• Informacje na temat:

  dzieci magdy schejbal i mąz

Artykuły na temat: dzieci magdy schejbal i mąz
 • "Mąż czy nie mąż": Magda Schejbal nie dba o to, co mówią inni

  Magdalena Schejbal, czyli Marta z serialu "Mąż czy nie mąż", cieszy się opinią tyleż utalentowanej, co trudnej we współpracy. Co ona na to?

 • Polacy w Sundance

  Premiera filmu "Tam, gdzie żyją Eskimosi" Tomasza Wiszniewskiego oraz udział w konkursie obrazów Kasi Adamik i Przemysława Reuta będą polskimi akcentami na rozpoczynającym się w czwartek, 10 stycznia, Sundance Film Festiwal w USA.

 • Magda Schejbal o swoim bezrobociu: Jestem wdzięczna losowi!

  Magda Schejbal (35 l.) oskarżyła publicznie ekipę serialu "Szpilki na Giewoncie" o mobbing. Jak dziś wspomina tamten czas?

 • "Mąż czy nie mąż": Magdalena Schejbal chce wyjść za mąż... spontanicznie

  Magdalena Schejbal, którą od 1 marca oglądać będziemy co tydzień jako Martę w nowym serialu komediowym "Mąż czy nie mąż", twierdzi, że jeśli zdecyduje się zostać... żoną, zrobi to spontanicznie.

 • Magda Schejbal przegrała w sądzie z kretesem. Musi przeprosić!

  Magda Schejbal (35 l.) definitywnie przegrała sprawę, którą wytoczył jej producent "Szpilek na Giewoncie" Maciej Ślesicki. Aktorka oskarżyła publicznie ekipę serialu o znęcanie się nad nią na planie, gdy była w ciąży.

 • Schejbal o macierzyństwie

  Aktorka i mama 9-miesięcznego Ignasia, Magda Schejbal , bardzo szybko odzyskała formę po ciąży. Jak podkreśla, początki macierzyństwa są niezwykle wyczerpujące.

 • Mocna wiosna w TVN: Co czeka widzów?

  Sikora i gangster-literat Blacha muszą znów zacząć współpracować, żeby przeżyć. Obaj doświadczą  najbardziej elementarnego lęku człowieka - o własne dzieci. Nowi Odwróceni to przede wszystkich(...), Jacek Koman, Jerzy Schejbal, Mirosław Baka, Artur Żmijewski, Piotr Głowacki, Piotr Stramowski, Mirosław Haniszewski, Piotr Żurawski oraz Jakub Gierszał. Producentkami nowej produkcji są...

 • ...tam było jednak błędem. "Terapeuci stosowali nieludzkie metody. Dzieci musiały jeść pod przymusem, inaczej zabierano im zabawki, telefony. Córka zagroziła, że popełni samobójstwo" - opowiadał gwiazdor. W tym tygodniu mogliśmy dowiedzieć się, że Magda Schejbal (35 l.) i jej ukochany nie mogą dojść do porozumienia w sprawie wspólnego urlopu. O co poszło? Jak się okazuje, marzeniem ukochanego...

 • ...ludziach! Wiem, że to złe, ale nie wytrzymuję. Mocujemy się na zdania i opinie" - mówi Szatan. Także Magda Schejbal nie ukrywa, że jest osobą bardzo wybuchową i "prawie codziennie kłóci się" ze swoim partnerem Sławkiem Ziębą-Drzymalskim. "Mam to wszystko w d..., chciałabym niejednokrotnie wykrzyczeć i trzasnąć drzwiami. Patrzę jednak na Sławka, dwójkę dzieciaków i uspokajam się. Tak, prawie...

 • Polskie hity na jesień 2011

  ...-Perchuć) i Roman (Bartek Kasprzykowski) razem wychowują trójkę dzieci. W sąsiedztwie mieszkają jego rodzice - Maryla (Anna Seniuk) i Zygmunt (Joachim Lamża) oraz brat Robert (Jacek "Tede" Graniecki(...) (Alan Andersz). Każdy odcinek to odrębna zagadka kryminalna. PREMIERA: 04.09 "Życie nad rozlewiskiem" Tomasz (Jerzy Schejbal) odejdzie na emeryturę, ale wcale nie oznacza to pustki w jego życiu...