• Informacje na temat:

  dzieci radosława sikorskiego

Artykuły na temat: dzieci radosława sikorskiego
 • Kwiatkowska i Dancewicz w "marszu pand"

  Przy wtórze bębnów i skandowanego hasła "Akcja-ratyfikacja" odbył się w piątek, 5 grudnia, "marsz pand". W proteście przeciwko przemocy wobec kobiet uczestnicy pikiety - m.in. aktorzy i celebryci - mieli wymalowane, podbite oczy. Swoją petycję wręczyli marszałkowi Sejmu.

 • Tusk: Bez patriotycznych tonów

  Premier Donald Tusk powiedział we wtorek, że jakiekolwiek uniesienia o charakterze patriotycznym, czy politycznym w przypadku sprawy Romana Polańskiego są nie na miejscu.

 • Polański "ponad prawem"?

  Niektórzy znaczący francuscy politycy, zarówno prawicowi, jak i lewicowi, skrytykowali interwencję rządu francuskiego na rzecz uwolnienia ze szwajcarskiego więzienia reżysera Romana Polańskiego. W odpowiedzi na te zarzuty rzecznik rządu Luc Chatel podkreślił w środę, że władze Francji działają w granicach prawa, by uwolnić obywatela swego kraju.

 • Premiera filmu o Zbigniewie Brzezińskim

  Nie był mistrzem dyplomacji, ale negocjacji - tak o prof. Zbigniewie Brzezińskim wypowiada się b. prezydent USA Jimmy Carter w dokumentalnym filmie pt. "Strateg", którego premiera odbyła się w czwartek, 6 czerwca, wieczorem w warszawskim kinie "Kultura".

 • Cichopek zaprosi cię na randkę

  W kalendarzu jeszcze zima, ale w telewizji już wiosna i czas premier. Przed nami seria spotkań ze starymi znajomymi z ulubionych seriali, ale i kilka nowalijek: randkowanie na ekranie, czyli "Gra wstępna" z Kasią Cichopek, to jedna z nich. Spodoba się, czy nie?