• Informacje na temat:

  dzieci gwiazd - zawód

Artykuły na temat: dzieci gwiazd - zawód
 • Jacek Borkowski: Dzieci idą moją drogą

  ...tata: - Wszystko z umiarem. Najważniejsza jest szkoła. Jacek pilnuje dzieci w sprawach nauki, często sam im pomaga. Są jeszcze zajęcia dodatkowe. Magda śpiewa i tańczy, a Jacek gra w teatrze Maskarada(...) miałem 16 lat. Wierzę w niego i wspieram, bo przeszkadzał nie będę. Jak go ciągnie do sceny to nie ma rady, on wie jaki to zawód i jak ja ciężko pracuję, jak pracuje jego ojciec chrzestny Janusz Tylman...

 • Mateusz Banasiuk chce wygrać "Taniec z gwiazdami"

  - Ten program to jednocześnie show, zabawa, ciężka praca i wyścig po zwycięstwo - ocenia Mateusz Banasiuk ("Płynące wieżowce", "Pierwsza miłość"). - Bardzo chciałbym zdobyć Kryształową Kulę, choć nie wiem, czy mi się uda - dodaje aktor.

 • Anna Dymna: Trudne życie syna znanej aktorki. Wybrał niecodzienny zawód

  Michała są już nawet zdania, że dorósł do poważnych decyzji o założeniu rodziny. Nadchodzący rok może obfitować w niespodzianki! *** Zobacz więcej materiałów o gwiazdach:

 • Anna Wyszkoni wygra "Taniec z gwiazdami"?

  Od pierwszego odcinka tej edycji "Tańca z gwiazdami" jest typowana na jego zwyciężczynię. Co ona sama myśli o swoich szansach i jak się zachowuje poza parkietem?

 • Nieznane rodzeństwo znanych gwiazd

  Natalia Pietrucha urządzała w dzieciństwie z Julką rodzinne przedstawienia. Brat Marcina Kwaśnego często się z nim sprzeczał, a Paweł Pręgowski pobił się z Piotrem na szkolnym boisku! Dziś przyznają(...) Ekonomicznym w Krakowie, radny Rady Miejskiej w Tarnowie i przewodniczący Rady Programowej Radia Kraków. - Piotrek wybrał zawód aktora z dwóch przyczyn: nie chciał iść do wojska i miał niesamowity...

 • "Taniec z gwiazdami" [3. odcinek]: Dziurman odpada, Zawadzka najlepsza

  Artur Dziurman pożegnał się z "Tańcem z gwiazdami". - Koniec mojej udręki. Męczcie się dalej - aktor nie tracił poczucia humoru, zwracając się do współuczestników show. Najlepiej w trzecim odcinku programu zaprezentowała się Marcelina Zawadzka.

 • Halina Bednarz wycofała się z zawodu dla córki. Wszystko zmienił wypadek

  ..., m.in. do Argentyny, Meksyku - opowiada. - Smakuję życie, bo już nic nie muszę, a dużo chcę. Mogę i podróżować, i często chodzić do filharmonii, słuchać muzyki i... pracować. Jest jedną z gwiazd warszawskiego Teatru Capitol, w którym gra w cieszących się wielkim uznaniem widzów przedstawieniach komediowych. *** Zobacz więcej materiałów o gwiazdach:

 • Dorota Kolak: Miłe, starsze panie? To się zmieniło

  Już dziadkowie Doroty Kolak zajmowali się sztuką, pasję i zawód przejęła także córka aktorki. Gwiazda opowiada, jak żyje się w artystycznym domu, zdradza również swoje zawodowe plany na przyszłość.

 • Dramaty gwiazd w 2016 roku!

  Nikt z nich nie spodziewał się, że ten rok przyniesie im tyle bólu, łez i nieprzespanych nocy. Niektórzy z nich na własnej skórze przekonali się, że los potrafi być naprawdę okrutny. Zobaczcie, dla których gwiazd rok 2016 był naprawdę ciężki!

 • Klaudia Halejcio: Nadal tańczę

  Klaudia Halejcio biega, ćwiczy na siłowni, zdrowo się odżywia, zażywa relaksacyjnych kąpieli i stosuje naturalne kosmetyki - niektóre nawet sama robi. "Muszę dbać o to, jak wyglądam - to jest nieodłączny element zawodu, który wykonuję" - przekonuje aktorka.

Zdjęcia na temat: dzieci gwiazd - zawód
Wideo na temat: dzieci gwiazd - zawód
 • "Zawód: Amerykanin": Keri Russell spodziewa się dziecka

  Keri Russel spodziewa się dziecka. Ojcem jest partner aktorki, Matthew Rhys. Będzie to ich pierwsza pociecha. Miłość aktorów rozkwitła na planie serialu „Zawód: Amerykanin”. 39-letnia gwiazda wychowuje już 8-letniego Rivera i 3-letnią Willę. Są to dzieci z małżeństwa z Shanem Dearym, z którym rozstała się po 7 latach.