• Informacje na temat:

  dzieci gimnazjum

Artykuły na temat: dzieci gimnazjum
 • Jacek Borkowski: Wszystko dla dzieci

  Po stracie żony jest dla swoich dzieci mamą i tatą. Ale nie wszystko idzie gładko...

 • Dokumentalna "Szkoła Babel" jest nienachalną lekcją tolerancji. Dzieci z dwudziestu czterech krajów spotykają się w przestrzeni wspólnej szkoły. Przyjechały do Francji z różnych powodów, ale w imię wspólnego celu: znalezienia lepszego życia.

 • Jacek Borkowski zadowolony z opinii psychologa! "Kontakty z rodziną są dla dzieci niewskazane"

  Wołomin - to tu, w miejscowym gimnazjum zdaje końcowe egzaminy Jacek Borkowski Junior (15 l.). Chłopiec wygląda elegancko: koszula, krawat, marynarka i dopracowana fryzura. O to, by prezentował się(...) alkoholika właściwie w domu nie było. Od śmierci żony - Magdaleny (†45 l.) - jest dla swoich dzieci jak matka i ojciec. Pierze, sprząta, gotuje, odrabia lekcje z synem i córką Madzią (12

 • Ewa Drzyzga powraca, by słuchać

  Wiosenny sezon popularnego talk-show Ewy Drzyzgi przywita swoich wiernych widzów nową czołówką i odświeżonym wystrojem studia.

 • Anna Klara Majewska: Zazdrościłam koleżankom "zwykłej" mamy, która ma czas dla dziecka

  ...i wychowanie. Ktoś mógłby powiedzieć, że w dzieciństwie niczego jej nie brakowało. Gdy dodać nowoczesny, jak na siermiężne czasy PRL-u dom na warszawskim Żoliborzu, pełnia szczęścia wydawała się oczywista. Klara była jednak zagubiona... - Jak to zazwyczaj bywa, dzieci zawsze pragną takiego życia, jakiego nie mają. Zazdrościłam koleżankom nie tylko tego, że mieszkają w blokach z wielkiej płyty, mają...

 • Anna Gornostaj: W teatrze jak w domu

  Anna Gornostaj dla każdego znajdzie ciepłe słowo. Aktorka zdradza, co fascynuje ją w podróżach i dlaczego jej bohaterka stanęła murem za wnukiem.

 • ...dziennikarki jej współpracownica. Tym razem poszło o cztery odcinki programu Ewy Drzyzgi nadane w 2012 roku: "Po co talent, po co szkoła - ja pozować będę goła!", "Jak imprezuje ćpunka z gimnazjum...

 • Krzysztof Ziemiec: Rodzina na pierwszym miejscu

  Krzysztof Ziemiec napisał książkę zatytułowaną "Warto być dobrym", która jest dowodem na to, że istnieją ludzie gotowi do szlachetnych poświęceń. Dziennikarz z nadzieją patrzy więc w przyszłość i tego samego życzy Polakom z okazji Bożego Narodzenia.

 • Gwiazda show "Duże Dzieci" Jadzia Nalepa po latach! Zmieniła się?

  Jadzia Nalepa (15 l.) była objawieniem programu „Duże dzieci”, który dziesięć lat temu bił rekordy popularności. Po zakończeniu emisji dziewczyna odcięła się od show-biznesu. Wróciła do swego domu w górach i zajęła się nauką.

 • Tadeusz Pluciński: Na wieki wieków amant

  Dwa tygodnie temu świętował 88. urodziny. Z tej okazji Tadeusz Pluciński postanowił szczerze opowiedzieć o swoim barwnym życiu.

Zdjęcia na temat: dzieci gimnazjum
Wideo na temat: dzieci gimnazjum
 • Duże dzieci

  Komedia "Duże dzieci" to opowieść o pięciu przyjaciołach z dzieciństwa, którzy spotykają się po raz pierwszy od 30 lat i odkrywają, że dorastanie wcale nie jest jednoznaczne z dojrzewaniem. W weekend przypadający na święto 4 lipca, pięciu przyjaciół z dzieciństwa /Adam Sandler, Kevin James, Chris Rock, David Spade i Rob Schneider/ spotyka się po 30 latach, aby wziąć udział w pogrzebie ukochanego trenera koszykówki. Wraz z rodzinami zatrzymują się w domku nad jeziorem należącym do zmarłego...

 • Wilcze dzieci

  Niezwykła opowieść o matce chłopca i dziewczynki, okazjonalnie przemieniających się w wilki. Z kontynentalnego rozumienia mitu o człowieku-wilku Mamoru Hosoda bierze tylko metaforę dojrzewania. Ame i Yuki muszą określić własną tożsamość w plenerze japońskiej wsi namalowanej monetowską kreską. Mit o Likaonie jest im obcy, nikt nie testuje tu wszechwiedzy bogów, mordując przypadkowych gości. Za to Hosoda posiłkuje się nieznaną Europejczykom tradycją, w której chłopi składają ofiary wilkom...

 • Dzieci Ireny Sendlerowej

  Film oparty na książce Anny Mieszkowskiej "Matka dzieci Holocaustu" opowiada o działalności bohaterskiej Polki, Ireny Sendlerowej, która podczas II wojny światowej, wraz z grupą współpracowników zainicjowała szeroko zakrojoną akcję ratowania dzieci z warszawskiego getta. Film koncentruje się przede wszystkim na ukazaniu wkładu narodu polskiego w ratowanie Żydów. Pokazane są tam zarówno wątki współpracy Ireny z Radą Pomocy Żydom - Żegotą, jak i jej bliska relacja z Kościołem. Dzięki szeroko...

Dyskusje na temat: dzieci gimnazjum
 • Re: "M jak miłość": Szok! Ula pocałuje się z nieznajomym i zaręczy się z Jankiem!

  Wiekszosc komentujących to chyba jakieś niedouczone dzieci z gimnazjum.

 • Re: "Na Wspólnej": Ilona Wrońska i Leszek Lichota są nauczycielami swych dzieci!

  No tak, bardzo fajnie. Ttylko jak długo ci rodzice będą w stanie uczyć dzieci - do jakiego poziomu. Rozumiem, że są rodzicami wykształconymi, inteligentymi. Do poziomu szkoły podstawowej, do poziomu gimnazjum? A co później - jak te dzieci się odnajdą w szkolnej społeczności w szkole średniej czy dalej na studiach, w sytuacji wcześniejszego ich odizolowania od społeczności rówieśników.

 • Re: "Na Wspólnej": Ilona Wrońska i Leszek Lichota są nauczycielami swych dzieci!

  Sorry, jako matka dziecka stłamszonego, niezrozumianego i odrzuconego przez rówieśników muszę się z Tobą nie zgodzić. Podstawówkę i gimnazjum moja córka wspomina jako koszmar! Nauczyciele ją lubili (chociaż nie była kujonem ani podlizuchem) , ale dla rówieśników nie była cool, ani "fame", taki brzydki, wycofany dziwak , na którego nie warto zwracać uwagi ani się do niego odzywać. Gdyby uczyła się

 • Re: Na Wspólnej

  Co to za opis??? Jakiegoś typa?? Kto to pisze dzieci z gimnazjum? Co to za dobór słów w streszczeniu odcinka jeszcze na takiej stronie..... Zenada.. To nie jest blog.

 • Re: Marek B. kupował narkotyki na planie "Na dobre i na złe"?

  Żałosne jest to ile szumu za zwykłe jaranie. Małe dzieci nawet jarają... ostatnio pod gimnazjum widziałęm jak palili z butli za szkołą.

 • Re: Serialowy przewodnik

  Paranoja!!! W "Na dobre i na złe" pacjent chory na raka sprzedał nielegalnie nerkę!!! Nawet dzieci z gimnazjum wiedzą, że chory na raka nie może być dawcą narządów. Kto pisze te scenariusze i dla kogo?

 • Re: "Na dobre i na złe": Jak grom z jasnego nieba

  Ja mam narzeczoną, a gimnazjum skończyľem już dawno temu.Eliza tu nie chodzi o wybaczenie zdrady. Ja nie wiem czy bym wybaczył. Te małolaty licytują się kto kogo bardziej, gorzej zdradził. A ta(...) kocha i chce mieć z nią dzieci? Dla mnie zdrada to zdrada! Nie ma że boli. To dorośli ludzie, a nie nastolatkowie którym hormony wypaczają rozsądek i myślenie. Muszą przyjąć odpowiedzialność i ponieść

 • Re: Serial "Szkoła" podbija rynek telewizyjny

  moim zdaniem ten serial powinien zostac usuniety z telewizji poniewaz dzieci w gimnazjum tak nie robią. nie pjią akoholu w szatniach szkolnych nie podpalają śmietników szkolnych czy inne rzeczy które są w tym serialu. im wiecej dzieci zgimnazjum bedą to oglądać tym bardziej bedą mieć takie pomysły i zaczną tak robic w szkołach.

 • Re: Kwaśniakowa wychodzi za mąż!

  Dzisiejsi redaktorzy. Czasami mam wrażenie jakby te artykuły pisały dzieci z gimnazjum.

 • Re: Wyluzowana, pewna siebie Klaudia. I...

  ta po prawej wyglada jakby gimnazjum zaczynala a nie staz w szpitalu Też tak wyglądałam będąc po trzydziestce i mając dwójkę dzieci.