• Informacje na temat:

  dzieci łukasza nowickiego

Artykuły na temat: dzieci łukasza nowickiego
 • Łukasz Nowicki poruszony tragedią dzieci. Nie mógł powstrzymać łez

  To była poruszająca wyprawa dla Łukasza Nowickiego. Aktor wybrał się z misją Unicefu do Nigru w Afryce, by nieść pomoc potrzebującym. Nie ukrywał, że z trudem powstrzymywał łzy.  - Dużo podróżowałem po Afryce, ale jeszcze nigdy nie zetknąłem się z tak dużą skalą problemu, jak tu w Nigrze - powiedział. Łukasz odwiedził m.in. szpital, który zajmuje się przypadkami skrajnego niedożywienia dzieci...

 • Łukasz Nowicki: Picie, gadanie, śpiewanie

  Podróże są wielką pasją Łukasza Nowickiego. Z miejsc, jakie odwiedził, szczególnym sentymentem darzy Gruzję. Biesiady z mieszkańcami Kaukazu na trwale wpisały się w jego pamięć.

 • Córka zmieniła życie Łukasza Nowickiego. Teraz inaczej patrzy na świat!

  Łukasz Nowicki (46 l.) zyskał sławę dzięki pracy w "Pytaniu na Śniadanie” oraz małżeństwu z Haliną Mlynkovą (42 l.). Niestety, kilka lat temu para postanowiła się rozwieść. Nowicki nie wierzył wówczas, że będzie mu dane jeszcze się zakochać. Na szczęście los uśmiechnął się do aktora i dziś jest szczęśliwym mężem Olgi Paszkowskiej (34 l.), z którą wychowuje córeczkę Józefinę (2 l.). W wywiadzie dla "Rewii” zdradził, jak teraz wygląda jego życie.

 • Mlynkova i Nowicki rozwodzą się?

  Wokalistka Halina Mlynkova i aktor Łukasz Nowicki wydawali się małżeństwem idealnym... Jednak bulwarowa prasa donosi, że para postanowiła się rozwieść!

 • Łukasz Nowicki: Rodzina wkrótce się powiększy?!

  ...dzieci i ma niezwykłe umiejętności nawiązywania z nimi serdecznych i szczerych relacji. Znakomicie sprawdza się w roli mamy. Ma już bowiem 4-letniego synka. To on zainspirował ją do założenia żłobka dla maluchów na warszawskiej Pradze. - Ułożyła sobie też relacje z Piorusiem - mówi informator tygodnika. 12-letni syn Łukasza Nowickiego i jego byłej żony, Haliny Młynkowej (39), na co dzień mieszka...

 • Łukasz Nowicki: Cieszę się z tego, co mam

  Rozpoczął się nowy sezon porannego programu TVP2 "Pytanie na śniadanie", który w tym roku obchodzi swoje 10-lecie. Jednym z prowadzących show jest Łukasz Nowicki.

 • Jan Nowicki o testamencie: Głupotą jest oddawanie w prezencie całego dorobku życia swoim dzieciom

  Jan Nowicki (80 l.) przymierza się do napisania testamentu. Aktor nie planuje jednak przekazywać swojego majątku dzieciom. Ma nadzieję, że syn i córka zrozumieją jego decyzję.

 • Mlynkova w ślady Angeliny Jolie

  Halina Mlynkova i jej mąż Łukasz Nowicki chcą pójść w ślady Angeliny Jolie i Brada Pitta.

 • Łukasz Nowicki: Dziecko to wyśniony prezent!

  ...wychowuje dzieci ze swoich poprzednich związków, 4-letniego Zacharego, synka Olgi i 13-letniego Piotra, syna Łukasza. Choć na co dzień Piotr mieszka w Czechach ze swoją mamą Haliną Mlynkovą (40(...) potomka. Już kiedy postanowili być razem wiedzieli, że będą mieć więcej dzieci. Łukasz jest bardzo szczęśliwy, dba o żonę jak może i dogadza jej. Trochę zwolnił tempo pracy, snuje plany na przyszłość...

 • Jan Nowicki kończy 65 lat

  Jan Nowicki, jeden z najpopularniejszych polskich aktorów, odtwórca ponad stu ról filmowych, tytułowy Wielki Szu w filmie Sylwestra Chęcińskiego i Kettling w "Panu Wołodyjowskim" Jerzego Hoffmana , a także felietonista i wielki kibic piłki nożnej, w piątek, 5 listopada, kończy 65 lat.