• Informacje na temat:

  dzieci spice girls

Artykuły na temat: dzieci spice girls
 • Victoria dołączy do Spice Girls

  Victoria Beckham (33 l.) dołączy do Spice Girls podczas ich zaplanowanego na 25 koncertów, światowego tournee. Według nieoficjalnych informacji, ma ono rozpocząć się w grudniu tego roku. Każda z dziewczyn otrzyma za uczestnictwo, w zależności od źródeł, od 10 do 25 milionów dolarów.

 • 10 naukowych faktów na temat muzyki

  Muzyka w wielu przypadkach może być świetnym obiektem badań dla naukowców, którzy analizują ludzkie zachowanie. W końcu słuchanie piosenek i innych dźwięków towarzyszy nam niemal codziennie. Oto 10 faktów na temat muzyki, firmowanych przez uczone głowy.

 • Ktoś chciał zabić 43-letnią gwiazdę! W sieci pojawiło się wstrząsające zdjęcie!

  Członkini reaktywowanego niedawno Spice Girls poinformowała w social mediach, że omal nie zginęła. Co się stało?

 • Charytatywne Spice Girls

  Członkinie grupy Spice Girls, zajęte obecnie pracą nad swym kolejnym albumem, znajdują jednak czas na inne zajęcia. Victoria, Mel C, Emma i Mel B wzięły udział w nagraniu charytatywnego albumu dla dzieci.

 • Spice Girls znowu razem?

  Byłe Spice Girls wyglądały na bardzo zadowolone ze spotkania po tak długiej przerwie. Ostatnio wszystkie widziały się w grudniu 2004 roku na chrzcinach synów Victorii. Na uroczystość, która odbyła się w Parish Church of St Michael w Londynie, zaproszonych zostało ponad stu gości. Victoria przybyła do Londynu sama, ponieważ David trenuje w Hiszpanii z Realem Madryt. Nieobecny był także Sacha...

 • Reaktywacja Spice Girls w 2016 roku?

  Melanie Chisholm, znana w szeregach Spice Girls jako Sporty Spice, nie wyklucza reaktywacji zespołu w 2016 roku dla uczczenia 20. rocznicy wydania debiutanckiego singla "Wannabe".

 • Geri Halliwell pokazała suknię ślubną! Wyglądała olśniewająco!

  Geri Halliwell (45 l.), była wokalistka zespołu Spice Girls, trzy lata temu została żoną Christiana Hornerem i od tamtej pory jest bardzo szczęśliwa. Z okazji rocznicy ślubu gwiazda postanowiła pochwalić się zdjęciem z tego wyjątkowego dnia.

 • Seksowne Spice Girls

  Członkinie brytyjskiej grupy Spice Girls mają zamiar udowodnić wszystkim, że pomimo upływających lat nadal mogą być seksowne i nieco prowokujące. Dlatego właśnie na swym nowym albumie "Thrid Me Around" zamieszczą piosenkę o damskiej bieliźnie.

 • The Spice Girls nie mogą się porozumieć

  Wielkie tourne Spice Girls zakończy się przed czasem. Przedstawiciel prasowy zespołu wydał oficjalne oświadczenie, informując, że trasa koncertowa zakończy się w Kanadzie 24 lutego.

 • Spice Girls złym przykładem

  Jak pokazują badania przeprowadzone przez duńskich psychologów, członkinie brytyjskiej grupy Spice Girls są złym przykładem dla nastolatek, a propagowane przez nie hasło "Girl Power" tak na prawdę przypada do gustu tylko chłopakom.