• Informacje na temat:

  dyrektor studiów

Artykuły na temat: dyrektor studiów
 • Krzysztof Stelmaszyk broni żony po skandalu w Teatrze Studio

  Ostatnio aktorowi sen z oczu spędza konflikt jego ukochanej z przełożonym. Współpraca Agnieszki Glińskiej, byłej dyrektor artystycznej Teatru Studio, z tamtejszym dyrektorem naczelnym Romanem(...) dalej na następnej stronie - To wrażliwa kobieta, która padła ofiarą mobbingu w białych rękawiczkach - twierdzi aktor.  Zdaniem Stelmaszyka, dla dyrektora Osadnika ważniejszy od wystawianych...

 • Filip Bajon nowym dyrektorem Studia Filmowego "Kadr"

  Reżyser i scenarzysta filmowy Filip Bajon będzie dyrektorem Studia Filmowego "Kadr". Decyzję o jego powołaniu podjęła minister kultury i dziedzictwa narodowego prof. Małgorzata Omilanowska, która zaakceptowała rekomendację komisji konkursowej.

 • Miał być dyrektorem PGR-u!

  Rodzice Andrzeja Grabarczyka, czyli Jerzego Chojnickiego z "Klanu", marzyli, że ich syn będzie dyrektorem... PGR-u i na starość będą przyjeżdżać do jego gospodarstwa, by odpocząć.

 • Festiwal filmów optymistycznych przenosi się do Częstochowy

  Po dziewięciu latach obecności w Rzeszowie festiwal filmów optymistycznych Happy End przenosi się do Częstochowy. Dyrektor festiwalu Piotr Żukowski powiedział, że samorząd Częstochowy zaoferował "atrakcyjniejsze warunki i przyjazny klimat".

 • Obara na dywaniku u dyrektora

  ...aktorka wzięła już udział, wylądowała na poważnej rozmowie u dyrektora teatru, Zbigniewa Brzozy. Nie podziękował jej jeszcze za współpracę, ale obciążył ją kosztami odwołanego spektaklu - gazeta szacuje...

 • Eric Goldberg gościem 8. Międzynarodowego Festiwalu Animator

  50 filmów zawalczy w tym roku o nagrodę Złotego Pegaza w ramach 8. edycji Międzynarodowego Festiwalu Filmów Animowanych Animator w Poznaniu. Jedną z gwiazd festiwalu będzie Eric Goldberg, reżyser związany m.in. z Disney Studio.

 • Krzysztof Stelmaszyk: Jego partnerka, Agnieszka Glińska, jest ofiarą mobbingu?!

  Agnieszka Glińska (47 l.) oskarża dyrektora Teatru Studio w Warszawie i odchodzi z pracy!

 • Trzy premiery w Teatrze Telewizji

  Do końca maja Telewizja Polska pokaże aż trzy ważne premiery teatralne. 18 maja (o godz. 20:25) TVP1 wyemituje "Zaręczyny" w reżyserii Wojciecha Nowaka. Dzień później (o godz. 20:30) TVP Kultura pokaże sztukę "Polacy" w reżyserii Gabriela Gietzky'ego, a 24 maja (o godz. 22:55) Studio Teatralne Dwójki zaprasza na "Miss HIV" w reżyserii Krzysztofa Czeczota.

 • Na Wspólnej

  Daniel dowiaduje się, że Łucji grozi amputacja nogi. Tymczasem Basia odbiera telefon z dziekanatu. Okazuje się, że jej synowi grozi usunięcie ze studiów....

 • Steffen Moeller otrzymał Nagrodę Weizsaeckera

  Niemiecka Fundacja Narodowa przyznała Steffenowi Moellerowi Nagrodę im. Richarda von Weizsaeckera za zasługi dla porozumienia między Niemcami a Polakami. Niemiecki autor, aktor i kabareciarz przyczynił się do zbliżenia obu narodów - napisano w uzasadnieniu.