• Informacje na temat:

  dzieci konkurs piękności

Artykuły na temat: dzieci konkurs piękności
 • Agnieszka Zielińska-Richter: Konkurs Miss Polonia był dla niej prawdziwą szkołą życia!

  Groźby przeciwniczek konkursu, alarm bombowy, tornado i próba porwania przez mafię... Miss Polonia 1996 miała ekstremalne przeżycia.

 • Po ponad dwudziestu latach Zygmunt Chajzer wraca do roli współgospodarza finału najbardziej prestiżowego konkursu w Polsce. Razem z Agnieszką Popielewicz, Krzysztofem Ibiszem i Pauliną Sykut-Jeżyną poprowadzi 25. galę finałową Miss Polski.

 • Iwona Cichosz o ciąży: Będziemy mieli niesłyszące dziecko

  ...lat temu wzięła udział w wyborach Miss Polski Niesłyszących. I wygrała je, podobnie jak konkurs Miss World w Pradze. Teraz nosi koronę Miss Deaf International, której wybory odbyły się w Las Vegas(...) - opowiada Cichosz. W styczniu przeniósł się do Warszawy. - Często czytam w internecie, że jak zdecydujemy się na dzieci, to je skrzywdzimy, bo będą głuche. Ale to jest dla nas normalne. Będziemy...

 • Sophia Loren i Carlo Ponti: Miłość, której sprzeciwił się Watykan

  Starszy o 22 lata producent obiecał jej ślub i słowa dotrzymał. Ale w międzyczasie wybuchł wielki skandal.

 • Paulina Krupińska zaskoczyła wyznaniem! To stało się, gdy została mamą!

  Paulina Krupińska (32 l.) tłumaczy, że odkąd w jej życiu pojawiły się dzieci, wszystkie inne sprawy zeszły na drugi plan. Teraz najważniejsze jest dla niej ich dobro i szczęście. Zdaniem miss macierzyństwo daje szczególnie dużo pozytywnych doznań kobietom, które na co dzień pracują jako modelki lub biorą udział w konkursach piękności. Dzięki niemu mogą one zapomnieć o rywalizacji związanej...

 • Zmarła Anita Ekberg

  Nie żyje szwedzka aktorka Anita Ekberg, jedna z największych gwiazd światowego kina lat 60. XX wieku. Zmarła 11 stycznia 2015 roku, wieku 83 lat w szpitalu w Rocca Di Papa, nieopodal Rzymu. Do historii kina przeszła jej rola w filmie "Słodkie życie" ("La Dolce Vita") Federico Felliniego.

 • Paulina Krupińska będzie miała kłopoty przez ciążę?

  Co organizatorzy Miss Polonia na to, że królowa piękności, Paulina Krupińska (28 l.) zaszła w ciążę?

 • Nowy film twórców "Małej Miss"

  Valerie Faris i Jonathan Dayton nie nakręcili filmu od czasu "Małej Miss". Teraz planują powrót za kamerę, a ich następnym projektem będzie "He Loves Me".

 • Partnerka Kordka spodziewa się dziecka

  ...i burzliwym rozwodzie z kobietą, która oskarżała go o skrajny egoizm" - czytamy w "Fakcie". Kordek wrócił niedawno z Izraela, gdzie swoją osobą uświetniał finał konkursu piękności Queen of Poland w kurorcie Ejlat. Pobyt finansowany był przez organizatora konkursu.

 • Nieudany "czeski film"

  "Maraton tańca" , reż. Magdalena Łazarkiewicz, Polska 2011, dystrybutor: Kino Świat, premiera kinowa: 17 czerwca 2011