• Informacje na temat:

  dzieci eltona johna

Artykuły na temat: dzieci eltona johna
 • Elton John bojkotuje Dolce&Gabbana!

  Eltonowi Johnowi (67 l.) nie spodobała się wypowiedź duetu Dolce&Gabbana dotycząca posiadania dzieci przez pary homoseksualne.

 • Elton John i David Furnish pobrali się

  Brytyjski piosenkarz Elton John w niedzielę (21.12) pobrał się ze swoim wieloletnim partnerem Davidem Furnishem. Ślub odbył się w ich posiadłości w Windsorze, obok Londynu, równo dziewięć lat po zawarciu przez mężczyzn związku partnerskiego.

 • Elton John i John Furnish "starają się" o córkę!

  ...im surogatka, zapłodniona nasieniem pochodzącym od obu małżonków. Dzisiaj Elton John często powtarza, że dzieci to największe szczęście, jakie spotkało go w życiu. - To, że zdecydowałem się na dzieci, a właściwie, że razem z Davidem zdecydowaliśmy się na dzieci, było najlepszą rzeczą, jaką zrobiłem w ciągu ostatnich sześciu lat. Synowie są moim skarbem. Bez nich moje życie byłoby puste...

 • Szczęśliwy człowiek Elton John. Relacja z koncertu w Krakowie

  "Kraków? Dobrze wymawiam? Nie? No dobra, zastrzelicie mnie później" - tymi słowami z polską publicznością przywitał się Elton John. 67-letni brytyjski gwiazdor w Kraków Arenie nie tylko kokietował, ale przede wszystkim przez 2,5 godziny pokazywał, jak to jest kochać swoją pracę.

 • Elton John: "Jezus wspierałby homoseksualnych duchownych!"

  Elton John od wielu lat jest zdeklarowanym gejem. W przeszłości był co prawda żonaty z kobietą, jednak to małżeństwo przetrwało bardzo krótko. Od dwudziestu lat żyje w związku partnerskim z Davidem Furnishem, z którym wychowuje dwoje małych dzieci. Piosenkarz nadal walczy o prawa homoseksualistów i chętnie wypowiada się na ten temat. W rozmowie ze "Sky News" powiedział, co sądzi...

 • Zaskakujące śluby gwiazd

  Po cichu, w gronie najbliższych - gwiazdom trudno jest uniknąć zainteresowania mediów, szczególnie w dniu ślubu. Miniony rok obfitował jednak w ceremonie zaślubin, które zaskoczyły media, a o fakcie pary najczęściej informowały za pośrednictwem mediów społecznościowych.

 • Elton John i David Furnish ustalili datę ślubu!

  Elton John ma co prawda za sobą jedno małżeństwo z kobietą, jednak o bardzo dawna nie ukrywa, że jest gejem. Małżeństwo z Renatą Blauel, zawarte 1984 roku, przetrwało zaledwie cztery lata. Pięć lat później Elton John poznał kanadyjskiego producenta i reżysera Davida Furnisha, z którym jest do dziś. Para wychowuje wspólnie dwoje dzieci, które urodziła im surogatka. Elton John i David...

 • Andrew Wood (Mother Love Bone): Pierwsza ofiara heroinowego amoku

  25 lat temu, 19 marca 1990 roku w wieku 24 lat zmarł Andrew Wood, wokalista grupy Mother Love Bone, której muzycy po tej tragedii utworzyli Pearl Jam.

 • Elton John zdruzgotany

  David Furnish , życiowy partner Eltona Johna , zapowiedział, że muzyk jest "zdruzgotany" brakiem zgody na adopcję ukraińskiego chłopca zarażonego wirusem HIV, ale mimo to będzie wspierał dziecko.

 • 10 piosenek o kotach, które nie są o kotach

  Z okazji Światowego Dnia Kota (w Polsce obchodzony 17 lutego) postanowiliśmy przygotować listę piosenek z kotem w tytule. Ale przewrotnie wybraliśmy te, które jednak nie są poświęcone naszym futrzanym pupilom.