• Informacje na temat:

  dzieci jacka braciaka

Artykuły na temat: dzieci jacka braciaka
 • Agata Buzek stoi przed wielkim wyzwaniem! Chodzi o dzieci Braciaka!

  Para musi stanąć przed nie lada trudnym zadaniem. Czy córki Jacka Braciaka (51 l.) w pełni zaakceptują jego związek z Agatą Buzek (42 l.)?

 • Serialowe nowości TVP2: Co w marcu w Dwójce?

  "Służby specjalne" Patryka Vegi to jedna z serialowych nowości wiosennej ramówki TVP 2. Widzowie Dwójki ponownie spotkają się także z bohaterami produkcji "Krew z krwi" i "O mnie się nie martw", w marcu na antenę wraca również popularna "rodzinka.pl".

 • Jacek Braciak jakiego nie znacie! O jego związku z aktorką prawie nikt nie wiedział!

  W życiu Jacka Braciaka (50 l.) był taki etap, kiedy dwie ważne dla niego kobiety spotkały się w tym samym teatrze. W końcu jedna z nich odeszła. Co ją do tego zmusiło?

 • "Wołyń": Nowy film Smarzowskiego

  Trwają zdjęcia do nowego filmu Wojciecha Smarzowskiego. Tym razem twórca opowie o Wołyniu, a szczególnie o wydarzeniach, które wydarzyły się tam latem 1943 roku, określanych mianem "rzezi wołyńskiej". W rolach głównych Arkadiusz Jakubik, który do roli musiał zrzucić aż 15 kg oraz debiutująca na ekranie Michalina Łabacz.

 • Jacek Braciak musiał zająć się z córką! To było dla niego spore wyzwanie!

  Jacka Braciaka (50 l.) z najmłodszą córką łączy wyjątkowa więź. Przez dłuższy czas musiał być dla niej ojcem i matką.

 • "Strażnicy Galaktyki" na płytach Blu-ray 3D, Blu-ray i DVD

  "Strażnicy Galaktyki" - superprodukcja z uniwersum Marvela, a zarazem jeden z najlepiej przyjętych przez widzów i krytyków filmów roku - debiutuje 2 grudnia na płytach Blu-ray 3D, Blu-ray i DVD.

 • Jacek Braciak i Maja Hirsch: To była miłość na przekór wszystkim!

  ...uwadze Jacka Braciaka.  W styczniu 2014 roku wyprowadził się z ich mieszkania na warszawskiej Saskiej Kępie. Wrócił jednak po kilkunastu dniach, żeby dla dobra córki dojść z Mają do porozumienia. Chcieli(...) potrafi żyć bez miłości. Pana Jacka widywano z wieloma aktorkami, m.in. z Martą Ścisłowicz (33 l.), a Maja Hirsch spotykała się z pewnym dystrybutorem filmów w Wielkiej Brytanii. Dawni partnerzy...

 • "Baw mnie": Braciak jako kaznodzieja i pijak

  Wielki aktor potrafi wszystko - z takiego założenia wyszła Kasia Kwiatkowska i w swoim autorskim talk-show "Baw mnie. Kasia Kwiatkowska Show" postanowiła przetestować swojego gościa - Jacka Braciaka.

 • Związek w cieniu dramatów. Agata Buzek i Jacek Braciak przetrwali niełatwe chwile

  ...znalazła bratnią duszę i wsparcie. Życie porządnie dało jej w kość. Jej problemy zaczęły się już w dzieciństwie, które upłynęło w cieniu choroby. Cierpiała na ziarnicę. To jeden z rodzajów chłoniaka(...) się, że nie zyskam tego, czego bym chciał - wyjaśnia Braciak w rozmowie z miesięcznikiem "Pani".  Przyznaje, że strach towarzyszy mu od dzieciństwa. Pochodzi ze wsi, miał kompleksy, mówi o sobie "mały...

 • Preis i Braciak mają szczęście

  Twórcy "rodzinki.pl" od marca zapraszają na nowy projekt - "Ja to mam szczęście". W rolach głównych zobaczymy w serialu Jacka Braciaka i Kingę Preis.

Dyskusje na temat: dzieci jacka braciaka