• Informacje na temat:

  dzieci jobsa

Artykuły na temat: dzieci jobsa
 • Ekranowa miłość Mili Kunis i Ashtona Kutchera

  ...miał swoją polską premierę 30 sierpnia). Mila Kunis, która w środę obchodziła 30. urodziny nie ukrywa, że jest gotowa poślubić Ashtona Kutchera i urodzić mu gromadkę dzieci. Aktorka nie ponagla jednak...

 • "Wielka Szóstka" : Ofensywa nerdów

  "Wielka Szóstka" Dona Halla i Chrisa Williamsa to typowe "origin story": opowieść o narodzinach grupy superbohaterów, o dojrzewaniu do odpowiedzialności i chrzcie bojowym.

 • Kate Winslet: 40. urodziny w bikini

  Kate Winslet ujawniła, że przypadające we wrześniu tego roku 40. urodziny spędzi w... bikini.

 • Anna Dymna: Nikt nie pyta mnie o...

  - Działalność charytatywna nigdy nie przyćmi teatru, czyli mojej największej pasji. W ostatnich latach jednak prawie nikt mnie nie pyta o pracę aktorską. Może gdybym zaczęła zabijać na scenie, to przypomniano by sobie, że pracuję w teatrze - mówi Anna Dymna.

 • Rockman do Steve'a Jobsa: Zabiłeś muzykę!

  Wokalista Jon Bon Jovi najwyraźniej nie jest fanem produktów firmy Apple. Muzyk skrytykował założyciela firmy i pomysłodawcę programu iTunes, Steve'a Jobsa, zarzucając mu "zabicie muzyki".

 • "jOBS": Jabłko-robaczywka

  Jeśli tylko Steve Jobs miałby szansę pojawić się na premierze filmu Joshuy Michaela Sterna, narobiłby reżyserowi niezłego wstydu.

 • Kutcher i Jobs: Męskie modliszki

  Ashton Kutcher, przygotowując się do roli Steve'a Jobsa, wystudiował do perfekcji jego chód, sposób mówienia, charakterystyczną gestykulację. Panów łączy coś jeszcze: obaj bez mrugnięcia zostawiali swoje miłości.

 • Złote Maliny: Ogłoszono listę nominacji

  Komedia "Jeszcze większe dzieci" z Adamem Sandlerem w roli głównej nie przypadła do gustu krytykom filmowym. Produkcja zdobyła aż osiem nominacji do Złotej Maliny, niechlubnej nagrody zwanej anty-Oscarem.

 • Ashton Kutcher: Lot w kosmos i ślub

  Zarabia najwięcej ze wszystkich aktorów telewizyjnych i ma miliony fanów. Ale to mu nie wystarcza! Doradza w internecie, działa w polityce, rozwodzi się, planuje ślub oraz... lot w kosmos!

 • Paul Walker na rozdaniu Oscarów?

  Czy 40-letni Paul Walker, który w sobotę, 30 listopada, zginął tragicznie w wypadku samochodowym, zostanie uhonorowany podczas gali oscarowej tak, jak Heath Ledger, Brittany Murphy i Whitney Houston czy też pominięty, jak Brad Renfro, George Carlin i Farrah Fawcett?

Wideo na temat: dzieci jobsa
 • Jobs

  Biografia jednego z największych wizjonerów dwudziestego wieku. Steve Jobs nie ukończył college'u, ale nie przeszkodziło mu to w założeniu firmy Apple i zrobieniu oszałamiającej kariery

 • Duże dzieci

  Komedia "Duże dzieci" to opowieść o pięciu przyjaciołach z dzieciństwa, którzy spotykają się po raz pierwszy od 30 lat i odkrywają, że dorastanie wcale nie jest jednoznaczne z dojrzewaniem. W weekend przypadający na święto 4 lipca, pięciu przyjaciół z dzieciństwa /Adam Sandler, Kevin James, Chris Rock, David Spade i Rob Schneider/ spotyka się po 30 latach, aby wziąć udział w pogrzebie ukochanego trenera koszykówki. Wraz z rodzinami zatrzymują się w domku nad jeziorem należącym do zmarłego...

 • Wilcze dzieci

  Niezwykła opowieść o matce chłopca i dziewczynki, okazjonalnie przemieniających się w wilki. Z kontynentalnego rozumienia mitu o człowieku-wilku Mamoru Hosoda bierze tylko metaforę dojrzewania. Ame i Yuki muszą określić własną tożsamość w plenerze japońskiej wsi namalowanej monetowską kreską. Mit o Likaonie jest im obcy, nikt nie testuje tu wszechwiedzy bogów, mordując przypadkowych gości. Za to Hosoda posiłkuje się nieznaną Europejczykom tradycją, w której chłopi składają ofiary wilkom...