• Informacje na temat:

  dzieci szymona majewskiego

Artykuły na temat: dzieci szymona majewskiego
 • Szymon Majewski nie pogodził się z tą śmiercią! To był dla niego ogromny cios

  Mijają lata, a rana w sercu Szymona Majewskiego (51 l.) po śmierci mamy wciąż się nie zabliźniła. To z myślą o niej tworzy monolog „MaminSzymek”.

 • Szymon Majewski: Bez brody wyglądam na leszcza

  Jak głosi łacińska maksyma, broda nie czyni filozofem. Zdaniem Szymona Majewskiego może jednak przydać męskości. "Do tej pory wyglądałem na leszcza. Dzięki brodzie zacząłem przypominać chłopa" - twierdzi satyryk.

 • Szymon Majewski bał się, że nie sprosta roli ojca

  Pochodzi z rozbitej rodziny. Dlatego chciał zapewnić swoim dzieciom prawdziwy dom.

 • Zaręczyny podczas spektaklu "One Mąż Show"

  Podczas sylwestrowego spektaklu "One Mąż Show" Szymona Majewskiego dwoje widzów zaręczyło się. W przeciwieństwie do przyszłej panny młodej showman wiedział o planowanych oświadczynach i pomagał w ich organizacji. Przyznał, że kosztowało go to trochę nerwów, bał się bowiem, że dziewczyna może odmówić.

 • Szymon Majewski: Ta terapia mu służy!

  Saskiej Kępie. Ona była pod wrażeniem wyjątkowego poczuciu humoru Szymona, on nie mógł oderwać oczu od jej perfekcyjnej figury. Magda po tej szkole planowała zdawać na psychologię, dla niego była to(...) ścieżki się rozeszły, ale jak już spotkaliśmy się drugi raz, to od razu były oświadczyny i ślub" – wspomina Majewski. Ciąży nie planowali, dzieci: Zofię (23 l.) i Antoniego (20 l.) mają, jak mówią...

 • 2014: Pięć grzechów głównych telewizyjnych talent-shows

  Ten rok był wyjątkowy jeśli chodzi o telewizyjne programy, bo w ramówce pojawiły się nowości ("Twoja twarz brzmi znajomo", "Superstarcie"), a po raz ostatni oglądaliśmy "X Factor", który znika z anteny. Naszym zdaniem jednak stacje znów popełniły kilka grzechów głównych.

 • Szymon Majewski długo nie mógł pogodzić się z odejściem mamy

  ...czas, jednak tylko po to, by definitywnie zostawić żonę Marię i niespełna siedmioletniego Szymona. Zajmowali niewielkie, dwupokojowe mieszkanie na warszawskiej Ochocie. W jednym pokoju mama ulokowała(...) mnóstwo. Gdy o Szymona upomniała się armia, wpadł w panikę. Zniknął z domu i ukrył się u ciotki. Mama nie zamierzała jednak zostawić sprawy losowi. Sama poszła zamiast niego do Wojskowej Komendy...

 • Plenery Film Spring Open 2014 zakończone

  10 dni, ponad 300 gości i ekspertów z branży oraz rekordowa liczba partnerów technologicznych - dostawców sprzętu o wartości 4,5 miliona złotych. Z nami kolejna edycja warsztatów adresowanych do młodych twórców filmowych - Plenery Film Spring Open 2014, które organizowane są przy wsparciu Krakow Film Commission.

 • Szymon Majewski musi prosić żonę o seks?!

  ...mężczyzn. Zwraca również uwagę na wygląd. Dlatego gdy ich dziecko przez przypadek ogoliło Majewskiego na łyso, satyryk musiał zapomnieć o seksie! "Dwa lata miałem z głowy. Odbiło się to na naszym...

 • Alicja Resich-Modlińska: Prowadziła pierwszy polski talk-show

  Dziennikarka niedługo kończy 60 lat. A wciąż imponuje energią i młodzieńczym wdziękiem.