• Informacje na temat:

  dzieci romans

Artykuły na temat: dzieci romans
 • "M jak miłość": Zakazany romans Zosi

  W rodzinie Mostowiaków zanosi się na nie lada sensację, żeby nie powiedzieć: skandal. Po swoim powrocie z Francji Zosia (Julia Wróblewska) wda się w romans z przystojnym muzykiem Erykiem (Rafał Szatan), czyli nowym adoratorem swojej macochy Joasi (Barbara Kurdej-Szatan)!

 • "Złotopolscy": Ich romans śledziła cała Polska

  Któż nie pamięta sympatycznej pary - Marcysi i Waldka z serialu "Złotopolscy"? Ich miłosne perypetie od 1997 roku przez przeszło 10 lat śledziła cała Polska.

 • Krystyna Kołodziejczyk: Romans przekreślił jej małżeństwo

  Miała niespełna 18 lat, gdy debiutowała w filmie dla dzieci Król Maciuś I. Od tamtej pory nie sposób było widzom ją zapomnieć. A dziś trudno uwierzyć, że ta wielkooka częstochowianka 30 marca(...) w filmach i serialach. Niezapomniana jako wójtowa z "Chłopów", a po latach jako Helena Grzelakowa w serialu "Miodowe lata". Była doskonała w dubbingu - głos podkładała w uwielbianych przez dzieci...

 • Sylwia Wysocka: Miała romans z Mariuszem Trelińskim

  Dla miłości gotowa była na najbardziej szalone rzeczy. Wybrała jednak stabilizację.

 • Carrie Fisher: Miałam romans ze znanym gwiazdorem!

  Carrie Fisher (60 l.) po latach ujawniła, że podczas pracy na planie "Gwiezdnych wojen" wdała się w romans ze słynnym aktorem, który wówczas miał żonę i dwójkę dzieci.

 • Rafał Królikowski niczym przedwojenny aktor

  Małgorzata Socha i Rafał Królikowski mają gorący romans. Tyle, że na scenie Teatru 6. Piętro w nowym spektaklu "Polityka", którego akcja osadzona jest w międzywojennej Polsce.

 • "M jak miłość": Skandaliczny romans - rozmowa z Julią Wróblewską

  ...i dzieci. Wyjdzie na jaw, że po prostu chciał ją wykorzystać. Czy Asia, która opiekuje się twoją bohaterką, dowie się o tym kontrowersyjnym romansie? -Asia będzie zaniepokojona, bo zobaczy, że Zosia po(...). Zosia zda maturę we Francji i przyjedzie na wakacje do Polski. Okaże się, że za granicą częściej imprezowała, niż się uczyła, i że bardzo się zmieniła. Zakocha się i będzie miała burzliwy romans...

 • Marta Ścisłowicz: Najbardziej zapracowana polska aktorka

  Została szefową strażaków, urodzi dziecko i wyjedzie do Szwecji. Tak przewidują scenariusze kolejnych seriali.

 • Pani Ania z siedliska pokłuci się z prawnikiem o jej pomocnika Rafała,a zachwilę zdenerwuje się jeszcze na dzieci Marka.Zamknie się w swoim gabinecie otworzy butelkę wina i wypije szybko dwie lampki wina zacznie rozmyślać o kłutni z Wernerem i oRafale który jej ciągle pomaga wypija następną lampkę wina,a po chwili niespodziewanie wejdzie gospodarz siedliska Rafał,który zobaczy że szefowa jest...

 • "M jak miłość": Afera w rodzinie

  Matka Darka za wszelka cenę będzie chciała rozdzielić syna i Natalię. Zasugeruje nawet, że to nie on jest ojcem dziecka!

Zdjęcia na temat: dzieci romans
Wideo na temat: dzieci romans
 • "M jak miłość": Tajny romans Asi i Tomka?

  Tomek z Asią zbierają się w końcu na odwagę i zdradzają dzieciom, że są zakochani. reakcja dzieci kompletnie ich zaskakuje.

 • "Przyjaciółki": Czy Robert odkryje romans Ingi?

  Inga (Małgorzata Socha) coraz bardziej zaplątuje się w swoich kłamstwach odnośnie znajomości z Jackiem (Konrad Eleryk). Patrycja (Joanna Liszowska) po wielkiej kłótni godzi się z Wiktorem (Paweł Deląg). Czy będą razem szczęśliwi? Ankę (Magdalena Stużyńska - Brauer) coraz bardziej męczy sytuacja z Zośką (Malwina Dubowska) i Czarkiem (Kamil Kula). Czy powie Julce (Nicole Bogdanowicz) prawdę? Jasiek (Marek Bukowski) zaprasza rodziców i Stefę (Dorota Kolak) na uroczystą kolację. Ogłasza, że...

 • "Na dobre i na złe": Grzegorz Daukszewicz broni Adama

  Serialowy Adam zdradził nam pikantne szczegóły z życia swojego bohatera: ile tak naprawdę ma dzieci, czy jego wieczny romans z Wiktorią Consalidą przerodzi się w trwały i solidny związek oraz jakie relacje łączą go tak naprawdę z dr. Falkowiczem.

Dyskusje na temat: dzieci romans