• Informacje na temat:

  dzieci polskich gwiazd brodzik

Artykuły na temat: dzieci polskich gwiazd brodzik
 • Joanna Brodzik gani polskich rodziców! "Często niefrasobliwie..."

  Joanna Brodzik (45 l.) twierdzi, że Polacy powinni się nauczyć funkcjonowania w sieci i bronić swojego prawa do prywatności. Gwiazda podkreśla, że wiedzę tę dorośli powinni przekazywać dzieciom na równi z normami moralnymi i zasadami zachowania.

 • Rozsądnie wydaje to, co zarabia

  Joanna Brodzik, którą wkrótce znów oglądać będziemy jako Małgosię Jantar w czwartej serii "Życia nad rozlewiskiem", należy do grona najlepiej zarabiających polskich aktorek. Przyznaje jednak, że bardzo rozsądnie wydaje to, co zarabia!

 • Joanna Brodzik i Paweł Wilczak musieli zagrać w reklamie. Przez kredyt we frankach!

  U szczytu popularności usunęli się w cień. Ważniejsi byli synowie. Ale mniej pracy to też mniej pieniędzy. Joanna Brodzik podjęła więc decyzję o powrocie na plan zdjęciowy!

 • Joanna Brodzik ratuje maluchy!

  Joanna Brodzik ("Nad rozlewiskiem", "Magda M.", "Kasia i Tomek") jest przeciwniczką posyłania sześciolatków do szkoły. Jako mama uważa, że nie ustawodawca, ale rodzice i pedagodzy muszą mieć decydujące zdanie na temat tego, kiedy dziecko powinno rozpocząć edukację!

 • Joanna Brodzik i Paweł Wilczak bez pracy. Z ogromnym kredytem we frankach!

  Joannę Brodzik (42 l.) i Pawła Wilczaka (49 l.) dosięgła proza życia. Jak wiele polskich rodzin muszą utrzymać rodzinę i spłacić kredyt. Tyle że oboje są bez stałych dochodów, a jak dowiedział się(...) pracę nad sitcomem o życiu mężczyzny po czterdziestce i jego perypetiach z kobietami, pracą i dorastającymi dziećmi. Humor miał w nim być utrzymany w tonie "Kasi i Tomka", czyli serialu, który z Brodzik...

 • Joanna Brodzik: Sławna 40-latka

  Joanna Brodzik obchodzi w piątek 40. urodziny. Od ponad 10 lat jest jedną z największych gwiazd w Polsce. Seriale z jej udziałem za każdym razem odnoszą sukces. Przez kilka lat kobiety w Polsce chciały wyglądać tak, jak ona.

 • O której znanej osobie czytaliście najchętniej w 2009 roku? Która gwiazdka sprawiła, że polski show-biznes stał się barwniejszy? Do kogo należał 2009 rok? Zagłosujcie w ankiecie!

 • Ulubione książki Joanny Brodzik

  "Książka, do której wracam, to trzytomowe wydanie Baśni Andersena" - zdradza Joanna Brodzik, bohaterka "Życia nad rozlewiskiem". Aktorka od lat angażuje się w kampanie promujące czytelnictwo, przekonuje, że czytanie to nie tylko przyjemność, to kapitał na lata.

 • Najgorzej ubrane gwiazdy 2009 roku

  Magazyn o gwiazdach "Show" dokonał podsumowania najlepiej i najgorzej ubranych gwiazd polskiego show-biznesu. Niektórym paniom bardzo się oberwało. Na pierwszy ogień poszła Monika Richardson (37(...) w Opolu, na którym wystąpiła w srebrzystych pumpach... Joanna Brodzik (37 l.) z kolei ma problem z dopasowaniem stroju do rodzaju uroczystości: według "Show", pojawienie się na uroczystej kolacji...

 • 15 "odcisków" gwiazd w Gdańsku

  Piętnaście odcisków dłoni artystów znalazło się na Bursztynowej Promenadzie Gwiazd na gdańskiej Wyspie Ołowianka. Do tej pory Festiwale Gwiazd odbywały się w Międzyzdrojach, tam polscy twórcy zostawiali swoje nietypowe "autografy". "Łączność" Gdańska z Międzyzdrojami zapewnia m.in. odsłonięta instalacja z odciskami dłoni 108 artystów, skopiowanymi z Międzyzdrojów, autorstwa prof. Adama Myjaka.