• Informacje na temat:

  dzieci toma cruisa

Artykuły na temat: dzieci toma cruisa
 • Tom Cruise nie schodzi z planu filmowego

  Tom Cruise mimo niemal 50. lat na karku, nie zwalnia tempa. Do końca 2013 roku zaplanowanych jest około siedem filmów z udziałem aktora!

 • Tom Cruise uciekł paparazzi

  Kilka identycznych samochodów, z których jednym jechała Katie Holmes (27 l., "Batman - Początek" ) z córeczką Suri, wyjechało z kalifornijskiego szpitala, żeby zmylić paparazzi, polujących na zdjęcie noworodka. Na taki pomysł oszukania fotografów wpadł ojciec dziecka i narzeczony Holmes, aktor Tom Cruise (44 l., "Mission: Impossible 3" ).

 • Tom Cruise został ojcem księżniczki

  Tom Cruise (44 l., "Mission: Impossible 3" ) i Katie Holmes (27 l., "Batman - Początek" ) zostali rodzicami. We wtorek, 18 kwietnia, na świat przyszła córeczka, której dumni rodzice nadali imię Suri. W języku hebrajskim imię to oznacza "księżniczkę", a w perskim "czerwoną różę". Zarówno mama jak i mała Suri mają się bardzo dobrze.

Wideo na temat: dzieci toma cruisa
 • Tom

  Tom

  Film jest adaptacją sztuki autorstwa Michela Marca Boucharda o tym samym tytule. Opowiada on historię Toma, który po śmierci swojego partnera popada w depresję. Pewnego dnia poznaje jego rodziców, odkrywając, że nie byli oni świadomi zarówno ich relacji, a przede wszystkim orientacji seksualnej swego syna.

 • Duże dzieci

  Komedia "Duże dzieci" to opowieść o pięciu przyjaciołach z dzieciństwa, którzy spotykają się po raz pierwszy od 30 lat i odkrywają, że dorastanie wcale nie jest jednoznaczne z dojrzewaniem. W weekend przypadający na święto 4 lipca, pięciu przyjaciół z dzieciństwa /Adam Sandler, Kevin James, Chris Rock, David Spade i Rob Schneider/ spotyka się po 30 latach, aby wziąć udział w pogrzebie ukochanego trenera koszykówki. Wraz z rodzinami zatrzymują się w domku nad jeziorem należącym do zmarłego...

 • Wilcze dzieci

  Niezwykła opowieść o matce chłopca i dziewczynki, okazjonalnie przemieniających się w wilki. Z kontynentalnego rozumienia mitu o człowieku-wilku Mamoru Hosoda bierze tylko metaforę dojrzewania. Ame i Yuki muszą określić własną tożsamość w plenerze japońskiej wsi namalowanej monetowską kreską. Mit o Likaonie jest im obcy, nikt nie testuje tu wszechwiedzy bogów, mordując przypadkowych gości. Za to Hosoda posiłkuje się nieznaną Europejczykom tradycją, w której chłopi składają ofiary wilkom...

Dyskusje na temat: dzieci toma cruisa
 • Re: Nicole Kidman: Po latach wciąż zachwyca

  Kiedyś jak Ona rozstała się z Tomem Cruisem z hukiem to był problem,, bo Ona naadoptowała aż 11 dzieci i potem po rozwodzie nie wiadomo było co z nimi zrobić.Więc Ona oddała je wszystkie dla Toma Cruisa a ten z kolei tylko zatrzymał 2 najstarszych oddanych jemu i kościołowi Santielogi a resztę 9 dzieci zostało automatycznie przekierowanie do odpowiednich instytucji czy innych rodzin.