• Informacje na temat:

  dzieci brada pitta najnowsze

Artykuły na temat: dzieci brada pitta najnowsze
 • Brad Pitt szczerze o związku z Angeliną Jolie: „12 lat piekła”!

  Wydawali się parą idealną. Najprzystojniejszy mężczyzna i najpiękniejsza aktorka Hollywood zostali parą w styczniu 2005 roku. Doczekali się trójki własnych dzieci oraz trójki adoptowanych, a 14(...). Najnowsze doniesienia głoszą, że gwiazdor zdążył się już otrząsnąć z tej sytuacji i na nowo zaczął randkować.  *** Zobacz więcej materiałów wideo: 

 • Odmłodzony Brad Pitt

  Brad Pitt pracuje non stop już od kilku miesięcy. Obecnie aktor przebywa w Kanadzie na planie swojego najnowszego filmu "The Curious Case of Benjamin Button", w którym gra niezwykłą postać...

 • Szokujące plany Angeliny Jolie! "Zapowiedziała, że zniszczy Brada"

  Wiele wskazuje na to, że rozwód Angeliny Jolie (41 l.) i Brada Pitta (52 l.) nie będzie należał do najłatwiejszych...

 • Psychiczny defekt Brada Pitta

  Brad Pitt twierdzi, że ma "psychiczny defekt", który nie pozwala mu wracać myślami do wydarzeń z przeszłości.

 • Brad Pitt broni Angeliny

  ...respektem. Jest bardziej honorowa niż ktokolwiek, kogo spotkałem w swoim życiu" - powiedział o matce swoich dzieci Pitt. Na pytanie, jaki jest jego ulubiony film z udziałem Angeliny, Brad Pitt odpowiada, że "Mr. & Mrs. Smith". Dlaczego? "No wiesz... szóstka dzieci. Zakochałem się" - wyjaśnia.

 • Brad Pitt: Aniston czy Jolie?

  Czy Brad Pitt wróci w ramiona byłej żony, Jennifer Aniston? To pytanie ostatnio zadają sobie wszyscy jego fani.

 • Brad Pitt zagra geja?!

  W Stanach od dłuższego czasu plotkowało się, że w swojej najnowszej produkcji Brad Pitt wcieli się w rolę homoseksualisty. W męsko-męskich scenach partnerować miał mu Ryan Murphy, znany z serialu "Glee".

 • Brad Pitt nie jest dobrym ojcem

  Brat Angeliny Jolie (31 l., "Przerwana lekcja muzyki" ) uważa, że Brad Pitt (42 l., "Troja" ) nie troszczy się o Angelinę i dzieci wystarczająco. Troskliwy brat zaproponował więc swojej siostrze, że ta może się do niego wprowadzić.

 • Brad boi się, że Angelina zginie!

  ...spanikował i dlatego chciałby ich miłość jak najszybciej scementować ślubem" - mówi. Sama Jolie także nie ukrywa, iż bywa ciężko. Na początku tego roku przeżyła chwile grozy... "Napisałam do Brada(...)" - przyznała. Hollywoodzka para spotkała się po raz pierwszy w 2005 roku na planie filmu "Pan i Pani Smith". Wspólnie wychowują szóstkę dzieci. W zeszłym miesiącu, po siedmiu latach związku, zaręczyli...

 • Brad Pitt i greccy bogowie

  Brad Pitt ( "Ocean's Eleven: Ryzykowna gra" ) jest tak pełen niepokoju, jak zostanie przyjęty jego najnowszy film "Troja" , że postanowił o pomoc zwrócić się do... greckich bogów. Aktor jest dumny, że mógł stać się częścią ważkiego filmowego projektu i zapewnia, że rezultat jest wspaniały, jednak pewne tragiczne wydarzenie na planie opowieści spowodowało niepokój gwiazdora.