• Informacje na temat:

  dzieci polskich aktorów

Artykuły na temat: dzieci polskich aktorów
 • "Na dobre i na złe": Syn znanych aktorów dołączył do obsady jako nowy salowy!

  ...z najpopularniejszych polskich produkcji telewizyjnych, zażartował podobno, że staż w szpitalu w Leśnej Górze może otworzyć mu - jak kiedyś Agnieszce Dygant, Katarzynie Bujakiewicz czy Pawłowi Wilczakowi - drzwi do wielkiej kariery. - Wiele mi w życiu nie wyszło, ale dzieci mi wyszły - mówi aktor znany z roli doktora Basena w "Daleko od noszy" i dodaje, że jest bardzo dumny z Kuby, który według niego...

 • Zblazowany arystokrata, zapomniany aktor, niewidomy nauczyciel

  Oscarowy "Birdman", komedia akcji "Bezwstydny Mortdecai" i polskie produkcje "Hiszpanka" oraz "Carte Blanche" to budzące największe zainteresowanie widzów tytuły spośród ośmiu filmów, jakie wchodzą 23 stycznia na ekrany naszych kin.

 • Krzysztof Kowalewski: Nieznane fakty z życia aktora

  W dniu śmierci matki dowiedział się, że po raz pierwszy zostanie ojcem. Nie zdążył jej o tym powiedzieć. Zresztą wkrótce był już zakochany w pewnej mężatce. W dzieciństwie z kolei przeżył dramatyczne wydarzenie, które - gdyby nie czujność jego mamy - mogło skończyć się tragicznie.

 • Paul Walker: Mija rok od tragicznej śmierci aktora

  Mija rok od tragicznej śmierci Paula Walkera. Aktor znany z serii filmów "Szybcy i Wściekli" zginął 1 grudnia 2013. w wypadku samochodowym niedaleko kalifornijskiej miejscowości Santa Clarita. Miał 40 lat.

 • Piotr Cyrwus: Przerwane szczęście aktora

  ...może egzystować bez prysznica, wygodnego łóżka, i całkiem nieźle sobie radzi - żartował aktor. Zresztą powodów do radości zaczął mieć więcej - małżonkowie zbliżyli się do siebie, a gdy ich dzieci...

 • Tomasz Karolak "uległ manipulacji". Aktor przeprosił Kingę Dudę

  Beata Szydło, szefowa sztabu wyborczego kandydata PiS Andrzeja Dudy, zażądała we wtorek odwołania Tomasza Karolaka z komitetu poparcia Bronisława Komorowskiego po tym, gdy aktor w poniedziałkowym programie w TVP komentował rzekomą wypowiedź córki Dudy. We wtorkowym, głównym wydaniu "Wiadomości" TVP1 przeprosiła Kingę Dudę.

 • O Piotrze Głowackim (37 l.) mówi się jako o jednym z najzdolniejszych polskich aktorów. Gra dużo, a dziesięć miesięcy temu został po raz pierwszy tatą. Wraz z żoną podjął decyzję: on robi karierę, ona rezygnuje z pracy zawodowej i poświęca się wychowywaniu maluchów.

 • Anna Dymna: Gwiazdy są cudowne

  - Polskich gwiazd nie trzeba długo zachęcać do współpracy przy akcjach charytatywnych, są cudowne - twierdzi Anna Dymna. Co roku organizowany przez jej fundację festiwal piosenki dla dzieci niepełnosprawnych wspiera kilku czołowych polskich wokalistów lub aktorów.

 • Polski aktor nieźle zakpił z Alicji Bachledy-Curuś! Dziś żałuje!

  Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. "Podjechałem pod kino świetnym samochodem, miałem ochroniarza i udawałem lekko wstawionego" – wspomina w wywiadzie.  "W jury festiwalu zasiadała wtedy Alicja...

 • Romantyczne zaręczyny. Teraz dzieci?

  Małgorzata Rozenek ma powody, by z optymizmem patrzeć w przyszłość. W minione święta Radosław Majdan wręczył jej pierścionek i poprosił o rękę.

Zdjęcia na temat: dzieci polskich aktorów
Dyskusje na temat: dzieci polskich aktorów
 • Re: "Odwróceni. Ojcowie i córki": Artur Żmijewski pęka z dumy! Co robią jego dzieci?

  Jeden z niewielu polskich aktorów których lubię. Nie szpanuje ,nie zajmuje się polityka, bardzo porządny facet.

 • Re: "M jak miłość": Katarzyna Cichopek chce mieć więcej czasu dla dzieci

  Kasia C. i Ania M. to dwie najładniejsze i najzdolniejsze polskie aktorki młodego pokolenia. Kiedyś liczyłam na to, że wyjdą za mąż za dwóch najprzystojniejszych młodych aktorów, Wielkich Braci Mroczek. Szkoda, że do tego nie doszło bo to byłaby czwórka młodych polskich artystów filmowych nie mających żadnej konkurencji w tym filmowym światku.

 • Re: "Ranczo" powraca! Kogo zabraknie w nowych odcinkach?

  Krzywdzisz serialowe dzieło "L - kak ljubow" ... które stało się wylęgarnią czołowych polskich aktorów, a wciąż rodza sie nowi, jak to dzieci w rodzin ie,

 • Re: "Mroczki i Cichopki" - postrach seriali

  wspominam nawet o fatalnej grze aktorów. Ujęcia są robione w ten sposób, jakby operator pierwszy raz w życiu widział kamerę .To samo się tyczy większości polskich seriali. A jak już puszczą coś, co się da(...)... Ludzie... Nie mówcie tylko, że nie widzicie tego chłamu. Jestem zwykłym człowiekiem po maturze. Nie znam się na kinie. Grałem w teatrze przez 2 lata. I powiem wam, że 9-o letnie dzieci grają na takim