• Informacje na temat:

  dzieci w szpilkach

Artykuły na temat: dzieci w szpilkach
 • Artur Szpilka założył psom fanpage na Facebooku

  Bokser Artur Szpilka i jego narzeczona są wielkimi miłośnikami psów. Pumba, miniaturowy bulterier, oraz Cycu, american bully XL, są w ich domu traktowane z taką czułością jak dzieci. Pupile mają nawet swój fanpage na Facebooku!

 • Marcin Kwaśny: "Pilecki" nie będzie filmową laurką

  Marcin Kwaśny ("Rezerwat", "Szpilki na Giewoncie", "Na krawędzi 2") wcielił się w rotmistrza Witolda Pileckiego w filmie biograficznym "Pilecki" w reżyserii Mirosława Krzyszkowskiego. Film powstaje w ramach akcji obywatelskiej PROJEKT: PILECKI, bez finansowego wsparcia instytucji państwowych.

 • Skandalista sfotografowała się z Pumbą rasy American Bully i Cycem rasy bulterier. Zdjęcie podpisane zostało: "Dzieci z królową". Pod fotką rozgorzała dyskusja. Internauci zastanawiali się, co naga Doda robi w domu boksera, który otwarcie przyznaje się do przemocy wobec kobiet. W wywiadzie dla "Przeglądu Sportowego" Szpilka wyznał bowiem, że jego partnerka Kamila nieraz oberwała: "Jak zasłużyła...

 • Panettiere i Kliczko zostali rodzicami

  Z kilkudniowym opóźnieniem amerykańska aktorka Hayden Panettiere i ukraiński bokser Władimir Kliczko poinformowali, że zostali rodzicami.

 • "Szpilki na Giewoncie": Piotr Zelt znów jest zakochany

  ...młodszej Moniki Ordowskiej, a dziś spotyka się z Katarzyną Krawczyk. W naszej galerii znajdziecie zdjęcia Piotra z nową ukochaną wykonane podczas 19. Festiwalu Gwiazd w Międzyzdrojach.  

 • Magdalena Schejbal wróci na szczyt?

  Przed Magdaleną Schejbal wielka szansa! Aktorka po dłuższej przerwie znów zagra pierwszoplanową rolę w serialu. Czy widzowie pokochają ją jako upartą Martę w komediowej produkcji "Mąż czy nie mąż"?

 • "Szpilki na Giewoncie": Magdalena Schejbal musi zapłacić za swoje słowa...

  Przeprosiny w prasie na własny koszt, wpłata 10 tysięcy złotych na konto Domu Artystów Weteranów Scen Polskich w Skolimowie, uiszczenie kosztów sądowych w wysokości 3900 złotych - to cena, jaką Magdalena Schejbal, czyli Jagna Edelwajs z "Blondynki", musi zapłacić za słowa, które 2 lata temu wypowiedziała w jednym z wywiadów!

 • Aktorka Agnieszka Kotlarska nie żyje

  Agnieszka Kotlarska, bohaterka słynnego filmu Jacka Bromskiego "U Pana Boga za miedzą", nie żyje. Aktorka zmarła we wtorek, 10 marca, w Warszawie. Od kilku lat walczyła z rakiem. Miała 43 lata.

 • "Szpilki na Giewoncie": Przykra niespodzianka dla Piotra Zelta

  Los okrutnie zadrwił sobie niedawno z Piotra Zelta, czyli niezapomnianego Arniego z kultowego "13 Posterunku" i Patryka Koliby ze "Szpilek na Giewoncie". Okazało się, że malutka Amelia, którą kilka miesięcy temu urodziła ukochana aktora Monika Ordowska, wcale nie jest... jego córką!

 • Joanna Brodzik: Przyjaźń daje siłę

  Joanna Brodzik wiele zawdzięcza najbliższym koleżankom, ale czasami słyszy też od nich: nie rób scen!

Zdjęcia na temat: dzieci w szpilkach
Wideo na temat: dzieci w szpilkach
 • Artur Szpilka założył psom fanpage na Facebooku

  Bokser Artur Szpilka i jego narzeczona są wielkimi miłośnikami psów. Pumba, miniaturowy bulterier, oraz Cycu, american bully XL, są w ich domu traktowane z taką czułością jak dzieci. Pupile mają nawet swój fanpage na Facebooku!

 • Duże dzieci

  Komedia "Duże dzieci" to opowieść o pięciu przyjaciołach z dzieciństwa, którzy spotykają się po raz pierwszy od 30 lat i odkrywają, że dorastanie wcale nie jest jednoznaczne z dojrzewaniem. W weekend przypadający na święto 4 lipca, pięciu przyjaciół z dzieciństwa /Adam Sandler, Kevin James, Chris Rock, David Spade i Rob Schneider/ spotyka się po 30 latach, aby wziąć udział w pogrzebie ukochanego trenera koszykówki. Wraz z rodzinami zatrzymują się w domku nad jeziorem należącym do zmarłego...

 • Co gwiazdy podkradały swoim mamom z szafy?

  Dzień Matki to wyjątkowe święto, zarówno dla matek jak i ich dzieci. W tym dniu gwiazdy zdradziły nam, co w dzieciństwie podkradały swoim rodzicielkom. Ubrania, szpilki czy kosmetyki - na jakie rzeczy znane panie najbardziej ostrzyły sobie ząbki? (Agencja TVN/x-news)

 • Wilcze dzieci

  Niezwykła opowieść o matce chłopca i dziewczynki, okazjonalnie przemieniających się w wilki. Z kontynentalnego rozumienia mitu o człowieku-wilku Mamoru Hosoda bierze tylko metaforę dojrzewania. Ame i Yuki muszą określić własną tożsamość w plenerze japońskiej wsi namalowanej monetowską kreską. Mit o Likaonie jest im obcy, nikt nie testuje tu wszechwiedzy bogów, mordując przypadkowych gości. Za to Hosoda posiłkuje się nieznaną Europejczykom tradycją, w której chłopi składają ofiary wilkom...

Dyskusje na temat: dzieci w szpilkach
 • Re: "rodzinka.pl": Kacper zniknie bez śladu!

  Serial bajka o tym ze dzieci rzadza i wlaza rodzicom na glowy. Matka lata po domu w "kapciach na szpilkach" zawsze zrobiona i wymalowana idealna gospodyni domowa.

 • Re: "rodzinka.pl": Boscy jednak wrócą! Za rok...

  Beznadziejny serial naszpikowany kłamstwami !! Gdzie w polskim domu gdzie jest troje dzieci , dwoje pracujących rodziców i matka biega na szpilkach robiąc obiad ??? Nigdy nie widać zeby korzystała z pomocy domowej to ciekawe jak daje radę ?? BZDURA !!!!

 • Re: "rodzinka.pl": Boscy jak jedna wielka włoska rodzina!

  Bardzo lubię ten serial ale daleko mu do zwykłego szarego Polaka.Kogo stać na tyle zakupów,wyjść,na takie ciuchy i dom,normalnemu Polakowi brakuje do następnej wypłaty i ledwo płaci rachunki a zarabia najniższą krajową.Nie je sushi,nie chodzi po domu w szpilkach i butach ubrany w markowe rzeczy i nie stać go na wyjazdy i setki dodatkowych zajęć dla dzieci.

 • Re: "rodzinka.pl“: To ona ubiera Natalię Boską!

  A to chodzenie po chacie w szpilkach czy wysokich drewniakach to jest śmieszne. "Bo nawet z trójką dzieci można o siebie dbać i wyglądać atrakcyjnie. Do upadłego będę walczyła ze stereotypem, że kobieta, która ma dzieci, nie musi wyglądać jak kocmołuch, bo to jest wierutna bzdura." I to jest wytłumaczenie tej Pani na noszenie obcasów po domu? Idiotka jakaś. Ja też mam dzieci, zawsze mam zadbane

 • Re: Strzela gole w... szpilkach

  z czasem moze wroca do normy i formy.Zycze tej parze wytrwania z soba.To takie wazne kiedy dzieci dorosleja i przychodza na swiat wnuki.Warto walczyc o siebie RAZEM..

 • Re: "rodzinka.pl": Boscy jednak wrócą! Za rok...

  Ja mam troje dzieci, oboje pracujemy, wprawdze na szpilkach nie biegam w domu ale nie pomaga mi nikt w sprzątaniu bo mnie na to nie stac. Jakos dajemy radę, objad zawsze jest a w porządkach pomagaja wszyscy. Lekcje odrabiamy wspólnie i sie kręci!!!!!!!!!!!