• Informacje na temat:

  dzieci janusza józefowicza

Artykuły na temat: dzieci janusza józefowicza
 • Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz: co przepowiedziały im karty?

  Nie jest tajemnicą, że w związku Nataszy Urbańskiej (39 l.) i Janusza Józefowicza (57 l.) od wielu lat on ma ostatnie zdanie. Ale karty mówią, że... parę może czekać mała rewolucja! Tak twierdzi wróżka, która wypowiada się dla „Twojego Imperium”.

 • Krzysztof Krauze: Prawdziwe historie

  "Gry uliczne", "Dług", "Mój Nikifor", "Plac Zbawiciela" - każdy film Krzysztofa Krauzego nie tylko zdobywał prestiżowe wyróżnienia, lecz także prowokował ważną społeczną debatę. Dziś, w wigilię, dotarła do nas informacja o śmierci reżysera.

 • Janusz Józefowicz i Natasza Urbańska: Ważna decyzja podjęta!

  Od dłuższego czasu nie pokazywali się razem, więc zastanawiano się już, czy małżeństwo Nataszy Urbańskiej (39) i Janusza Józefowicza (58) przeżywa kryzys. Podejrzenia były uzasadnione, ponieważ(...) jeszcze do jednego… Kiedyś wspomniała w wywiadzie, że chce, aby ich córka Kalina (8 l.) miała rodzeństwo. Jednak jej mąż, który ma też dwoje dzieci z pierwszego małżeństwa, nie chce się zgodzić. W tym roku...

 • Natasza Urbańska już mamą

  Natasza Urbańska urodziła w sobotę, 13 grudnia, córeczkę. "Obie czują się dobrze" - zapewnił ojciec dziecka, Janusz Józefowicz.

 • Janusz Józefowicz: Dokąd zabierze ukochaną?

  ...był jednak zbyt chętny na powiększenie rodziny. - Poza Kaliną ma dwoje dorosłych dzieci z pierwszego małżeństwa: Kamilę i Jakuba. Nie jest już młodzieniaszkiem i obawia się, czy da radę wychować...

 • Ślub Urbańskiej i Józefowicza

  Natasza Urbańska (31 l.) oddała wreszcie rękę swojemu wieloletniemu partnerowi - Januszowi Józefowiczowi (49 l.). Młoda para przysięgała sobie miłość i wierność w sobotę, 16 sierpnia.

 • Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz: W końcu sensacyjny przełom?

  ...o rodzeństwie" – powtarza Natasza. Jednak Janusz jak dotąd nie był przekonany, czy to dobry pomysł. "Jego dzieci z pierwszego małżeństwa są już dorosłe, a jemu w przyszłym roku stuknie szósty krzyżyk. Ale...

 • Józefowicz w głównej roli

  Magda Mołek wraca na antenę TVN Style w cyklu kameralnych rozmów ze znanymi osobami ze świata show biznesu. Jako pierwszy "W roli głównej" wystąpi Janusz Józefowicz.

 • Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz mają co świętować!

  Jej mąż zgubił obrączkę, ale to nie przeszkadza im być szczęśliwymi. Wkrótce Natasza Urbańska (40 l.) i Janusz Józefowicz (58 l.) będą obchodzili 10. rocznicę ślubu. Okazuje się, że już rozpoczęli wielkie przygotowania do rodzinnej imprezy.

 • Natasza Urbańska: Piękna i... piękny

  Urodą i wdziękiem zachwyca miliony Polaków. Utalentowana piosenkarka, tancerka i aktorka. Prywatnie... mama.