• Informacje na temat:

  dzieci niemczyckich

Artykuły na temat: dzieci niemczyckich
 • Wielka radość w małżeństwie Czartoryskiej i Niemczyckiego!

  ...prawdy, bo ich małżeństwo dziś uchodzi za niemal wzorcowe. Łączy ich miłość, wzajemna fascynacja, ale też dzieci. Para ma syna Ksawerego, który urodził się w lipcu 2014 roku oraz córkę Janinę, która w styczniu skończyła dwa lata.  Na rocznicowym zdjęciu nie ma jednak dzieci. Być może pani Anna i jej „Michcio”, bo tak pieszczotliwie mówi o mężu aktorka, choć na chwilę postanowili spędzić ten...

 • Co wiosną w telewizji? Kto zatańczy, a kto zaśpiewa?

  Danuta Stenka oceni wodne ewolucje, Katarzyna Bujakiewicz poszuka młodych talentów, Ewa Kasprzyk zatańczy, a Małgorzata Rozenek odwiedzi zaniedbane hotele. Co nas jeszcze czeka wiosną w telewizji?

 • Anna Czartoryska-Niemczycka pokazała się w bikini!

  Aktorka, która jest mamą dwójki małych dzieci, od zawsze mogła pochwalić się zgrabną sylwetką. Jak widać, nawet po dwóch ciążach wygląda zachwycająco! Czartoryska pochwaliła się właśnie na Instagramie fotką w bikini. Jak można było się spodziewać, fani aktorki nie kryją zachwytu. My również jesteśmy pod wrażeniem! *** Zobacz więcej materiałów z życia gwiazd:

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Stefano Terrazzino przeszedł do historii!

  Szok, niedowierzanie i wielka radość! Szósty odcinek 3. edycji show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" przejdzie do historii. Po raz pierwszy bowiem zdarzyła się sytuacja, że jeden z uczestników programu wygrał dwa odcinki z rzędu. Oto, co działo się w sobotę, 11 kwietnia, w "TTBZ".

 • Anna Czartoryska-Niemczycka urodziła! Znamy płeć dziecka!

  Anna Czartoryska-Niemczycka (32 l.) po raz drugi została mamą! Aktorka przywitała na świecie długo wyczekiwaną córeczkę!

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Zmysłowa Kaja Paschalska

  Ósmy odcinek 3. edycji show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" należał do Kai Paschalskiej. Aktorka i wokalista wystąpiła jako Lana Del Rey w utworze "Blue Jeans" i zawojowała polsatowską scenę. Oto, co działo się w sobotę, 25 kwietnia, w "TTBZ".

 • Anna Czartoryska-Niemczycka: Poród tuż-tuż!

  Anna Czartoryska-Niemczycka (31 l.) odlicza już dni do rozwiązania!

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Rozmus znowu wygrał!

  Dziewiąty odcinek 3. edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" należał do Roberta Rozmusa. Aktor wystąpił jako R.Kelly w utworze "I Believe I Can Fly" i już po raz drugi triumfował na scenie show. Oto, co działo się w sobotę, 2 maja, w "TTBZ".

 • Anna Czartoryska-Niemczycka wraca do show-biznesu po porodzie

  Anna Czartoryska-Niemczycka (32 l.) w styczniu tego roku urodziła swoje drugie dziecko, córkę Janinę i powoli zaczyna wracać do obowiązków zawodowych. Szczególnie dużo uwagi poświęca pracy nad swoją debiutancką płytą.

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Stefano Terrazzino najlepszy w finale!

  Fantastyczne wykonania, wielkie emocje i wzruszenia. W sobotę, 9 maja, wieczorem odbył się wielki finał 3. już edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Bezkonkurencyjny okazał się śpiewający tancerz Stefano Terrazzino, który pokonał swoich konkurentów.

Zdjęcia na temat: dzieci niemczyckich
Wideo na temat: dzieci niemczyckich
 • Czartoryska i Niemczycki w końcu potwierdzili plotki! Drugie dziecko w drodze!

  Michał Niemczycki i Anna Czartoryska zagościli w "Dzień Dobry Wakacje", aby potwierdzić krążące od pewnego czasu plotki, że spodziewają się drugiego dziecka. "Nie zdradzimy więcej szczegółów, bo staramy się chronić swoją rodzinę i prywatność" - powiedziała "księżniczka" Czartoryska. Gratulujemy! (Dzień Dobry TVN/x-news)

 • Duże dzieci

  Komedia "Duże dzieci" to opowieść o pięciu przyjaciołach z dzieciństwa, którzy spotykają się po raz pierwszy od 30 lat i odkrywają, że dorastanie wcale nie jest jednoznaczne z dojrzewaniem. W weekend przypadający na święto 4 lipca, pięciu przyjaciół z dzieciństwa /Adam Sandler, Kevin James, Chris Rock, David Spade i Rob Schneider/ spotyka się po 30 latach, aby wziąć udział w pogrzebie ukochanego trenera koszykówki. Wraz z rodzinami zatrzymują się w domku nad jeziorem należącym do zmarłego...

 • Anna Czartoryska opowiada o swoim macierzyństwie! Jest jej ciężko?

  Anna Czartoryska-Niemczycka zdradziła, jak zmieniło się jej życie po narodzinach drugiego dziecka. "Przestałam mieć złudzenia, że mogę mieć nad tym jakąkolwiek kontrolę" - powiedziała aktorka w "Dzień Dobry TVN". "Cieszę się, bo przesypiam całą noc" - dodała. Czy myśli już o powrocie do pracy? "Mój mąż bardzo mnie wspiera" - podkreśliła. (Dzień Dobry TVN / x-news)

 • Wilcze dzieci

  Niezwykła opowieść o matce chłopca i dziewczynki, okazjonalnie przemieniających się w wilki. Z kontynentalnego rozumienia mitu o człowieku-wilku Mamoru Hosoda bierze tylko metaforę dojrzewania. Ame i Yuki muszą określić własną tożsamość w plenerze japońskiej wsi namalowanej monetowską kreską. Mit o Likaonie jest im obcy, nikt nie testuje tu wszechwiedzy bogów, mordując przypadkowych gości. Za to Hosoda posiłkuje się nieznaną Europejczykom tradycją, w której chłopi składają ofiary wilkom...