• Informacje na temat:

  dygant i widawska

Artykuły na temat: dygant i widawska
 • Koniec kariery Agnieszki Dygant?

  Agnieszka Dygant (46 l.) zaczyna martwić się o swoją karierę. Jeszcze do niedawna aktorka była zasypywana rozmaitymi propozycjami filmowymi, ale odrzucała je. Gwiazda stwierdziła, że żadna z zaproponowanych jej ról nie jest wystarczająco dobra. Myślała, że jej pięć minut będzie trwać wiecznie. Teraz telefon milczy. Czy to zwiastuje schyłek jej kariery?

 • "Prawo Agaty": Bohaterowie pożegnają się z Gdańskiem

  Agnieszka Dygant, Daria Widawska, Leszek Lichota i Tomasz Karolak - odtwórcy głównych ról serialu TVN "Prawo Agaty" - pojawią się w przyszłym tygodniu na planie filmowym w Gdańsku. To już ich druga wizyta w mieście nad Motławą.

 • "Prawo Agaty": Jaki jest sposób Dygant na zły dzień na planie?

  .... Obecnie jednak po tylu latach wspólnej pracy wszyscy porozumiewają się bez problemu. Oczywiście zdarzają się też gorsze dni na planie, ale również na to Agnieszka Dygant i Daria Widawska znalazły sposób(...)W styczniowym numerze "Twojego Stylu" ukazał się obszerny wywiad z Agnieszką Dygant, w którym zdradziła, że nie jest najłatwiejszą osobą do współpracy. Wynika to z tego, że jest perfekcjonistką...

 • "Prawo Agaty": Niespodziewany zwrot w finale

  Absolutnie nic nie wskazywało na szczęśliwy finał szóstego sezonu "Prawa Agaty", a jednak... w ostatniej scenie Marek (Leszek Lichota) złoży namiętny pocałunek na ustach Agaty (Agnieszka Dygant). A sędzia Dorota Gawron (Daria Wiadawska) zostanie oczyszczona z korupcyjnych zarzutów.

 • Agnieszka Dygant chce zostać po raz drugi mamą?

  Choć jej pozycja w show-biznesie od lat jest niezachwiana, Agnieszka Dygant (43 l.) wycofuje się z życia zawodowego. Co konkretnie stoi za jej decyzją?

 • "Prawo Agaty": Nareszcie razem

  W siódmym, ostatnim sezonie "Prawa Agaty" najważniejsza będzie rodzina. To głównie wokół niej będą skupiać się radości, nieoczekiwane wydarzenia i problemy bohaterów. Czeka nas mnóstwo emocji!

 • Widawska w nowym serialu

  W "Prawie Agaty" Daria Widawska zagra jedną z głównych ról. Czy serial będzie sukcesem podobnym do "Magdy M."?

 • "Prawo Agaty": Powrót Dygant!

  Powrót Agnieszki Dygant, plejada gwiazd w głównych i drugoplanowych rolach (m.in. Małgorzata Kożuchowska, Daria Widawska, Marian Opania, Leszek Lichota, Tomasz Karolak), poruszające sprawy i wartka akcja - powstaje pierwszy w polskiej telewizji klasyczny serial prawniczy poruszający w każdym odcinku nową sprawę (tzw. serial proceduralny).

 • "Prawo Agaty": "Na planie nie ma 'zgniłego jaja'" - wywiad z Agnieszką Dygant

  Agnieszka Dygant, czyli Agata Przybysz z "Prawa Agaty", odpowiada na pytania internautów. Zdradza m.in. jakich rad udzieliłaby swojej bohaterce i z czego ma największy ubaw na planie.

 • Daria Widawska: Mam dylemat

  O godzeniu pracy i macierzyństwa opowiada na planie "Prawa Agaty" Daria Widawska.

Zdjęcia na temat: dygant i widawska
 • Tak lansowała się warszawka na prezentacji ramówki TVN-u
Wideo na temat: dygant i widawska
 • Listy do M.

  Nigdy nie wiesz, kiedy przyjdzie miłość. Nic na siłę, nie wolno za dużo o niej myśleć, bo właśnie wtedy nie przychodzi. Ale w końcu przyjdzie. I będzie jasne, że warto było czekać. Maciej Stuhr w filmie "Listy do M." Przez lata kobiety wylewały łzy razem z Bridget Jones, zakochiwały się na zabój w Hugh Grancie i śmiały się, nawet kiedy w perspektywie czterech wesel, pojawiał się pogrzeb. Teraz czas na film Listy do M., w którym pogubieni życiowo bohaterowie odkryją, że to, co ich...

 • Biała i Strzała podbijają kosmos

  Przeżyj najbardziej odlotową przygodę roku z Białą i Strzałą - dwoma niezwykłymi pieskami, które podbiły kosmos! Biała, pies cyrkowy i Strzała, kundel uliczny - nie śniły nawet o podróży za granicę, a co dopiero o podboju galaktyki! Przezabawny zbieg okoliczności rzuci te dwa niezwykłe czworonogi w wir wielkiej przygody! Zanim jednak sięgną gwiazd, zaliczą odjechany i karkołomny trening dla prawdziwych kosmonautów... Wspaniała, malowniczo zrealizowana animacja wzrusza, zaciekawia i uczy, że...

Dyskusje na temat: dygant i widawska
 • Re: Agnieszka Dygant...

  Agnieszka jest numerem jeden!!!!! Fajnie też wygląda Daria Widawska. Pozdrawiam

 • Re: "Prawo Agaty": Jak zmieniło się życie Agaty?

  Bardzo lubię ten serial. Oglądałem wszystkie odcinki. Agnieszka Dygant i Daria Widawska świetne aktorki.

 • Re: "Prawo Agaty": 6. sezon już jesienią

  Mam nadzieję, że powstanie jak najwięcej sezonów tego serialu. Dygant, Widawska, Lichota i Mikołajczak tworzą naprawdę świetną ekipę. Choć przyznam szczerze, że byłam kompletnie rozczarowana tym, w jaki sposób przedstawiono związek Agaty i Marka. Wcześniej była między nimi jakaś magia, a od momentu, gdy wylądowali w łóżku mam wrażenie, że tylko ono ich łączy. Byli jak seks przyjaciele, a nie para.

 • Re: Wiosenne nowości w TVN

  NIE LUBIĘ DYGANT ALE BĘDĘ OGLĄDAĆ PRAWO AGATY PONIEWAŻ ZAGRA TAM MAŁGOSIA KOŻUCHOWSKA I DARIA WIDAWSKA KTÓRE BARDZO LUBIĘ;