• Informacje na temat:

  duży sukces

Artykuły na temat: duży sukces
 • Iza Miko: Niespodziewany sukces!

  ...jest teraz właścicielem domu Michaela Jacksona, także zakupił jeden z obrazów. - Zabawne jest to, że ten obraz jest duży, a w tym ogromnym domu wygląda na malutki - zdradza aktorka. Przewrotne jest także to, że Iza w dzieciństwie była, jak twierdzi, wręcz obsesyjną fanką króla popu. - Marzyłam o ślubie z Michaelem Jacksonem - śmieje się. To spory sukces. Ale fani aktorskich osiągnięć Izy Miko...

 • "Ida" największym sukcesem Łódź Film Commission

  "Ida" jest największym sukcesem Łódź Film Commission - instytucji, która w 2014 roku wsparła produkcję ok. 20 projektów filmowych: filmów fabularnych, dokumentalnych, reklam, programów telewizyjnych i projektów audiowizualnych. "Ida" otrzymała z ŁFC 120 tys. zł dotacji.

 • Ciągle nie wiadomo, z kim Liam spędzi resztę swojego życia. Stephanie radzi Brooke, by przyzwyczaiła się do myśli, że Hope nie za szybko stanie na ślubnym...

 • Liam Neeson w RMF FM: Mam do Polaków duży sentyment

  "Bardzo miło wspominam czas spędzony w Waszym kraju i mam do Was duży sentyment" - mówi Liam Neeson w rozmowie z RMF FM. Popularny aktor opowiada o nowej, trzeciej już części filmu "Uprowadzona", o roli Oscara Schindlera w produkcji Stevena Spielberga oraz o swym zachwycie nad "Idą".

 • Hope uważa, że powinna zachować abstynencję aż do samego ślubu. W tym przekonaniu utwierdza ją spotkanie z młodymi dziewczętami, które są pod dużym wrażeniem...

 • "Ida" to największy sukces polskiego kina

  To największy sukces polskiego kina - powiedziała minister kultury Małgorzata Omilanowska po przyznaniu "Idzie" Oscara w kategorii film nieanglojęzyczny.

 • "Na Wspólnej": Będzie dużo zwrotów akcji

  ...kredyt. I tu wydarzyło się mnóstwo trudnych sytuacji, które stały się dużym wyzwaniem dla całej rodziny. Zarówno dla niego i żony Nikol, ale też jego mamy Honoraty Leśniewskiej (Aleksandra Konieczna(...) Robert usiłuje się odnaleźć w roli taty. W swojej miłości do dziecka okaże się czasami nawet bardzo śmieszny. W środowisku aktorskim znany jesteś jako zapalony sportowiec. Z sukcesami biegasz...

 • "Duży zeszyt": Przyspieszone dojrzewanie

  Już od 7 listopada w polskich kinach pojawi się najlepszy film Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Karlowych Warach oraz węgierski kandydat do Oscara - "Duży zeszyt" w reżyserii Jánosa Szásza.

 • Moda na sukces

  Hope mówi matce o swoich uczuciach do Olivera i zdradza, że chce stracić z nim dziewictwo. Taylor tłumaczy Whipowi, że duży wpływ na zachowanie Steffy...

 • Saszan zdradza receptę na sukces: Robić swoje

  Młoda wokalistka doradziła, co zrobić, aby odnieść sukces w internecie. Saszan uważa, że wystarczy robić swoje, być sobą oraz utrzymywać stały kontakt z fanami.

Zdjęcia na temat: duży sukces
Wideo na temat: duży sukces
 • Zbigniew Wodecki o sukcesie: To początek końca!

  Jeśli ktoś odniesie sukces, to ma przechlapane - mówi Zbigniew Wodecki w programie "Duży w Maluchu", w którym Filip Nowobilski rozmawia z gwiazdami show-biznesu podczas przejażdżki Fiatem 126 p. Artysta uważa, że każdy, kto odniósł sukces, boi się, iż go nie powtórzy. "Człowiek zaczyna wariować. Sukces to jest początek końca!" - komentuje. (Duży w Maluchu/x-news)

 • Cezary Pazura o sukcesie

  Czarek Pazura twierdzi, że jest żywym dowodem na to, że nawet pochodząc z małej miejscowości, można zrobić dużą karierę. Niezbędne są jednak determinacja i silna osobowość.

 • Sarsa tęskni za pracą fizyczną

  Sarsa, zanim odniosła sukces ze swoją pierwszą płytą "Zapomnij", sprzątała campingi w Norwegii. Dzisiaj tęskni za pracą fizyczną. "Ta praca wydawała mi się wtedy ciężka, dzisiaj wiem, że byłam totalnie zrelaksowana, umysł był czysty, określone godziny pracy, poukładana, zdrowe odżywianie, wyglądałam młodziej" - mówiła w programie "Duży w maluchu".

Dyskusje na temat: duży sukces