• Informacje na temat:

  dzieci catherine zeta jones

Artykuły na temat: dzieci catherine zeta jones
 • "Konflikt: Bette i Joan": "Joan była wariatką" - wywiad z Catherine Zeta-Jones

  Catherine Zeta-Jones ("Chicago", "Terminal", "Panaceum") wciela się w postać Olivii de Havilland, amerykańskiej aktorki oraz dwukrotnej laureatki Oscara w serialu Ryana Murphy'ego "Konflikt: Bette i Joan".

 • Catherine Zeta-Jones: Aktorka po przejściach

  Catherine Zeta-Jones przebojem wdarła się w tym roku na ekrany polskich kin. W tej chwili wyświetlane są dwa filmy z udziałem aktorki, a czeka nas jeszcze jedna premiera. Życie gwiazdy to jednak nie tylko sława. Zeta-Jones dobrze zna smak porażki.

 • Catherine Zeta-Jones i Michael Douglas jednak się rozwiodą!?

  Aktorska para niedawno pokonała kryzys małżeński. Wedle najnowszych doniesień Cathrine Zeta-Jones (45 l.) i Michael Douglas (70 l.) jednak znów są bliscy rozwodu!

 • Zeta-Jones chce więcej dzieci

  Catherine Zeta-Jones marzy o trzecim dziecku. Aktorka, która wraz z Michaelem Douglasem wychowuje 4-letnią Carys i 3-letniego Dylana, pragnie po raz kolejny zostać mamą.

 • Catherine Zeta-Jones na leczeniu psychiatrycznym

  Catherine Zeta-Jones zgłosiła się na leczenie psychiatryczne. Aktorka, która w ostatnich miesiącach wspierała męża Michaela Douglasa w walce z rakiem, cierpi na psychozę maniakalno-depresyjną.

 • Zeta-Jones nie chce więcej dzieci?

  Jedna z najbardziej znanych hollywoodzkich par Catherine Zeta-Jones ( "Traffic" ) i Michael Douglas ( "Strażnik" ) zdecydowali, że nie chcą mieć więcej dzieci.

 • Catherine Zeta-Jones i Michael Douglas rozwodzą się?!

  Dopiero w ostatnich dniach wyszło na jaw, że małżeństwo Michaela Douglasa (68 l.) i Catherine Zeta-Jones (43 l.) od ponad pół roku jest fikcją. Choć para podtrzymywała ją przez kilka miesięcy(...) zaborczy, że urządzał Catherine awantury o każde jej wyjście z domu. Czy plotki się potwierdzą? Przypomnijmy, że ostatnio amerykańskie media donosiły, że Zeta-Jones spodziewa się trzeciego dziecka...

 • Trudne chwile Catherine Zeta-Jones

  Po czterech miesiącach ogromnego napięcia może wreszcie trochę odetchnąć. Jej mąż, Michael Douglas, zakończył właśnie chemioterapię i wszystko wskazuje na to, że są spore szanse na jego wyzdrowienie.

 • Zeta-Jones: Straciłam kontakt z rzeczywistością

  Catherine Zeta-Jones (42 l.) rok temu wpadła w ciężką depresję. Zdarzyło się to akurat w chwili, gdy jej mąż, słynny aktor Michael Douglas (67 l.) walczył z rakiem.

 • Douglas i Zeta Jones: Urodziny osobno

  Mimo zapewnień Michaela Douglasa o tymczasowym kryzysie w małżeństwie z Catherine Zeta Jones para spędziła urodziny - świętują je tego samego dnia! - oddzielnie.

Wideo na temat: dzieci catherine zeta jones
 • Duże dzieci

  Komedia "Duże dzieci" to opowieść o pięciu przyjaciołach z dzieciństwa, którzy spotykają się po raz pierwszy od 30 lat i odkrywają, że dorastanie wcale nie jest jednoznaczne z dojrzewaniem. W weekend przypadający na święto 4 lipca, pięciu przyjaciół z dzieciństwa /Adam Sandler, Kevin James, Chris Rock, David Spade i Rob Schneider/ spotyka się po 30 latach, aby wziąć udział w pogrzebie ukochanego trenera koszykówki. Wraz z rodzinami zatrzymują się w domku nad jeziorem należącym do zmarłego...

 • Wilcze dzieci

  Niezwykła opowieść o matce chłopca i dziewczynki, okazjonalnie przemieniających się w wilki. Z kontynentalnego rozumienia mitu o człowieku-wilku Mamoru Hosoda bierze tylko metaforę dojrzewania. Ame i Yuki muszą określić własną tożsamość w plenerze japońskiej wsi namalowanej monetowską kreską. Mit o Likaonie jest im obcy, nikt nie testuje tu wszechwiedzy bogów, mordując przypadkowych gości. Za to Hosoda posiłkuje się nieznaną Europejczykom tradycją, w której chłopi składają ofiary wilkom...

 • Dzieci Ireny Sendlerowej

  Film oparty na książce Anny Mieszkowskiej "Matka dzieci Holocaustu" opowiada o działalności bohaterskiej Polki, Ireny Sendlerowej, która podczas II wojny światowej, wraz z grupą współpracowników zainicjowała szeroko zakrojoną akcję ratowania dzieci z warszawskiego getta. Film koncentruje się przede wszystkim na ukazaniu wkładu narodu polskiego w ratowanie Żydów. Pokazane są tam zarówno wątki współpracy Ireny z Radą Pomocy Żydom - Żegotą, jak i jej bliska relacja z Kościołem. Dzięki szeroko...