• Informacje na temat:

  dzieci milioner

Artykuły na temat: dzieci milioner
 • Izabela Janachowska o małżeństwie z milionerem: "Bardzo wierzy we mnie"

  ..., stwierdziłam, że nie chcę być żoną, ale pojawił się Krzysiek..." - wspomina. Krzysztof Jabłoński - milioner, który zbił majątek na produkcji świec - tak ją w sobie rozkochał, że ostatecznie zmieniła zdanie. Nie(...) milioner zawalczył o nią i "wywrócił życie do góry nogami".  Później były zaręczyny i przyszedł czas na planowanie ślubu. To wtedy Izabela odkryła, że ma smykałkę do organizowania tego typu wydarzeń...

 • "Annie": Sierota i milioner

  Czy to możliwe, by polubili się ludzie tak od siebie różni? Pewne jest jedno. Gdy sierotka Annie wpadnie na miliardera Benjamina, życie obojga ulegnie zmianie. Piosenki, łzy i śmiech, czyli idealny przebój na święta.

 • Janusz Laskowski mógł zostać milionerem. Dlaczego tak się nie stało?

  Mama Janusza Laskowskiego (72 l.) przepowiadała mu, że na muzyce się nie dorobi. On jednak upierał się przy swoim i nieprzerwanie nagrywał oraz koncertował. Mógł być nawet dzięki temu milionerem! Dlaczego jednak nie udało mu się zbić fortuny?

 • Aktorskie wcielenia Mateusza Damięckiego

  Perwersyjny milioner, cyniczny, niespełniony kochanek, początkujący aktor i młody żonkoś, prokurator karierowicz i ambitny ginekolog... W tak różnorodnych odsłonach tej jesieni zobaczy Mateusza Damięckiego widownia telewizyjna i publiczność w teatrze.

 • Zdobyły serca milionerów! Żyją jak w bajce?

  Gwiazdy uwielbiają życie w przepychu i luksusie. Nic więc dziwnego, że większość z nich marzy i szuka kandydatów na partnerów właśnie wśród panów z zasobnym portfelem. Nie jest to jednak taka prosta sprawa. Zobaczcie te szczęściary, którym udało się zdobyć serca milionerów. Ciekawe, czy rzeczywiście mają życie jak z bajki?

 • Jacqueline Bisset: Bez męża i dzieci

  Czy lubię siebie dzisiaj? Akceptuję. Nie rozpaczam za utraconą młodością, bo to ocierałoby się o szaleństwo. W tym roku skończyłam 70 lat. Nie wydaje mi się, że jest to koniec świata. Wciąż mam plany i wiele rzeczy mnie zachwyca - wyznaje Jacqueline Bisset.

 • Agnieszka Woźniak-Starak i jej milioner wzbudzili sensację na ślubie Krupińskiej! Przesada?

  .... I to właśnie ci ostatni wzbudzili największą sensację. Chodzi o stroje, w jakich wystąpili na ślubie. Niemający nic wspólnego z kulturą góralską prezesowa i milioner postanowili przywdziać...

 • Historie z życia i z kart literatury

  Film wojenny "Niezłomny", dramat "Whiplash", familijny "Paddington", biograficzne "Wielkie oczy", komedia "Dzikie historie", thriller "Son of a Gun" - w polskich kinach w pierwszy weekend 2015 roku będzie w czym wybierać.

 • Ryszard Kalisz jest już milionerem!

  ...skąpił pieniędzy ani na żonę ani na potomka. Jak donosi "Super Express", Ryszard Kalisz jest milionerem! "Zgodnie z ostatnim oświadczeniem majątkowym na samym koncie w złotówkach i euro zgromadził(...) spokojna o przyszłość swoją i dzieci! Przypomnijmy, że Ryszard Kalisz jest też ojcem 2-letniego Ignasia, na którego wychowanie musi łożyć.

 • Nowy serial Polsatu "Powiedz tak"

  "Powiedz tak" to opowieść o dwudziestolatkach zaczynających życie na własny rachunek. Ich zderzenie z rzeczywistością czasem jest bolesne, ale częściej - zabawne.

Zdjęcia na temat: dzieci milioner
Wideo na temat: dzieci milioner
 • „Na Wspólnej” przez całe wakacje!

  , natomiast zimną krew zachowa Kinga, która udzieli koledze fachowej pierwszej pomocy, ratując mu tym samym życie. U Marii i Włodka wszystko powoli zacznie się układać. Zięba weźmie udział w „Milionerach

 • Duże dzieci

  Komedia "Duże dzieci" to opowieść o pięciu przyjaciołach z dzieciństwa, którzy spotykają się po raz pierwszy od 30 lat i odkrywają, że dorastanie wcale nie jest jednoznaczne z dojrzewaniem. W weekend przypadający na święto 4 lipca, pięciu przyjaciół z dzieciństwa /Adam Sandler, Kevin James, Chris Rock, David Spade i Rob Schneider/ spotyka się po 30 latach, aby wziąć udział w pogrzebie ukochanego trenera koszykówki. Wraz z rodzinami zatrzymują się w domku nad jeziorem należącym do zmarłego...

 • Wilcze dzieci

  Niezwykła opowieść o matce chłopca i dziewczynki, okazjonalnie przemieniających się w wilki. Z kontynentalnego rozumienia mitu o człowieku-wilku Mamoru Hosoda bierze tylko metaforę dojrzewania. Ame i Yuki muszą określić własną tożsamość w plenerze japońskiej wsi namalowanej monetowską kreską. Mit o Likaonie jest im obcy, nikt nie testuje tu wszechwiedzy bogów, mordując przypadkowych gości. Za to Hosoda posiłkuje się nieznaną Europejczykom tradycją, w której chłopi składają ofiary wilkom...

Dyskusje na temat: dzieci milioner
 • Re: "Pierwsza miłość": Szansę na związek Marysi i Michała zburzy pojawienie się "tej trzeciej"!

  Co to za ironiczny tylul "Pierwsza Milosc"Dle kogo ona tam jrst pierwsza???? Wszystkie mocno zuzyle. Przed kinga z dwojka dzieci i to kazde i innym milioner Artur kleka. Co za bzdura. Kto chcialby taka zone?

 • Re: Zaręczyny w kinie

  i reżyserów ogarnęła jakaś paranoja , idiotyzm goni idiotyzm, a milioner Sagowski niebawem ze swojego domu zrobi przytułek dla niechcianych dzieci z Domu Dziecka! Jeżeli z Brzyduli śmieszną postać(...) - są po prostu żenująco dziecinne. Chała do potęgi!

 • Re: Zaręczyny w kinie

  jakaś paranoja , idiotyzm goni idiotyzm, a milioner Sagowski niebawem ze swojego domu zrobi przytułek dla niechcianych dzieci z Domu Dziecka! Jeżeli z Brzyduli śmieszną postać - no nie wiem? Violetty(...) żenująco dziecinne. Chała do potęgi! Fajnie, fajnie... Chyba znasz zbyt mało młodych ludzi robiących karierę. Ja akurat znam i dlatego wcale się nie dziwię. A co do realizmu ..... To przecież