• Informacje na temat:

  dzieci polityków

Artykuły na temat: dzieci polityków
 • "Zbuntowany anioł": Z telenoweli do polityki

  Przez lata łamał serca żeńskiej części widowni jako ekranowy amant. Ostatnio postanowił wykorzystać swoją popularność i pomagać zwykłym ludziom. Jak?

 • Piotr Ligienza: Nowy wójt w "Ranczu"?

  W "Ranczo" przymierza się do roli wójta. Prywatnie stroni od polityki. Woli spędzać czas z dziećmi.

 • ...lipca przebywa za granicą" - powiedział Bolton dziennikarzom. Parę dzieli 25 lat różnicy. Mężczyzna ma za sobą dwa małżeństwa i jest ojcem trójki dzieci. Ciekawostką jest fakt, że najstarsze z jego...

 • Małgorzata Socha: Zaczynam się bać o przyszłość

  - W dzisiejszych czasach trudno uciec od polityki - mówi Małgorzata Socha. Aktorka przyznaje, że z coraz większymi obawami przygląda się sytuacji w Polsce i na świecie. Wkrótce sama także wkroczy w świat wielkiej polityki. Od grudnia widzowie Teatru 6. piętro będą mogli podziwiać ją w spektaklu "Polityka" w reżyserii Eugeniusza Korina.

 • Rząd Beaty Szydło dwoi się i troi, by zachęcić Polki do płodzenia dzieci, proponując im nawet za to pieniądze - słynne 500 zł. Maria Peszek (42 l.) nie zamierza jednak ulegać i w najnowszym wywiadzie mówi wprost: nie chcę być matką, jest nas już za dużo na świecie!

 • Gwiazdy wspierają kampanię "Kocham. Nie biję"

  Omenaa Mensah, Magdalena Różczka i Marcin Perchuć zostali ambasadorami akcji "Kocham. Nie biję". Kampania ma na celu uświadomić konsekwencje stosowania kar cielesnych wobec dzieci. "Dzieci trzeba szanować, trzeba z nimi rozmawiać na równym poziomie" - zachęca Mensah.

 • Rozenek apeluje do polityków

  Małgorzata Rozenek swojego męża Jacka poznała na grillu u Piotra Adamczyka. Aktor wydał jej się wówczas "wyjątkowo nadęty". Dziś, dzięki in vitro, mają dwójkę dzieci.

 • Rafał Królikowski niczym przedwojenny aktor

  Małgorzata Socha i Rafał Królikowski mają gorący romans. Tyle, że na scenie Teatru 6. Piętro w nowym spektaklu "Polityka", którego akcja osadzona jest w międzywojennej Polsce.

 • Serialowe dzieci: Co się z nimi stało?

  Pamiętamy ich z czasów, gdy byli brzdącami, których energia rozsadzała ekran. Dziś chętnie rozliczamy z tego, "na kogo" wyrośli, bo skoro mieszkają w świecie naszej wyobraźni, to... chyba nam wolno. Z tych obserwacji wynika niezbicie, że ich życie nie jest wiecznym kinderbalem, ani niekończącym się odcinaniem kuponów...

 • Magdalena Różczka: "Kocham. Nie biję"

  Magdalena Różczka ("Lekarze", "Czas honoru", "Usta usta"), jedna z ambasadorek tegorocznej akcji "Kocham. Nie biję", dzięki zaangażowaniu w projekt przestała się bać zwracać uwagę agresywnym rodzicom. Aktorka ma nadzieję, że jej pokolenie rodziców nie wychowuje już dzieci poprzez bicie.

Zdjęcia na temat: dzieci polityków
Wideo na temat: dzieci polityków
 • Kwaśniewska: Życie córki polityka jest ciężkie!

  Ola o swoim trudnym życiu za czasów prezydentury ojca. "Życie dziecka polityka jest ciężkie. Paparazzi wchodzili za mną na zajęcia fitness - wyznała.

 • Nelli Rokita i jej życie bez polityki. "Najważniejsze jest to, żeby być szczęśliwym"

  Nelli Rokita (59 l.) jakiś czas temu była jedną z bardziej wyróżniających się posłanek w Sejmie. Czym zajmuje się teraz? M.in. w ramach wolontariatu uczy dzieci języka angielskiego. Na pytanie, czy widziałaby się jeszcze w poważnej polityce, odpowiedziała, że musiałaby się zastanowić, ale jeśli już, to mogłaby objąć stanowisko związane z edukacją. Nie zabrakło pytań o jej męża, Jana Rokitę

 • Syn Kazimierza Kutza wspomina ojca w "DDTVN": Chciał mieć dużą rodzinę, jak najwięcej dzieci

  W połowie grudnia 2018 roku odszedł wybitny reżyser, scenarzysta i polityk Kazimierz Kutz. Jak wspomina go jego syn Tymoteusz? W studiu „Dzień Dobry TVN” opowiedział o swojej relacji z ojcem i codziennych rytuałach, które wspólnie obchodzili. - Wieczorem mieliśmy tak zwane „godzinki” - siedzieliśmy razem u niego w pokoju, dużo rozmawialiśmy na temat życia czy choćby tego, jak wygląda praca na planie filmowym – mówił. Co jeszcze zdradził? (Dzień dobry TVN/x-news)

Dyskusje na temat: dzieci polityków