• Informacje na temat:

  dzieci hunter tylo

Artykuły na temat: dzieci hunter tylo
 • "Moda na sukces": Strata dziecka

  ...dorosły. Zawsze wraz ze śmiercią dziecka rodzice tracą ogromną część siebie. Pasmo nieszczęść Hunter Tylo znana m.in. z roli dr Taylor Hayes Forrester w "Modzie na sukces", doświadczyła w swoim życiu sporo nieszczęść. Ale chyba najdotkliwszym była strata ukochanego syna Michaela Jr. Chłopiec od wczesnego dzieciństwa cierpiał na epilepsję. Jego stan się pogorszył, gdy rodzice zdecydowali się na...

 • Katherine Kelly Lang znalazła szczęście?

  Katherine Kelly Lang jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych serialowych aktorek. Największą popularność zdobyła dzięki roli Brooke Logan w najsłynniejszej telenoweli świata - "Modzie na sukces", w której gra od... 27 lat.

 • "Moda na sukces": Teraz powie całą prawdę!

  O tym, jak poznała męża używając fałszywego nazwiska, o bójce z żoną Ronna Mossa, agresywnym mężu Katherine Kelly Lang i kulisach odejścia Susan Flannery z "Mody na sukces" - oto spowiedź Hunter Tylo.

 • W rodzinnej sieci intryg

  Taki serial, w którym na przestrzeni 24 lat odbyło się ponad 60 ślubów, w większości tych samych osób, musi być wieczny. Jak wieczna jest miłość.

 • Kolejny szokujący romans

  Przed laty połączył ich flirt i namiętność, a teraz wydaje się, że wspólnie stworzą coś trwałego. Pytamy Winsora Harmona i Hunter Tylo o szczegóły ich ekranowego romansu.

 • Jarocin: Soulfly zamyka skład

  Znamy pełen skład Festiwalu w Jarocinie! Podczas imprezy (19-21 lipca) zagrają m.in. Soulfly, Bad Manners, I Am Giant, Muchy i Skubas.

 • Zamiana ról

  Gwiazda "Mody na sukces" - Hunter Tylo ma poważne kłopoty. Właśnie została pozwana do sądu i jeśli przegra, będzie musiała zapłacić 850 tysięcy dolarów odszkodowania. W dodatku nie może znaleźć adwokata,który zgodziłby się jej bronić.

 • 4500. odcinek "Mody na sukces"

  Śluby (było ich blisko 50), rozwody, tajemnice i skandale w rodzinie Forresterów od ponad 20 lat pasjonują 300 mln widzów w 100 krajach.

 • "Dynastia": Joan Collins wciąż młoda?

  ...zatytułowanym "Queens of Drama". Do wzięcia udziału zaproszonych zostało sześć gwiazd znanych przede wszystkim z tasiemcowych seriali i oper mydlanych, m.in. Hunter Tylo ("Moda na sukces"), Vanessa Marcil ("Beverly Hills 90210") i Lindsay Hartley ("Wszystkie moje dzieci"). Na program złoży się dziesięć odcinków, w czasie których można będzie śledzić wzajemne relacje między bohaterkami. Nie obędzie...

 • Najdziwniejsze serialowe pomysły

  Cudowne zmartwychwstania, oryginalne metody zajścia w ciążę i niespodziewane odnalezienie zaginionych krewnych. Czego ci serialowi scenarzyści nie wymyślą!

Wideo na temat: dzieci hunter tylo
 • Dorwać byłą

  Gerald Butler wciela się w rolę łowcy nagród. Jednym z jego kolejnych zadań będzie doprowadzenie jego byłej żony /Jennifer Aniston/, która nie wróciła z warunkowego zwolnienia?

 • Abraham Lincoln: Łowca wampirów

  Widowiskowy film fantastyczny w cyfrowym 3D, wyreżyserowany przez Timura Bekmambetova, wizjonerskiego twórcę "Straży nocnej" i "Wanted: Ścigani". Gdy matka prezydenta Lincolna zostaje zabita przez istotę z piekła rodem, on wypowiada wojnę wampirom i ich ludzkim sprzymierzeńcom.

 • Duże dzieci

  Komedia "Duże dzieci" to opowieść o pięciu przyjaciołach z dzieciństwa, którzy spotykają się po raz pierwszy od 30 lat i odkrywają, że dorastanie wcale nie jest jednoznaczne z dojrzewaniem. W weekend przypadający na święto 4 lipca, pięciu przyjaciół z dzieciństwa /Adam Sandler, Kevin James, Chris Rock, David Spade i Rob Schneider/ spotyka się po 30 latach, aby wziąć udział w pogrzebie ukochanego trenera koszykówki. Wraz z rodzinami zatrzymują się w domku nad jeziorem należącym do zmarłego...

Dyskusje na temat: dzieci hunter tylo
 • Re: "Moda na sukces": Pasmo nieszczęść Hunter Tylo

  kiedy kobieta nie ma ud w ksztalcie litery V nie moze rodzic dzieci, nie ma odpowiedniego rozstawu kosci miednicy, poprawnie nazywa sie to Q angle, wiele aktore ma takie proste nogi, w polaczeniu z innymi meskimi cechami daje 100% pewnosci , ze jest po zmianie płci, a czest ma zostawionego tez ptaka na wzor baphometa

 • Re: "Moda na sukces": Pasmo nieszczęść Hunter Tylo

  oczywiscie dzieje sie tak najczesciej bez ich zgody, we wczesnynm dziecinstwie, potem sa na prochach i zyja pod kontrola umyslu - mk ultra, widzimy ich zalamania, niekontrolowane zachowania, sa krolikami doswiadczalnymi w rekach satanistow, dzieci adoptowane, rodzone prze sutrogatki, porywane i przekazywane illuminatom na cele kultu szatana!!!! ludzie nie udwajcie ,z e nie widzicie tego całego

 • Re: Dziś męskie spojrzenia raczej nie...

  Celińska kontra Hunter Tylo i Priscilla Presley- czy nikt nie widzi tu paradoksu? kobiety po przejściach to nie to samo co kobieta po wizycie u weterynarza ( bo żaden szanujący się chirurg nie robi takich rzeczy ), i rzeczywiście parę kilogramów więcej to na pewno powód żeby straszyć taką kobietą niegrzeczne dzieci szanowni REDAKTORZY- żal mi was....chyba bardziej niż tych botoksowych paskud