• Informacje na temat:

  dyplom uczelni

Artykuły na temat: dyplom uczelni
 • Daniel Olbrychski zawiedziony. Liczył, że po obronie magistra dostanie profesurę na uczelni

  Daniel Olbrychski (75 l.) obronił tytuł magistra, bo liczył na profesurę w Akademii Teatralnej. Angaż obiecał mu ówczesny rektor uczelni. Ale obietnica pozostaje niespełniona...

 • Magdalena Kumorek: Grzeczna dziewczynka z własnym zdaniem

  Popularność dał jej serial "Samo życie". "Przepis na życie" - sympatię fanów.

 • Nie dopuścili Frytki do dyplomu

  Władze uczelni, gdzie studiuje Agnieszka (32 l.), nie dopuściły celebrytki do obrony dyplomu...

 • Kasia Klich: Dyplom to nie wszystko

  Kasia Klich, pochodząca z Poznania wokalistka, która podbija listy przebojów piosenką "Lepszy model", należy do tej grupy artystek, które mogą pochwalić się dyplomem Akademii Muzycznej. Jednak jak sama powiedziała w wywiadzie dla INTERIA.PL, fakt ten wcale nie nie oznacza, iż automatycznie odniesie sukces, a jej muzyka spodoba się.

 • Alicja Bachleda-Curuś przygotowuje się do obrony!

  Alicja Bachleda-Curuś (35 l.) niebawem będzie mogła pochwalić się dyplomem!

 • Wajda otrzymał honoris causa

  Andrzej Wajda otrzymał tytuł doktora honoris causa Białoruskiej Państwowej Akademii Sztuki i za kilka tygodni przybędzie do Mińska, by odebrać dyplom i wygłosić wykład dla studentów - powiedział w piątek, 9 kwietnia, telewizji Biełsat rektor tej uczelni Ryczard Smolski.

 • Jolanta Fraszyńska i Tomasz Zieliński: Ślub tuż-tuż!

  Wiele razem przeszli, ale to tylko umocniło ich związek. Jolanta Fraszyńska (47 l.) u boku przystojnego psychoterapeuty z dyplomem inżyniera odnalazła spokój i szczęście, a już wkrótce zostanie jego żoną.

 • Aerosmith: Doktor Steven Tyler

  Prestiżowa amerykańska uczelnia muzyczna Berklee College Of Music w Bostonie, której absolwentami są chociażby członkowie lubianej w Polsce grupy Dream Theater, postanowiła wyróżnić honorowym dyplomem wielką postać muzyki rockowej - Stevena Tylera, wokalistę zespołu Aerosmith.

 • Herbuś nie potrzebuje szkoły aktorskiej, by grać

  ..."Dyplom ukończenia jakiejkolwiek uczelni nie jest wyznacznikiem talentu" - twierdzi "utalentowana" Edyta Herbuś.

 • Sława, kasa i... wiedza

  Aktor z dyplomem elektryka. Gwiazdor kina akcji inżynierem chemii. Weterynarz prowadzi teleturniej, a filmowa seksbomba wykłada na uczelni. Od dawna wiadomo, że kariera w show-biznesie nie musi iść w parze z rodzajem wykształcenia. Choć są i tacy, dla których nauka jest równie ważna, co sława.

Wideo na temat: dyplom uczelni
 • "Community"

  Zawieszony w prawie wykonywania zawodu adwokat Jeff Winger (Joel McHale) musi wrócić na uczelnię, by zdobyć nowy dyplom. Idąc na łatwiznę zapisuje się na prowincjonalny Greendale Community College, gdzie studiują najsłabsi absolwenci liceów, gospodynie domowe i emeryci. W wyniku zabawnego zbiegu okoliczności Jeff angażuje się w prawdziwe życie studenckie wypełnione protestami, zabawą, romansami

 • Scenariusz na miłość

  15 lat temu scenarzysta Ray Michaels (Grant) miał świat u stóp. Dowcipny, seksowny i rozchwytywany laureat najbardziej pożądanej filmowej nagrody świata - Oscara. Teraz jest spłukany, rozwiedziony i cierpi na chroniczny kryzys twórczy. Jedyne, co mu zostało z czasów chwały, to zawyżone poczucie własnej wartości. Z nadzieją na zarobienie łatwych pieniędzy, przyjmuje ofertę poprowadzenia kursu pisania scenariuszy na niewielkiej uczelni. Selekcja na zajęcia, prowadzona osobiście przez...

 • Bóg nie umarł

  Josh rozpoczyna studia na jednej z amerykańskich uczelni. W pierwszym semestrze trafia na zajęcia z filozofii prowadzone przez fanatycznego ateistę profesora Radissona. Wykładowca już na pierwszych zajęciach każe studentom napisać na kartce słynne zdanie Friedricha Nietzschego: "Bóg umarł", i złożyć pod nim podpis. Ci, którzy tego nie zrobią mogą zrezygnować z zajęć lub... udowodnić, że Nietzsche się mylił. Z całej grupy pierwszorocznych studentów wyzwanie podejmuje tylko Josh. Ma czas do...

Dyskusje na temat: dyplom uczelni
 • Re: "Daleko od szosy": Życie napisało scenariusz

  A dyplom magistra kupić chodząc od czasu do czasu do prywatnej wyższej "uczelni" ...

 • Re: Wielka kariera bez matury? To możliwe!

  A nauka, to nie praca? Aby zdobyć dyplom politechniki, należy się porządnie natyrać. I to nie tylko na samej uczelni, ale wcześniej też. I nie mam tu na myśli uzyskanie dyplomu z "zarządzania przedsiębiorstwami".

 • Re: Afera łapówkarska. Felicity Huffman trafi za kratki?

  A jak w Polandi mozna kupic dyplom wyzszej uczelni na bazarze lub necie to wszystko ok? A inzynierowie i magistrowie pisac poprawnie w ojczystym jezyku nie potrafia i to nikomu nie przeszkadza.

 • Re: #felietonwkratkę: Jaka belle katastrofa!

  Kiedyś indeks zdobywało się za wiedzę, bo były egzaminy wstępne na studia(dziś na medycynę). Obecnie wystarczy złożyć świadectwo maturalne i czekać na przyjęcie. Indeks zdobywa się zanim rozpoczną się zajęcia na uczelni. Wręczenie indeksu przez dziekana wydziału osobie przyjętej na studia to immatrykulacja. Po ukończeniu studiów otrzymuje się dyplom.

 • Re: "Na Wspólnej": Wakacje Marty Wierzbickiej

  z niej to jest dobra wariatka, kobieta torpeda, pozytywnie szalona w życiu to i pewnie w łóżku temperamentu nie brakuje, i chociaż próbuje zerwać z wizerunkiem piersiastej gwiazdki too nie wyjdzie jej to na dobre.. bo jak dziewczyna sie odzywa, to czasem rozwiewa wszystkie wątpliwości ;) chociaż w moim wieku, przy tak zaawansowanej kuracji iqmanem nie pytałbym o dyplom wyższej uczelni ;) Szał!

 • Re: "rodzinka.pl": Adam Zdrójkowski odkłada maturę na przyszły rok!

  specjalizacja, profesjonalizm. Pracodawca ocenia umiejętności a nie dyplom z prywatnej uczelni zrobiony dla rodziców którzy chcieli zaspokoić własne ego zamiast pomyśleć nad tym do czego dziecko ma

 • Re: Katarzyna Cichopek nie dostała się do 2. edycji show "Twoja twarz brzmi znajomo"!

  pewnie) postanowił się doktoryzować, złożył dokumenty (łącznie z kupionym dyplomem) na studia doktoranckie, pani w dziekanacie (właściwie nie wiadomo dlaczego) wystąpiła do uczelni z zapytaniem o niego(...)Jej wiara w swój talent, czy wręcz geniusz przypomniała pewien fakt - przed laty pewien facet, który nie miał nawet matury, kupił dyplom ukończenia politechniki, ponieważ był bystry, szybko