• Informacje na temat:

  dzieci lech wałęsy

Artykuły na temat: dzieci lech wałęsy
 • Dzieci olały Lecha Wałęsę

  Czworo z ośmiorga dzieci nie pojawiło się na ważnym jubileuszu Lecha Wałęsy (70 l.). Dlaczego?

 • W szwedzkich kinach film Wajdy o Lechu Wałęsie

  Szwedzi mogą od piątku oglądać na ekranach kin w swoim kraju film "Wałęsa. Człowiek z nadziei". Obraz w reżyserii Andrzeja Wajdy, mający w Szwecji tytuł "Walesa", zebrał pozytywne recenzje.

 • Lech Wałęsa zaatakował Martę Kaczyńską! W sieci huczy!

  Wpis Lecha Wałęsy (73 l.) na Facebooku wywołał burzę. Były prezydent w swoim postępowaniu nie widzi jednak nic złego...

 • Światowe media o premierze "Wałęsy"

  Włoski dziennik "La Repubblica" pisze w piątek, 6 września, że wielkim historycznym wydarzeniem na festiwalu w Wenecji była czwartkowa prezentacja filmu Andrzeja Wajdy - "Wałęsa. Człowiek z nadziei".

 • Lech Wałęsa: przykra prawda o jego małżeństwie z Danutą

  Ich drogi rozeszły się kilka lat temu. Lech Wałęsa (74 l.) i jego żona Danuta (68 l.) nie tworzą już takiego małżeństwa, jak kiedyś. Dlaczego?

 • Krystyna Janda: Największa trauma w karierze

  Z udziałem Lecha i Danuty Wałęsy odbyła się w czwartek wieczorem w Teatrze Wybrzeże w Gdańsku premiera monodramu "Danuta W." w wykonaniu Krystyny Jandy, powstałego w oparciu o książkę autobiograficzną żony b. przywódcy Solidarności i b. prezydenta Polski.

 • Wnuk Wałęsy usłyszał zarzuty. Nowe fakty w sprawie!

  Rodzina Wałęsów ma teraz prawdziwy ból głowy. Wszystko przez jednego z najmłodszych członków rodu, wnuka Lecha Wałęsy, Dominika. Jeśli wierzyć doniesieniom medialnym i opublikowanym zdjęciom, 19-latek został zatrzymany za atak nożem na kobietę, a podczas przesłuchania zaprezentował szokującą postawę.

 • Janusz Głowacki: Czy Wałęsa brał pieniądze od SB?

  "Przyszłem, czyli jak pisałem scenariusz o Lechu Wałęsie dla Andrzeja Wajdy" - to najnowsza książka Janusza Głowackiego, w której pisarz nie tylko przedstawia kulisy pracy nad filmem, ale też wyjaśnia, dlaczego osiągnięcia byłego prezydenta ocenia jako ważniejsze od jego ewentualnych błędów i potknięć.

 • Syn Wałęsy żyje w biedzie!

  Okazuje się, że nie wszystkie dzieci Lecha Wałęsy żyją w dostatku jak celebrytka Maria Wiktoria czy europoseł Jarosław Wałęsa. Ostatnio nie najlepiej wiedzie się 42-letniemu Sławomirowi, który od kilku lat boryka się z problemami finansowymi. Mężczyzna ma do zapłacenia 3200 złotych alimentów na czwórkę dzieci.  W domu składa komputery i z tego żyje. Choć lekko nie jest. Właśnie odcięto mu...

 • Hołdys: Prawda czy fałsz

  Przez ostatnie tygodnie miałem wiele okazji do przyjrzenia się zachowaniom ludzkim. Najpierw festiwale z udziałem artystów, którzy gremialnie podawali nazwy nieistniejących zespołów jako własne. Potem dramat Anny Walentynowicz i Andrzeja Gwiazdy, prawdziwych bohaterów sierpnia `80 - i porażające wypowiedzi Lecha Wałęsy, że oboje nic dla Polski nie zrobili. Następnie dramat kobiety, która wzięła