• Informacje na temat:

  dylan walsh aktor

Artykuły na temat: dylan walsh aktor
 • Obsada "Beverly Hills, 90210" wspomina zmarłego Luke'a Perry'ego

  Shannen Doherty, czyli serialowa Brenda Walsh z "Beverly Hills, 90210" w wywiadzie dla magazynu "People" odniosła się do śmierci Luke'a Perry'ego. Znany z roli Dylana aktor zmarł w poniedziałek, 4 marca 2019 roku. Zmarłego kolegę z planu wspominały także inne gwiazdy kultowego serialu.

 • Luke Perry - Buntownik nie bez powodu

  Dylan McKay, etatowy rozrabiaka z "Beverly Hills, 90210", cieszył się ogromnym powodzeniem u płci przeciwnej. Nie inaczej było w przypadku grającego go aktora - Luke’a Perry’ego. Czy wygląd pomógł mu w filmowej karierze? Czytajcie dalej! A także oglądajcie "Beverly Hills, 90210" na CBS Drama.

 • "Beverly Hills, 90210": Kultowy serial powraca

  Brandon i Brenda Walsh, bliźnięta z Minnesoty, przeprowadzają się wraz z rodzicami do Beverly Hills i rozpoczynają naukę w prestiżowym liceum West Beverly High. Wkrótce Brandon poznaje intelektualistkę Andreę, a Brenda zaprzyjaźnia się z zamożną Kelly. Do paczki nowych przyjaciół dołączają Steve, Donna, David i Dylan - pamiętacie te imiona? Przez wiele lat młodzi aktorzy wcielający się w ich...

 • Gwiazdy po latach: "Beverly Hills, 90210"

  Kultowy serial lat 90. opowiadający o grupie nastolatków ze słonecznej Kalifornii, ich codziennych problemach, miłościach, rozterkach... Kiedy Jim Walsh dostaje intratną propozycję pracy, wraz z całą(...) - Dylan, Andrea, Steve, Kelly, Donna i David...

 • ​Jason Priestley - nie tęskni za czasami "Beverly Hills, 90210"

  Kiedy wygrał casting do "Beverly Hills, 90210" miał 21 lat, jego bohater 16. Brandon Walsh był ideałem. Nastolatek, poważnie patrzący na świat, szarmancki wobec kobiet, odpowiedzialny i przystojny. Czy aktor tęskni za swoją postacią? Czym zajmuje się dzisiaj? Sprawdźcie już teraz, a od poniedziałku do piątku o 21:00 oglądajcie "Beverly Hills, 90210" na CBS Drama!

 • Shannen Doherty - czy źle oceniliśmy serialową Brendę?

  Shannen Doherty, serialowa Brenda Walsh", budziła wiele kontrowersji. Jaką drogę przebyła, nim trafiła do "Beverly Hills, 90210"? Dlaczego odeszła po czterech latach? Co stało się z nią potem? Tego dowiecie się z naszego tekstu. Tymczasem serialową Brendę możecie podziwiać w serialu "Beverly Hills, 90210", który emitowany jest od poniedziałku do piątku o 10:00, 14:00 i 21:00 na kanale CBS Drama.

Wideo na temat: dylan walsh aktor
 • Unforgettable: Zapisane w pamięci

  Gwiazdą "Unforgettable" jest Poppy Montgomery, która wciela się w postać Carrie Wells, enigmatycznej byłej detektyw o przedziwnej zdolności. Otóż w jej pamięć zapisuje się szczegółowo absolutnie wszystko: każde miejsce, każda rozmowa, każdy moment radości i rozpaczy. Nie dlatego, że wszystko pamięta, ale dlatego, że nie umie zapomnieć niczego oprócz szczegółów z dnia, kiedy zamordowano jej siostrę, wiele lat temu. Od tamtej pory Carrie stara się odciąć od przeszłości, ale los podczas...

 • Więzień labiryntu

  Film opowiada historię nastoletniego Thomasa (Dylan O'Brien), który razem z 60 innymi osobami zostaje uwięziony w tajemniczym labiryncie. Gdy wszystko wydaje się być stracone i nikt nie potrafi znaleźć wyjścia pojawia się nagle dziewczyna. Posiada ona cenną informacje, która może być pierwszym krokiem do upragnionej wolności.

 • Więzień labiryntu

  Film opowiada historię nastoletniego Thomasa (Dylan O'Brien), który razem z 60 innymi osobami zostaje uwięziony w tajemniczym labiryncie. Gdy wszystko wydaje się być stracone i nikt nie potrafi znaleźć wyjścia pojawia się nagle dziewczyna. Posiada ona cenną informacje, która może być pierwszym krokiem do upragnionej wolności.