• Informacje na temat:

  dynastia serial

Artykuły na temat: dynastia serial
 • "Dynastia": Mistrzyni złych wyborów

  Niewątpliwie zła passa aktorki rozpoczęła się w lutym 2006 r., kiedy to wystąpiła o rozwód ze swoim drugim mężem, Richim Samborą (1994-2006 r.). Powód? Romans gitarzysty z przyjaciółką żony, Denise Richards. Zawodowo też nie było lepiej - od wiosny, gdy jej serial "Port lotniczy LAX" zdjęto z anteny, kolejne ważniejsze oferty przestały napływać. W kwietniu 2007 r. uprawomocnił się rozwód...

 • "Prawdziwa historia rodu Borgiów" w telewizji

  "Prawdziwa historia rodu Borgiów" to serial opowiadający o dojściu do władzy katalońskiego kardynała, który starał się założyć dynastię, aby panować nad światem. Drugi sezon serii można oglądać od piątku, 23 stycznia, w FOKUS TV.

 • "Dynastia" tylko z nazwy?

  Nowa wersja kultowego hitu to jedna z tych premier, na którą wszyscy czekają z niecierpliwością i... obawą. Czy słusznie? Okaże się 12 października, gdy serial pojawi się na Netflixie!

 • Festiwal Muzyki Filmowej: "Gra o tron", "Star Trek" i gry wideo

  Świat gier wideo, muzyka z obrazów filmowych Andrzeja Wajdy, szekspirowskie adaptacje i oscarowi goście, "Gra o tron" na gali międzynarodowych seriali ostatniej dekady i spektakularny finał na pokładzie kosmicznego Enterprise - "Star Trek Live in Concert" - oto najważniejsze atrakcje programu tegorocznej edycji festiwalu Muzyki Filmowej, który odbędzie się w Krakowie w dniach 27-31 maja.

 • "Dynastia": Powrót legendy

  Pomysł na reaktywowanie jednej z najpopularniejszych soap-oper w historii TV przez ostatnie kilka lat przewijał się co chwilę w informacjach z serialowego podwórka. Tym razem projekt wydaje się już(...) serialu "Beverly Hills 90210", a rok później "Melrose Place". Niestety, o ile pierwszy utrzymał się na powierzchni przez pięć lat, o tyle drugi "spadł" z anteny zaledwie po skróconym sezonie. Tym...

 • Grażyna Wolszczak: Od 12 lat w "Na Wspólnej"

  Już 27 stycznia serial "Na Wspólnej" będzie świętował kolejną rocznicę. Z tej okazji Grażyna Wolszczak, która od samego początku wciela się w postać Basi, wspomina swój pierwszy dzień na planie.

 • "Dynastia": 50 lat w ukryciu

  ...rozmowy dziennikarz zapytał także aktora o powrót serialu w uwspółcześnionej wersji. - To jakiś żart! Dlaczego nazwali to "Dynastia"? To obraża oryginalną wersję. Nie sądzę, żeby któreś z nas chciało(...)Na dwa tygodnie przed premierą nowej "Dynastii" (w Polsce serial dostępny na Netfliksie) odtwórca dawnej roli Adama Carringtona udzielił wywiadu portalowi The Daily Beast, w którym zdradził swoją...

 • W Krakowie rozpoczyna się 8. Festiwal Muzyki Filmowej

  Muzyka do kultowych gier wideo, filmów Wajdy, ekranizacji dzieł Szekspira i seriali rozbrzmiewać będzie podczas 8. edycji Festiwalu Muzyki Filmowej w Krakowie - poinformowali w środę organizatorzy na konferencji inaugurującej jego tegoroczną edycję.

 • "Dynastia": Powstanie nowa wersja serialu?

  Moda na nowe wersje starych seriali wciąż trwa w najlepsze. Tym razem na telewizyjne ekrany ma powrócić... "Dynastia".

 • "Igrzyska śmierci: Kosogłos. Część I": Nowy trailer

  W listopadzie do kin trafi kolejna część ekranizacji bestsellerowej trylogii Suzanne Collins - "Igrzyska śmierci: Kosogłos. Część I" w reżyserii Francisa Lawrence'a. Podobnie jak w poprzednich filmach, obok grających główne role Jennifer Lawrence (Katniss Everdeen) i Josha Hutchersona (Peeta Mellark), zobaczymy doskonałych aktorów także na drugim planie.

Zdjęcia na temat: dynastia serial
Wideo na temat: dynastia serial
 • To będzie polska "Dynastia"?

  Nowy serial "Rezydencja" to opowieść o nieprzyzwoicie bogatej rodzinie, w której - oprócz wielkich pieniędzy - zaczynają rządzić wielkie emocje...

Dyskusje na temat: dynastia serial