• Informacje na temat:

  dzieci ushera

Artykuły na temat: dzieci ushera
 • Usher rozwodzi się z żoną!

  Drugie małżeństwo Ushera (39 l.) niebawem przejdzie do historii!

 • Usher będzie opiekował się dziećmi

  Amerykański wokalista Usher otrzymał prawo do opieki nad dwoma synami po wielomiesięcznych zmaganiach w sądzie z byłą żoną Tameką Foster.

 • Znany muzyk został ojcem

  ...29-letni wokalista i jego żona Tameka zostali rodzicami Naviyda Ely'ego Raymonda. Chłopiec ważył ponad 2,6 kg. "Tameka i dziecko czują się dobrze" - czytamy w oświadczeniu w tej sprawie. Para ma już syna Ushera Raymonda V, który przyszedł na świat w listopadzie zeszłego roku. Usher i Tameka są małżeństwem od sierpnia 2007 roku. Jego żona ma jeszcze troje dzieci z poprzedniego związku.

 • Była żona atakuje Ushera: Jego troska była na pokaz

  Usher poprosił o przełożenie rozprawy dotyczącej praw do opieki nad dwójką dzieci z małżeństwa z Tameką Foster. Była żona ostro zaatakowała gwiazdora.

 • Kolejny rozwód w show-biznesie

  Usher napisał w pozwie rozwodowym, że nie mieszka z żoną Tameką Foster od lipca ubiegłego roku. Ich ślub odbył się w sierpniu 2007 roku. Małżonkowie mają dwóch synów, 1,5-rocznego Ushera Raymonda i półrocznego Naviyda Ely'ego Raymonda. Foster, starsza od męża o osiem lat, ma jeszcze trójkę dzieci z poprzedniego związku. 30-letni Usher uważa, że "nie ma nadziei na uratowanie małżeństwa" i chce...

 • Procesują się o dzieci: Łzy na sali sądowej

  Piosenkarz Usher nie potrafił ukryć emocji podczas rozprawy i popłakał się w sądzie. Artysta walczy z byłą żoną o prawo do opieki nad dwójką dzieci.

 • Znowu zostanie ojcem

  Pierwsze dziecko pary, syn Usher Raymond, przyszło na świat w listopadzie 2007 roku. Od tamtego czasu 29-letni Usher z dumą opowiadał o tym, jak cieszy się, że jest ojcem. "Jestem dumny, że mogłem zostać ojcem przed 30. urodzinami" - wyznał. O powiększeniu rodziny Ushera informuje gazeta "Chicago Sun-Times", powołując się na znajomych pary. Rzecznik piosenkarza nie skomentował jeszcze sprawy.

 • Śmierć przybranego syna Ushera: Zapadł wyrok

  Amerykański wokalista r'n'b Usher doczekał się sprawiedliwości.

 • Żona gwiazdora w złym stanie

  Żona gwiazdora r'n'b Ushera Tameka Foster doznała powikłań po operacji plastycznej, którą przeszła przed kilkoma dniami w klinice w Brazylii. Ze względu na zły stan zdrowia małżonki piosenkarz odwołał swój niedzielny występ na imprezie poprzedzającej rozdanie nagród Grammy.

 • Usher ojcem

  Popularny wokalista r'n'b Usher (29 l.) po raz pierwszy został ojcem.

Wideo na temat: dzieci ushera
 • Duże dzieci

  Komedia "Duże dzieci" to opowieść o pięciu przyjaciołach z dzieciństwa, którzy spotykają się po raz pierwszy od 30 lat i odkrywają, że dorastanie wcale nie jest jednoznaczne z dojrzewaniem. W weekend przypadający na święto 4 lipca, pięciu przyjaciół z dzieciństwa /Adam Sandler, Kevin James, Chris Rock, David Spade i Rob Schneider/ spotyka się po 30 latach, aby wziąć udział w pogrzebie ukochanego trenera koszykówki. Wraz z rodzinami zatrzymują się w domku nad jeziorem należącym do zmarłego...

 • Wilcze dzieci

  Niezwykła opowieść o matce chłopca i dziewczynki, okazjonalnie przemieniających się w wilki. Z kontynentalnego rozumienia mitu o człowieku-wilku Mamoru Hosoda bierze tylko metaforę dojrzewania. Ame i Yuki muszą określić własną tożsamość w plenerze japońskiej wsi namalowanej monetowską kreską. Mit o Likaonie jest im obcy, nikt nie testuje tu wszechwiedzy bogów, mordując przypadkowych gości. Za to Hosoda posiłkuje się nieznaną Europejczykom tradycją, w której chłopi składają ofiary wilkom...

 • Dzieci Ireny Sendlerowej

  Film oparty na książce Anny Mieszkowskiej "Matka dzieci Holocaustu" opowiada o działalności bohaterskiej Polki, Ireny Sendlerowej, która podczas II wojny światowej, wraz z grupą współpracowników zainicjowała szeroko zakrojoną akcję ratowania dzieci z warszawskiego getta. Film koncentruje się przede wszystkim na ukazaniu wkładu narodu polskiego w ratowanie Żydów. Pokazane są tam zarówno wątki współpracy Ireny z Radą Pomocy Żydom - Żegotą, jak i jej bliska relacja z Kościołem. Dzięki szeroko...