• Informacje na temat:

  dzieci toma cruise

Artykuły na temat: dzieci toma cruise
 • Tom Cruise: Jego córka pracuje jako fryzjerka

  Adoptowana córka Toma Cruise’a (52 l.) i Nicole Kidman (47 l.), Isabella Cruise (21 l.), wybrała sobie „zwyczajny” zawód.

 • Zaskoczony Tom Cruise

  Katie Holmes urządziła dla swojego męża, Toma Cruise'a, przyjęcie niespodziankę z okazji 49. urodzin aktora. Uroczystość miała miejsce 3 lipca w Miami, gdzie aktor kręci swój najnowszy film "Rock of Ages".

 • Tom Cruise po sześciu latach chce walczyć o córkę! Przypomniał sobie o dziecku?!

  Najpierw niecodzienne małżeństwo Toma Cruise’a (56 l.) i Katie Holmes (39 l.), narodziny ich córki, Suri (12 l.) i głośny rozwód z sektą w tle, a teraz to. Aktor zapowiedział walkę o córkę po latach niewidzenia się z nią!

 • Tom Cruise płaci narzeczonej

  Cyrk wokół romansu Toma Cruise'a (44 l., "Wojna Światów" ) z Katie Holmes (27 l., "Batman - Początek" ), oświadczyn i późniejszych narodzin ich dziecka, wciąż trwa. Często poddaje się w wątpliwość szczerość zamiarów hollywoodzkiego gwiazdora. Jednak teraz nie ma żadnych wątpliwości co do jego szczodrości.

 • Nicole Kidman wyjawiła prawdę o małżeństwie z Tomem Cruisem!

  Aktorka od dwunastu lat jest szczęśliwa u boku Keitha Urbana (50 l.), który jest jej drugim mężem. Wcześniej, przez jedenaście lat była żoną hollywoodzkiego gwiazdora, Toma Cruise’a (56 l.). Ich małżeństwo zakończyło się w 2001 roku i pomimo że para adoptowała wspólnie dwoje dzieci, przestali utrzymywać ze sobą kontakt. Kidman i Cruise przestali o sobie wspominać także w wywiadach. Aż do...

 • Tom Cruise przybył do Rzymu na swój ślub

  Kilkudziesięciu paparazzich oraz setki fotografów-amatorów, wyposażonych w telefony komórkowe z aparatem, przystąpiło w poniedziałek, 13 listopada do swoistego oblężenia słynnego hotelu Hassler koło Schodów Hiszpańskich w Rzymie, gdzie zatrzymał się Tom Cruise (44 l., "Mission: Impossible 3" ). Przyjechał on do Wiecznego Miasta ze swoją matką oraz trojgiem dzieci, by wziąć ślub z aktorką Katie

 • Tom Cruise jest gejem!?

  Amerykański magazyn plotkarski "National Enquirer" twierdzi, że Tom Cruise (52 l.) woli mężczyzn, a jego małżeństwa z Mimi Rogers (58 l.), Nicole Kidman (47 l.) i Katie Holmes (35 l.) były tylko przykrywką!

 • Kidman i Cruise: Znów romans?

  Znajomi Nicole Kidman i Toma Cruise'a utrzymują, że byłe małżeństwo robi wszystko, aby znów być razem - napisała brukowa prasa. Oboje zamierzają niebawem spędzić wakacje w Australii wraz dwójką ich adoptowanych dzieci. Co więcej, Tom Cruise niedawno oznajmił, że chciałby się jeszcze kiedyś ożenić.

 • Nicole Kidman (48 l.) i Tom Cruise (53 l.) nie byli obecni na ślubie ich adoptowanej córki, Isabelli.

 • Cruise & Kidman: Scjentologia i dzieci

  Tom Cruise (43 l., "Wojna światów" ) i jego była żona Nicole Kidman (38 l., "Tłumaczka" ) wychowują dwójkę swych adoptowanych dzieci zgodnie z naukami Kościoła Scjentologicznego, którego gwiazdor jest gorącym wyznawcą.

Zdjęcia na temat: dzieci toma cruise
Wideo na temat: dzieci toma cruise
 • Tom

  Tom

  Film jest adaptacją sztuki autorstwa Michela Marca Boucharda o tym samym tytule. Opowiada on historię Toma, który po śmierci swojego partnera popada w depresję. Pewnego dnia poznaje jego rodziców, odkrywając, że nie byli oni świadomi zarówno ich relacji, a przede wszystkim orientacji seksualnej swego syna.

 • Duże dzieci

  Komedia "Duże dzieci" to opowieść o pięciu przyjaciołach z dzieciństwa, którzy spotykają się po raz pierwszy od 30 lat i odkrywają, że dorastanie wcale nie jest jednoznaczne z dojrzewaniem. W weekend przypadający na święto 4 lipca, pięciu przyjaciół z dzieciństwa /Adam Sandler, Kevin James, Chris Rock, David Spade i Rob Schneider/ spotyka się po 30 latach, aby wziąć udział w pogrzebie ukochanego trenera koszykówki. Wraz z rodzinami zatrzymują się w domku nad jeziorem należącym do zmarłego...

 • Wilcze dzieci

  Niezwykła opowieść o matce chłopca i dziewczynki, okazjonalnie przemieniających się w wilki. Z kontynentalnego rozumienia mitu o człowieku-wilku Mamoru Hosoda bierze tylko metaforę dojrzewania. Ame i Yuki muszą określić własną tożsamość w plenerze japońskiej wsi namalowanej monetowską kreską. Mit o Likaonie jest im obcy, nikt nie testuje tu wszechwiedzy bogów, mordując przypadkowych gości. Za to Hosoda posiłkuje się nieznaną Europejczykom tradycją, w której chłopi składają ofiary wilkom...