• Informacje na temat:

  dzieci byłemu

Artykuły na temat: dzieci byłemu
 • Monika Zamachowska przejęta chorobą byłego męża: Bardzo to przeżywam

  ...łączyć ich dzieci: Tomek (16 l.) i Zosia (13 l.). Choć mieszkają one w Polsce razem z matką, często odwiedzają ojca i jego narzeczoną Sophie. Niestety, od pewnego czasu wizyty w Anglii są smutne, bo Jamie jest ciężko chory. - Bardzo to przeżywam - mówi ze smutkiem dziennikarka w rozmowie z "Na Żywo". - To niezwykły człowiek, ktoś, z kim nigdy się nie pokłóciłam, ojciec moich dzieci. Jego problemy...

 • "M jak miłość": Afera w rodzinie

  Matka Darka za wszelka cenę będzie chciała rozdzielić syna i Natalię. Zasugeruje nawet, że to nie on jest ojcem dziecka!

 • Drew Barrymore wróciła do byłego!

  Aktorka kolejny raz szuka szczęścia z tym samym mężczyzną. Ale nie jest to ojciec jej dzieci...

 • Jennifer Aniston: Wykorzysta okazję?

  "Co z tym ślubem?", "kiedy dziecko?", "czy myślisz o byłym mężu?" - Jennifer Aniston ma dość odpowiadania na te same pytania. Jej nowy film święci triumfy, a ona sama ma szansę zacząć wszystko od nowa.

 • Julia Pietrucha w ciąży. Zdradziła płeć dziecka i skomentowała oskarżenia byłego faceta

  Julia Pietrucha (28 l.) na początku roku poinformowała za pośrednictwem mediów społecznościowych, że spodziewa się dziecka. Teraz zdradza więcej szczegółów. Przy okazji komentuje słowa byłego partnera.

 • Cannes 2015: Orgazmów brak

  68. festiwal filmowy w Cannes nabiera rozpędu. Trzeci i czwarty dzień imprezy przyniósł ze sobą udany transfer europejskiego mistrza współczesnego kina do świata komercyjnych produkcji i druzgocący upadek Gusa van Santa (byłego laureata Złotej Palmy za film 'Słoń"), który spadł z niskiego konia. Jego nowy film bezlitośnie wygwizdano.

 • Monika Zamachowska kibicuje związkowi byłego męża

  Monika Zamachowska (46 l.) wielokrotnie powtarzała, że rozstała się w przyjaźni z ojcem swoich dzieci. Na jego ślub jednak się nie wybrała, ale za to wysłała córkę i syna.

 • Rod Stewart: Brytyjski casanova

  Jest uważany za jednego z najpopularniejszych brytyjskich wokalistów XX wieku. Wydał kilkanaście płyt i setki singli. Jednak niektórzy zapamiętają go bardziej jako awanturnika i kobieciarza. Takiemu postrzeganiu Rod Stewart (który 10 stycznia świętuje 70 urodziny) sam jest sobie winien.

 • Odeta Moro jest w ciąży! Urodzi dziecko byłemu Anny Popek!

  Odeta Moro (39 l.), była żona Michała Figurskiego, od jakiegoś czasu jest szczęśliwa u boku Konrada, byłego partnera Anny Popek (49 l.). Wygląda na to, że ich rodzina właśnie się powiększy!

 • Klątwa "Poltergeista"

  Wielbiciele horrorów nie mogą się doczekać premiery współczesnej wersji klasycznego "Ducha" z 1982 roku. Nowy film pojawi się na ekranach w Polsce 29 maja pod oryginalnym tytułem "Poltergeist". Fani gatunku pamiętają, że wokół pierwszego filmu, który zebrał wiele pochwał i nagród, w tym trzy nominacje do Oscara, narosło też sporo legend.

Zdjęcia na temat: dzieci byłemu
Wideo na temat: dzieci byłemu
 • Eva Minge atakuje byłego męża: Były rękoczyny, wojskowy dryl!

  Eva Minge opowiedziała o metodach wychowawczych byłego męża. Jej zdaniem było one nazbyt ostre, wojskowe i niedostosowane do wieku synów. Nie zabrakło także rękoczynów. - Dzieci dostawały pięć pasków do wyboru i miały powiedzieć, którym chcą dostać - opowiada projektantka. Ten wątek w ostatnim czasie bardzo często pojawia się w jej opowieściach. (Bagaż osobisty / TTV/x-news)

 • Duże dzieci

  Komedia "Duże dzieci" to opowieść o pięciu przyjaciołach z dzieciństwa, którzy spotykają się po raz pierwszy od 30 lat i odkrywają, że dorastanie wcale nie jest jednoznaczne z dojrzewaniem. W weekend przypadający na święto 4 lipca, pięciu przyjaciół z dzieciństwa /Adam Sandler, Kevin James, Chris Rock, David Spade i Rob Schneider/ spotyka się po 30 latach, aby wziąć udział w pogrzebie ukochanego trenera koszykówki. Wraz z rodzinami zatrzymują się w domku nad jeziorem należącym do zmarłego...

 • Monika Zamachowska o rodzinie patchworkowej: Dzieci się buntują, ale jesteśmy na dobrej drodze

  Monika Zamachowska ma duże doświadczenie w funkcjonowaniu rodziny patchworkowej. Stale wspiera swojego byłego męża Jamie'go Malcolma, z którym ma dwójkę dzieci: Zosię i Tomasza. W sylwestra pilot planuje wziąć ślub ze swoją narzeczoną, podczas którego Zosia będzie druhną. Jeżeli chodzi o relację jej dzieci z obecnym mężem dziennikarki, Zbigniewem Zamachowskim, sytuacja jest bardziej

 • Wilcze dzieci

  Niezwykła opowieść o matce chłopca i dziewczynki, okazjonalnie przemieniających się w wilki. Z kontynentalnego rozumienia mitu o człowieku-wilku Mamoru Hosoda bierze tylko metaforę dojrzewania. Ame i Yuki muszą określić własną tożsamość w plenerze japońskiej wsi namalowanej monetowską kreską. Mit o Likaonie jest im obcy, nikt nie testuje tu wszechwiedzy bogów, mordując przypadkowych gości. Za to Hosoda posiłkuje się nieznaną Europejczykom tradycją, w której chłopi składają ofiary wilkom...

Dyskusje na temat: dzieci byłemu
 • Re: "O mnie się nie martw": Czas na zmiany!

  W dodatku w 3 miesiące opanowała angielski. Nawet nie wiadomo czy zakończyła 1 rok studiów. Zostawia dzieci pod opieką niezrównażonemu byłemu mężowi (który jest tylko ojcem jednego dziecka) i kochankowi. Skąd te bzdury.

 • Re: Czy da drugą szansę byłemu partnerowi?

  najbardziej jak zwykle ucierpią na tym dzieci.

 • Re: "Pierwsza miłość": Mikołaj Krawczyk wytoczył ciężkie działa przeciwko byłej ukochanej!

  Brawo Krawczyk! Facet ma racje,ta Zając to chytra baba jak każda.99 kobiet na 100 nie odda dzieci swojemu byłemu bo uważa,ze to tylko jej dzieci .Facet ma tylko alimenty płacić i spotykać się z dziećmi,które traktowane są jak towar na wypożyczenie na kilka godzin.

 • Re: "Na Wspólnej": "Skasuję Cię!"

  Życzę im by się udało poukładać życie tak by nikt nie cierpiał choć to trudne .Dorośli rozwodząc się często nie myślą jaki ma to wpływ na ich dzieci.Zajęci swoimi pretensjami czasem o...przysłowiowa pietruszkę , chęcią zemsty dokopania byłemu partnerowi - szybko wikłaja się w nowe związki nie zważając jak to się ma do rzeczywistości świata dziecka niezależnie ile ono ma lat. Czasem się