• Informacje na temat:

  dzieci moniki bellucci

Artykuły na temat: dzieci moniki bellucci
 • Bellucci przyznała się do depresji poporodowej!

  Monika Bellucci w wieku 45 lat po raz drugi została mamą. wtedy na świat przyszła jej córka Leonie. Po ponad dwóch latach od porodu piękna Włoszka wyznaje,...

 • "Cuda" Moniki Bellucci

  Film "Cuda" w młodej reżyserki Alice Rohrwacher opowiada prawdziwą historię jej dorastania w ekscentrycznej rodzinie, mieszkającej w wielkim, starym domu w Toskanii. Możemy już oglądać polski zwiastun obrazu, w którym w jednej z głównych ról występuje Monica Bellucci.

 • Monica Bellucci urodziła córkę

  Gwiazda włoskiego kina, Monica Bellucci , urodziła córkę Leonie - podały w sobotę, 22 maja, włoskie media. To drugie dziecko 45-letniej aktorki.

 • 50. urodziny Moniki Bellucci

  50 lat kończy we wtorek, 30 września, Monica Bellucci, gwiazda włoskiego kina, która - jak się zauważa - choć zachwyca głównie w rodzimym i francuskim kinie, w reklamach i na oszałamiających zdjęciach, wciąż czeka na główne role w największych światowych produkcjach.

 • 45-letnia Monica Bellucci w ciąży?

  Uważana za jedną z największych i najatrakcyjniejszych gwiazd światowego kina, Monika Bellucci , oczekuje ponoć drugiego dziecka.

 • Najlepsze sequele 2015

  16 stycznia na ekranach kin zadebiutuje druga część "Wkręconych". To jeden z wielu sequeli, które zafundują nam w tym roku polscy i zagraniczni twórcy. Wybraliśmy dwanaście spośród nich, które wzbudzają wśród kinomanów najwięcej emocji.

 • Wąsy Wałęsy

  Dorota z "Ekipy" i Ula Tokarska z "Zaginionej". Jeszcze nie wiadomo, kto wcieli się w słynną włoską włoską dziennikarkę Orianę Fallaci, bo Monika Bellucci okazała się za droga dla producentów. Ani(...) w tych naprawdę trudnych czasach, wychowując kilkoro dzieci i prowadząc dom właściwie sama, umiała wspierać męża w jego decyzjach. Zagrać ją to wielkie wyzwanie, też dlatego, że każdy pozornie wie, jaka...

 • Doskonale dojrzała Monica Bellucci

  Zdjęcie roznegliżowanej Moniki Bellucci z jej urodzoną w maju córeczką Leonie, widnieje na okładce najnowszego numeru włoskiej edycji "Vanity Fair".

 • Niewolnik swoich trzech kobiet

  Francuski aktor Vincent Cassel powiedział magazynowi dziennika "Corriere della Sera", że jest "niewolnikiem" swoich trzech kobiet: żony Moniki Bellucci i dwóch córek, 7-letniej Devy i 15-miesięcznej Leonie. "Uwielbiam to" - dodał Cassel.

 • Bellucci: Co za niesprawiedliwość

  Zdjęcie Moniki Bellucci - w zaawansowanej ciąży, ubranej w czarno-białą bieliznę - znalazło się w najnowszym numerze włoskiej edycji "Vanity Fair". 45-letnia aktorka urodzi wkrótce drugie dziecko.

Wideo na temat: dzieci moniki bellucci
 • Duże dzieci

  Komedia "Duże dzieci" to opowieść o pięciu przyjaciołach z dzieciństwa, którzy spotykają się po raz pierwszy od 30 lat i odkrywają, że dorastanie wcale nie jest jednoznaczne z dojrzewaniem. W weekend przypadający na święto 4 lipca, pięciu przyjaciół z dzieciństwa /Adam Sandler, Kevin James, Chris Rock, David Spade i Rob Schneider/ spotyka się po 30 latach, aby wziąć udział w pogrzebie ukochanego trenera koszykówki. Wraz z rodzinami zatrzymują się w domku nad jeziorem należącym do zmarłego...

 • Wilcze dzieci

  Niezwykła opowieść o matce chłopca i dziewczynki, okazjonalnie przemieniających się w wilki. Z kontynentalnego rozumienia mitu o człowieku-wilku Mamoru Hosoda bierze tylko metaforę dojrzewania. Ame i Yuki muszą określić własną tożsamość w plenerze japońskiej wsi namalowanej monetowską kreską. Mit o Likaonie jest im obcy, nikt nie testuje tu wszechwiedzy bogów, mordując przypadkowych gości. Za to Hosoda posiłkuje się nieznaną Europejczykom tradycją, w której chłopi składają ofiary wilkom...

 • Dzieci Ireny Sendlerowej

  Film oparty na książce Anny Mieszkowskiej "Matka dzieci Holocaustu" opowiada o działalności bohaterskiej Polki, Ireny Sendlerowej, która podczas II wojny światowej, wraz z grupą współpracowników zainicjowała szeroko zakrojoną akcję ratowania dzieci z warszawskiego getta. Film koncentruje się przede wszystkim na ukazaniu wkładu narodu polskiego w ratowanie Żydów. Pokazane są tam zarówno wątki współpracy Ireny z Radą Pomocy Żydom - Żegotą, jak i jej bliska relacja z Kościołem. Dzięki szeroko...

Dyskusje na temat: dzieci moniki bellucci
 • Re: "Na Wspólnej": Anna Samusionek kończy 45 lat

  Pani Samusionek jest przykładem, że aktorki (czy studentki aktorstwa) nie powinny zbyt szybko wychodzić za mąż i rodzić dzieci. Kobiety, bierzcie przykład z Moniki Bellucci - najpierw kariera, ptem mąż i dzieci, a nastepnie kochankowie.