• Informacje na temat:

  dyrektor oddziału

Artykuły na temat: dyrektor oddziału
 • "Barwy szczęścia": Małgorzata Potocka została dyrektorem. Odejdzie z serialu?

  Małgorzata Potocka, czyli Jola Grzelak-Kozłowska z „Barw szczęścia”, objęła niedawno posadę dyrektora radomskiego Teatru Powszechnego. Nowa praca pochłania ją bez reszty... - Nie mam czasu, aby odebrać telefon – skarży się aktorka. Czy to znaczy, że zamierza odejść z serialu?

 • Niski poziom konkursu na prezesa i zarząd TVP

  W środę, 27 maja, późnym wieczorem Rada Nadzorcza TVP zakończyła przesłuchania uczestników ostatniego etapu konkursu, który wyłoni prezesa i zarząd TVP. Jednak zdaniem jej członka Tadeusza Kowalskiego, konkurs został przygotowany mało starannie, na czym ucierpiał jego poziom.

 • "Na dobre i na złe": Awans na ordynatora

  ...może utrzymywać wakatu na stanowisku ordynatora oddziału chirurgicznego. - Jestem zaszczycony - ucieszy się Borys. - Niepotrzebnie. Oddział musi mieć ordynatora, ktoś nim musi zostać. Oto logika pańskiego awansu - wyjaśni dyrektor.

 • Bartek Jędrzejak: Mylą mnie z... Błaszczykowskim

  Wśród nominowanych w 18. edycji plebiscytu Telekamery znalazł się prezenter pogody Bartek Jędrzejak. Dziennikarz przyznaje, że często mylony jest z piłkarzem Jakubem Błaszczykowskim. Opowiada też o swojej przygodzie z tańcem.

 • "Na Wspólnej": Zawieszony w obowiązkach

  Kamil doradzi ordynatorowi, by dogadał się z dyrektor szpitala.

 • Janusz Daszczyński prezesem TVP

  Janusz Daszczyński prezesem; Marian Zalewski i Wiesław Rola członkami zarządu TVP na kolejne cztery lata - zdecydowała w środę, 12 czerwca, Rada Nadzorcza Telewizji Polskiej. Teraz decyzja o powołaniu lub odrzuceniu składu zarządu należy do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji.

 • "Na dobre i na złe": Skąd wziąć pieniądze?

  Nie wszyscy są zachwyceni tym pomysłem i odnoszą się do Marcina z rezerwą. Na domiar złego okazuje się, że szpital ma problemy z pozyskaniem pieniędzy i kontraktów dla swojej placówki. Dyrektor NFZ ma wkrótce złożyć wizytę kontrolną w Leśnej Górze. Bart upatruje w tym szansę na zdobycie funduszy na rozwinięcie jego programu. Rafał jednak uważa, że eksperymentalny projekt nie zainteresuje...

 • Nowy dyrektor Filmoteki Narodowej

  Janusz Rau został powołany 18 września przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego Kazimierza Michała Ujazdowskiego na funkcję Dyrektora Filmoteki Narodowej.

 • Doktor Michał Morawski przyjmuje na oddział osiemnastoletnie uczennice, które zorganizowały w szkole strajk głodowy. Zamierzają wymusić na dyrektorze zorganizowanie...

 • Oddział Zamknięty: Nowe życie "Jary'ego"

  Krzysztof "Jary" Jaryczewski (44 l.) jest legendą polskiej muzyki rockowej. Na to zaszczytne miano zasłużył sobie jako znakomity frontman Oddziału Zamkniętego. Później jednak o "Jarym" słyszało się głównie w kontekście alkoholowo-narkotykowym. Muzyk znalazł się na dnie. Do najgorszego nie doszło i dziś "Jary" jest "czysty" i cieszy się szczęściem rodzinnym.

Zdjęcia na temat: dyrektor oddziału
Wideo na temat: dyrektor oddziału
 • "W rytmie serca": Odcinek 49.

  Diler zmusza Helenę i Alka, by wyprodukowali kolejną porcję narkotyków. A gdy młodzi zaczynają pracę, do podziemi zagląda nagle ksiądz Stanisław… Tymczasem w związku Marii i Adama trwa kryzys, a do tego Biernacka ma problemy w pracy - bo dyrektor szpitala odkrywa, że to właśnie ona wykradła z oddziału narkotyki i postanawia lekarkę zwolnić. Z kolei Weronika prowadzi nowe śledztwo - dotyczące

 • Chciała pięknie wyglądać na ślubie! Zmarła po zabiegu odsysania tłuszczu!

  " - powiedział Dariusz Kopczyński, zastępca dyrektora z Miejskiego Szpitala Zespolonego w Częstochowie. 34-latka w maju miała wziąć ślub, dlatego zdecydowała się na zabieg. Chciała pięknie wyglądać