuły? Czy mi się wydaje, czy reklamowano także Apart? A banery uliczne poprzedzające emisję? Krótka pamięć? I żeby nie było: ja też jestem fanką(...) w uwielbieniu i wszystkie inne seriale porównywać ciągle do niego. Dalszego ciągu BU nie będzie, bo zbyt dużo czasu upłynęło, poza tym nie wiem, czy chciałabym, by podstawą kontynuacji była chałowata