• Informacje na temat:

  dzieci tańczą

Artykuły na temat: dzieci tańczą
 • Figurska w "Gwiazdy tańczą..."?

  W czwartek 16 stycznia "Fakt" spotkał panią Dominikę na warszawskim lodowisku. Aktorka ponad trzy godziny oddawała się jeździe na łyżwach pod czujnym okiem dwóch trenerek. I nic nie wskazywało na to, że jeździ dla przyjemności... Brukowiec zapytał ją więc, czy nie trenuje przypadkiem do "Gwiazdy tańczą na lodzie". Dominika zaprzecza: "Na łyżwach jeżdżę od dziecka. Kiedy tylko nastaje zima, często...

 • "Mali giganci": Zmagania kilkuletnich artystów

  12 lutego w Warszawie odbyła się prezentacja najnowszej ramówki telewizji TVN. Wiosną na antenie stacji zobaczymy m.in. program "Mali giganci", show, w którym to dzieci będą prezentować swoje artystyczne talenty.

 • Michał Wiśniewski: Chciałbym mieć z Dominiką dziecko

  ...pamiętają moje złote czasy. I to oni są potencjalnymi nabywcami płyty. Powiem nieskromnie, że album jest dobry. Czy będzie sukcesem? Tego nie da się przewidzieć. Pana dzieci lubią, gdy tata śpiewa? M.W.: - Generalnie nie każą mi przestać (śmiech). Nie wychowuję dzieci na mojej muzyce. Czasem nucą coś ze mną, np. gdy jedziemy samochodem, a ja uczę się tekstu piosenki. Xavier i Fabienne wolą...

 • Urszula Chincz w nowej roli

  Na co dzień świetnie sobie radzi jako dynamiczna dziennikarka programu "Dzień dobry TVN". Ale już za kilka tygodni Urszula Chincz stanie przed kolejnym wyzwaniem. Specjalnie dla nas uchyla rąbka tajemnicy i opowiada, czym zajmie się wiosną.

 • Janiaki chcą mieć dziecko

  ...donosi brukowiec, Karolina, która w tym roku skończy 26 lat, i Olivier chcą zostać rodzicami najpóźniej za dwa lata. Na razie Malinowska jest zajęta treningami do show "Gwiazdy tańczą na lodzie", z czego...

 • Aktorskie wcielenia Mateusza Damięckiego

  Perwersyjny milioner, cyniczny, niespełniony kochanek, początkujący aktor i młody żonkoś, prokurator karierowicz i ambitny ginekolog... W tak różnorodnych odsłonach tej jesieni zobaczy Mateusza Damięckiego widownia telewizyjna i publiczność w teatrze.

 • Prezes TVP tłumaczy się za lodowe show

  Rzecznik Praw obywatelskich zażądał wyjaśnień od prezesa telewizji publicznej Andrzeja Urbańskiego w sprawie wulgarnego języka używanego przez uczestników i jurorów show "Gwiazdy tańczą na lodzie".

 • "Mali Giganci": Wkrótce bitwa drużyn!

  Piękny śpiew, świetny taniec i niesamowicie rozgadane buzie. Uczestników niezwykłego talent-show "Mali Giganci" czeka prawdziwy pojedynek. Ich trenerzy zdradzili, jak motywują i wspierają swoich podopiecznych.

 • Na Walentynki kupił jej zegarek za 50 tys.

  Igor Kryszyłowicz (35 l.), juror z programu "Gwiazdy Tańczą na lodzie" swojej narzeczonej na Walentynki kupił zegarek wysadzany brylancikami za 50 tys. złotych. Jego narzeczona nie pozostała mu dłużna i odpłaciła mu się również zegarkiem, jednak tańszym, za 25 tys. złotych.

 • Haker, celebryta, matematyk

  Komedia "Wkręceni 2", biograficzna "Gra tajemnic", thriller "Haker", dramat "Coś musi się stać", animacja "Dzwoneczek i bestia z Nibylandii" oraz familijna "Misja: Gwiazda" to sześć tytułów, które zadebiutują na ekranach polskich kin w piątek, 16 stycznia.

Dyskusje na temat: dzieci tańczą
 • Re: Po raz drugi został tatą

  na prawo i lewo z łyżwiarką ,z którą występował w,,Gwiazdy tańczą na lodzie". Córka była wtedy malutka. Więc nie dziwota,że go pogoniła. Z tą drugą konkubiną może być podobnie. Nie wierzę w miłość wśród celebrytów, to jest jakiś układ- ona będzie sławną celebrytką a on się odmłodzi. Tylko szkoda dzieci.