• Informacje na temat:

  dzieci gwiazd maja komunie

Artykuły na temat: dzieci gwiazd maja komunie
 • Filip Chajzer: Jestem teraz bliżej Boga

  ...sobie, że i tak nie mam co robić w weekend, wziąłem "Mikołajka", moją ulubioną książkę z dzieciństwa, i poleciałem do Przemyśla poczytać tej dziewczynce. Chciałem, żeby miała taki jeden dzień, który(...) ojcostwa? Uważam, że wręcz przeciwnie. Wszystkie przykłady, które widzę i przez media społecznościowe, i znajomych, są absolutnym odwróceniem tego, co pamiętam z dzieciństwa - ciągle nieobecnego...

 • Małgorzata Pieczyńska apeluje: Polacy, nie bierzcie kredytów i jedzcie mniej!

  ..., komunie, telewizory, wycieczki i jedzenie. Aktorka Małgorzata Pieczyńska od lat żyje na dwa domy - na co dzień pracuje w Warszawie, na weekendy wylatuje do Sztokholmu, gdzie ma pięknie mieszkanie i dom(...) z koszem pełnym jedzenia śmieciowego. I też przeżyjemy tydzień, będą przyjęcia w domu i goście'. W naszej lodówce nie ma echa, ale nie ma też śmieci" - zapewnia gwiazda.

 • "Rock'n'roll zawsze karmił się skandalami i wybrykami"

  To już 20 lat... W maju 1992 roku ukazał się debiutancki album zespołu Wilki, który za sprawą takich przebojów, jak "Son Of The Blue Sky" czy "Eli lama sabachtani" szybko wywindował zespół Roberta Gawlińskiego na szczyty popularności. Polskę owładnęła prawdziwa "wilkomania", leżaki na straganach uginały się pod pirackimi kopiami płyty "Wilki", a lider zespołu szybko zaznał, co oznacza życie w rock'n'rollowym tempie.

 • Patricia Arquette i jej matczyne rozterki

  Dla większości aktorów trzy miesiące pracy na planie filmowym to długo. Sześć miesięcy to już udręka. "Boyhood", nowy film Richarda Linklatera, przewartościowuje jednak te pojęcia. Prace nad nim trwały... 12 lat.