• Informacje na temat:

  dygant lichota pocalunek

Artykuły na temat: dygant lichota pocalunek
 • "Prawo Agaty": Jak całuje Leszek Lichota?

  Serialowa mecenas Przybysz była dla kolegi po fachu bardzo łaskawa, przyznała jednak, że trudno jej ocenić umiejętności sztuki pocałunków, gdyż te, których próbowała z Leszkiem Lichotą były udawane. - Lechu całuje w porządku, aczkolwiek muszę rozczarować jego fanki, że to nie są takie pocałunki pełnowartościowe, że tak powiem, one są jednak grane - stwierdziła Agnieszka Dygant. - Nie wiem...

 • "Prawo Agaty": Niespodziewany zwrot w finale

  Absolutnie nic nie wskazywało na szczęśliwy finał szóstego sezonu "Prawa Agaty", a jednak... w ostatniej scenie Marek (Leszek Lichota) złoży namiętny pocałunek na ustach Agaty (Agnieszka Dygant). A sędzia Dorota Gawron (Daria Wiadawska) zostanie oczyszczona z korupcyjnych zarzutów.

 • Leszek Lichota: Bywam nieugięty

  Prywatnie bardzo różni się od mecenasa Dębskiego, w którego wciela się w serialu "Prawo Agaty". - Jestem otwarty, z wiekiem coraz bardziej - mówi Leszek Lichota. Czasami jednak bywa zasadniczy, jak jego bohater.

 • Bywa nieugięty

  Prywatnie bardzo różni się od mecenasa Dębskiego, w którego wciela się w serialu "Prawo Agaty". - Jestem otwarty, z wiekiem coraz bardziej - mówi Leszek Lichota. Czasami jednak bywa zasadniczy, jak jego bohater.

 • ​Gorący pocałunek w finale

  W finałowym, 13. odcinku drugiego sezonu "Prawa Agaty", w emocjach dojdzie do kolejnego pocałunku między Agatą (Agnieszka Dygant) a Markiem (Leszek Lichota). Czy to oznacza, że prawnicy nareszcie zdecydują się być razem?

 • Przełom w "Prawie Agaty": Pocałunek i gorący seks!

  Agata (Agnieszka Dygant) i Krzysztof (Mirosław Baka) zdobędą się w końcu na odwagę, by się do siebie zbliżyć. W 10. odcinku zobaczymy sceny romantyczne i namiętne!

 • "Prawo Agaty": Niespodziewany happy end w finale szóstego sezonu!

  Absolutnie nic nie wskazywało na szczęśliwy finał szóstego sezonu, a jednak... w ostatniej scenie Marek (Leszek Lichota) złoży namiętny pocałunek na ustach Agaty (Agnieszka Dygant). A sędzia Dorota Gawron (Daria Wiadawska) zostanie oczyszczona z korupcyjnych zarzutów.

 • Agata i mężczyźni

  W 4. odcinku "Prawa Agaty" tytułowa bohaterka (Agnieszka Dygant) wprost nie może opędzić się od pomocników. Swoją pierwszą sprawę chce poprowadzić aplikant Bartek (Michał Mikołajczak), wsparciem służy też Maciek (Łukasz Nowicki), a wszystkiemu przygląda się zazdrosny Marek (Leszek Lichota).

 • Wielkie finały seriali

  ...(Agnieszka Dygant). W finałowym odcinku Agata ułoży sobie stosunki z bratem (Eryk Lubos). Uda jej się również wyjaśnić z ojcem (Marian Opania) wszelkie nieporozumienia. No i zapowiada się happy end związku z Markiem (Leszek Lichota)! Wprawdzie bez ślubu, ale podobno z... ciążą. Tymczasem Bartek (Michał Mikołajczak) i Aniela (Katarzyna Zawadzka) wybiorą się do Brukseli, by odwiedzić Frania. Czy Janowski...

 • "M jak miłość": Tajemnicze morderstwo i inne serialowe sensacje!

  ...", w ostatniej scenie Marek (Leszek Lichota) złożył gorący pocałunek na ustach Agaty (Agnieszka Dygant). Jak to oni, porozumieli się bez słów. Lecz lojalni fani serialu doskonale wiedzieli, o co chodzi. Ta dwójka...