• Informacje na temat:

  dzieci sławnych rodziców

Artykuły na temat: dzieci sławnych rodziców
 • Tajemnice sławnych ludzi: Teri Hatcher i jej trauma z dzieciństwa

  ...zdobyła się na szokujące wyznanie. Przyznała, że w dzieciństwie była molestowana seksualnie, ale przez całe życie to ukrywała. Dopiero tragiczna śmierć Sary uświadomiła jej, że nie może dłużej milczeć(...) Esther Beshur i fizyka nuklearnego oraz inżyniera elektryki Owena Walkera Hatchera juniora. W dzieciństwie niczego jej nie brakowało. Mogła rozwijać pasje, uczęszczała na zajęcia z baletu.  Gdy miała...

 • Piotr Gąsowski: Jestem dumny ze swojej córki

  Nie tylko syn, lecz także córka Piotra Gąsowskiego zamierza iść w ślady sławnego taty. 7-letnia Julia uczy się w szkole muzycznej, gra na akordeonie i fortepianie. Dotarła też do finału wojewódzkiego konkursu recytatorskiego dla dzieci.

 • Natalia Niemen: Trudny związek ze sławnym tatą!

  .... Wcześniej mama czytała jej Biblię dla dzieci. Tata - nigdy. "A po co takie rzeczy sobie wieszasz?" - zapytał kiedyś, gdy zauważył nad łóżkiem Natalii cytat z jednego z psalmów. Kiedy już jako dorosła osoba(...) Niemen uważał, że do rodziców należy zwracać się w trzeciej osobie. Już jako dorosła osoba Natalia mówiła więc: "Czy tato mógłby". Wychowany w Wasiliszkach na Białorusi artysta prawdopodobnie sam zwracał...

 • Katarzyna Jungowska: To, o czym opowiadam, nie jest mi obce

  Młoda, zdolna, odważna. Jej najnowszy film "Piąte: nie odchodź" zbiera już pierwsze nagrody na prestiżowych festiwalach, a to dopiero początek. Katarzyna Jungowska udowadnia, że nie jest tylko córką sławnej mamy, Grażyny Szapołowskiej. Skąd młoda reżyser czerpała inspiracje do swojej opowieści?

 • Piotr Żyła rozwiedzie się z żoną? Do akcji wkroczyli rodzice!

  ...halę przylotów samochodu i tyle ich widziano! W tym samym czasie żona sportowca, Justyna Żyła, dała upust emocjom na Instagramie. "Ten wasz wspaniały Piotr Żyła zostawił mnie, dzieci, bo nie potrafił(...) poważny kryzys.  Żona nie zostawia na Piotrze Żyle suchej nitki. Oprócz zdrady zarzuca mu również, że zaniedbuje dzieci i trzeba mu przypominać nawet o ich urodzinach. Menadżer sportowca nie zgodził się...

 • 10 najbardziej denerwujących rzeczy w polskim rapie

  W rapie zdarzają się rzeczy, które doprowadzają do szewskiej pasji jego odbiorców. Postanowiliśmy zebrać dla was dziesięć bolączek tego gatunku muzycznego. Oczywiście w polskim wydaniu.

 • Maria Borrallo: Wszystkie sekrety niani dzieci Kate i Williama!

  To jej księżna Kate powierza swoje ukochane dzieci. Maria Borallo to postać fascynująca i niezwykle tajemnicza. Jakie sekrety skrywa?

 • Taylor Swift: Bo serce nie sługa...

  Tylko na stronach Interii możecie przeczytać fragmenty książki "Taylor Swift" - taka jak ty!" Chasa Newkey-Burdena, która w środę, 4 lutego, trafiła do polskich księgarń.

 • Małgorzata Rozenek spędzi święta z rodzicami Majdana!

  ...dzieci. Co prawda nie jest to pierwsze spotkanie Rozenek z rodzicami Radka, ale i tak stres jest ogromny - dom musi lśnić! - Małgosia cieszy się, że pozna rodzeństwo Radka, które zjedzie do Szczecina ze swoimi rodzinami - zdradza "Na Żywo" osoba z otoczenia pary. Jak się okazuje, zaproszenie od rodziców piłkarza otrzymali także państwo Kostrzewscy - rodzice Małgosi. Niestety, nie będą mogli...

 • Cruise & Kidman: Scjentologia i dzieci

  Tom Cruise (43 l., "Wojna światów" ) i jego była żona Nicole Kidman (38 l., "Tłumaczka" ) wychowują dwójkę swych adoptowanych dzieci zgodnie z naukami Kościoła Scjentologicznego, którego gwiazdor jest gorącym wyznawcą.

Dyskusje na temat: dzieci sławnych rodziców
 • Re: Jak wyrosły dziecięce gwiazdy "Klanu"?

  gdyby nie było układów ... zazdrośc czy szczerość? w Pl nie ma dzieci utalentowanych że trzeba brać tylko dzieci sławnych rodziców?

 • Re: "M jak miłość": Krystian Wieczorek wiele się nauczył dzięki... serialom

  musi płacić każdy kto zarejestrował odbiornik. Np. dzieci sławnych rodziców.

 • Re: Sławni synowie sławnych ojców

  Nie można wszystkich mierzyć jedną miarą. Na pewno są tacy co korzystają ze sławnych rodziców ale to nie znaczy, że wszyscy. Dzieci często wybierają ten sam zawód co rodzic. Syn kowala zostaje kowalem, syn polityka politykiem, syn księdz księdzem itd itp.

 • Re: Sławni synowie sławnych ojców

  Nie można wszystkich mierzyć jedną miarą. Na pewno są tacy co korzystają ze sławnych rodziców ale to nie znaczy, że wszyscy. Dzieci często wybierają ten sam zawód co rodzic. Syn kowala zostaje(...) genialne dzieci poszły na łatwizne I sa niczym w porównaniuz ojcami Taka jest prawda ja również w porównaniu z ojcem jak patrze na rozwalanie Polski Na niszczenie to co starał sie robić mój ojciec przyznaje

 • Re: Joanna Żółkowska i Paulina Holtz

  Oczywiście że pomogły. Dzieci sławnych rodziców dostają za darmo swoją szansę zaistnienia. Nawet jeśli potem muszą się wykazać, ten pierwszy krok mają gratis. Inni o samą szansę muszą się ciężko walczyć, a wielu się to nie udaje mimo talentu, bo nie są przebojowi. Dziecku aktorskiemu wystarczy talent (a nawet tego często nie ma), "zwykłe" dziecko musi mieć i przebojowość i talent.

 • Re: Rodzinna tradycja: aktorstwo

  , syn Stalińskiej, którego mama uparcie promowała, gdy tanczył w programie telewizyjnym? I co, ciemni ludkowie, jeszcze nie wierzycie, że talent artysta DZIEDZICZY po sławnych rodzicach (lub rodzeństwie) i kazdy, kto wchodzi do showbiznesu , nigdy, przenigdy, nie jest protegowany przez zasiedziala tam rodzinę?Nigdy, to wszystko podłe insynuacje! Te wszystkie zdolne dzieci same chodzą na castingi, bez