• Informacje na temat:

  dzieci ryszarda kalisza

Artykuły na temat: dzieci ryszarda kalisza
 • Ryszard Kalisz ochrzcił synka!

  Ryszard Kalisz (59 l.) i jego żona Dominika (30 l.) przeżywali ostatnio ważną uroczystość rodzinną.

 • Kwiatkowska i Dancewicz w "marszu pand"

  Przy wtórze bębnów i skandowanego hasła "Akcja-ratyfikacja" odbył się w piątek, 5 grudnia, "marsz pand". W proteście przeciwko przemocy wobec kobiet uczestnicy pikiety - m.in. aktorzy i celebryci - mieli wymalowane, podbite oczy. Swoją petycję wręczyli marszałkowi Sejmu.

 • Żona Ryszarda Kalisza ma kolejne kłopoty. Wstrząsające szczegóły sprawy!

  Niemałe problemy w rodzinie Ryszarda Kalisza (62 l.). Zimą żona polityka prowadziła samochód pod wpływem alkoholu. Została zatrzymana przez policję, a później prokuratura postawiła jej zarzut. Okazuje się, że sprawa ma ciąg dalszy.

 • Teatralny Tomasz Kot

  Znany aktor filmowy i teatralny Tomasz Kot przeprowadził się wraz z żoną i dwójką dzieci na kilka miesięcy do Kalisza. Kot wystąpi w Teatrze im. Wojciecha Bogusławskiego jako Nestroy w sztuce współczesnego dramatopisarza austriackiego Petera Turriniego.

 • Ryszard Kalisz promuje poradnik dla ojców!

  Ryszard Kalisz (59 l.) bardzo późno został ojcem. Pierwsze dziecko - Ignacy - przyszedł na świat, gdy jego tata miał 56 lat! Związek z mamą chłopca nie przetrwał próby czasu i były polityk rozstał się z Ingą Pietrusińską (37 l.) w kontrowersyjnych okolicznościach. Doszło do tego, że kobieta oskarżała go, że zaniedbuje syna i nigdy jej przy nim nie pomagał! Niedługo potem Kalisz związał się ze sporo młodszą od siebie Dominiką Lis (29 l.), która w zeszłym roku urodziła mu syna Fryderyka....

 • Kasia Klich z "Bajkową drużyną"

  Nieco zapomniana wokalistka Kasia Klich (znana z przeboju "Lepszy model") wydała książkę dla dzieci "Bajkowa drużyna". Towarzyszy jej teledysk "Cukierki, cukierki" .

 • Ryszard Kalisz: Matka jego dziecka znów szokuje w tabloidzie!

  ...ojcem. Nadmienił również, że nieprawdą jest jakoby zaniedbywał Ignasia. Zbulwersowana matka chłopca postanowiła po raz kolejny przekonać wszystkich, że to ona ma rację, a zarzuty Kalisza są(...), zmusiła do seksu, bo on biedny nie wiedział, skąd się biorą dzieci? Rozumiem, że moja rola jako kobiety sprowadzała się do darmowego materaca, który miał umilać mu samotne wieczory" - powiedziała...

 • Nazwisko było dla niego traumą

  Tomasz Kot przyznaje, że bardzo lubi swoje nazwisko. Powód? Jest krótkie, łatwe do wymówienia, napisania, nikt go nie przekręci i nie pomyli.

 • Ryszard Kalisz wydał krocie na wózek dla dziecka!

  Ryszard Kalisz (59 l.) w krótkim czasie został ojcem dwukrotnie, lecz z synów ma dwoma innymi kobietami. Nie szczędzi pieniędzy na to, by zapewnić swoim dzieciom wygodę i bezpieczeństwo.

 • Co łączy Kaczyńskiego z Dodą?

  Grzegorz Schetyna porównał Platformę Obywatelską do zespołu U2, co oburzyło fanów irlandzkiej grupy. Przewodniczącemu trzeba jednak oddać, że wytyczył nowy szlak w politycznej retoryce. Podążmy tym szlakiem i przekonajmy się, które gwiazdy muzyki odpowiadają asom świata polityki.