• Informacje na temat:

  dzieci wideo

Artykuły na temat: dzieci wideo
 • Michał Wójcik stara się odzyskać dobre imię! Nagrał wideo z kochanką i synem!

  Michał Wójcik (43 l.) zasłynął nie tylko ze swoich satyrycznych kreacji, ale i z tego… że nie potrafi dochować wierności. Dwie żony i troje nieślubnych dzieci to te fakty z jego życia, które to potwierdzają.

 • Jak uciszyć płaczące niemowlę? Włączyć Taylor Swift!

  Wideo pod tytułem "Taylor Swift wszystko załatwi" podbija internet. Główną bohaterką klipu jest 6-miesięczna Rosie.

 • Marcin Mroczek pokazał jakie luksusy mają jego dzieci!

  ...11 września Marcin Mroczek (35 l.) po raz drugi został ojcem i nie ukrywa, że oszalał na punkcie swoich dzieci. Sam dopilnował, żeby niczego im w życiu nie zabrakło.

 • "Must Be The Music": Ukraińcy z powodu prześladowań musieli uciekać z kraju

  Już w najbliższą niedzielę (26 października) w "Must Be The Music" wystąpi zespół Via Family. Niezwykle wstrząsająca historia ukraińskiej grupy poruszyła wszystkich, a ich przejmujący występ na długo zapada w pamięć. Zobaczcie koniecznie wideo.

 • Natasza Urbańska marzy o kolejnym dziecku! Przekona męża?!

  ...świadomość upływającego czasu. Do tej pory trudno jej było do tego przekonać męża, który ma dwoje dorosłych dzieci z pierwszego małżeństwa.  Jak wiadomo, Józefowicz nie należy do ludzi, którzy łatwo(...) namówić ukochanego na spełnienie jej marzeń.  *** Zobacz więcej materiałów wideo: 

 • "Zbliżenia": Rzadkość w polskiej kinematografii

  Od 24 października w kinach w całej Polsce widzowie mogą zobaczyć "Zbliżenia" - nowy film Magdaleny Piekorz. Grający główne role Joanna Orleańska i Łukasz Simlat opowiadają o tej produkcji w rozmowie wideo. Podkreślają aspekty filmu, które w polskim kinie pojawiają się niezwykle rzadko.

 • Michał Piróg chce mieć dziecko! Spełni swoje marzenie?!

  ...marzy także o tym, by zostać ojcem. W Polsce pary homoseksualne nadal nie mogą zawierać ślubu, a co za tym idzie adoptować dzieci. "Na razie nie jest to możliwe, a w naszym kraju w ogóle nie jest to(...) przyniesie, ale wierzę, że to się spełni" - zdradza pełny nadziei celebryta.  *** Zobacz materiały wideo: 

 • "Elastic Heart": Sia i Shia

  Australijska wokalistka Sia może się pochwalić największym, jak na razie, przebojem 2015 roku. Piękny, ale i kontrowersyjny - ze względu na oskarżenia o promowanie pedofilii - teledysk "Elastic Heart" ma już blisko 70 milionów wyświetleń. Pojawiły się opinie, że 5-minutowe wideo to najlepsza kreacja w karierze amerykańskiego aktora Shii LaBeoufa.

 • "Rolnik szuka żony 4": Sara pokazała wideo zza kulis programu. Działo się!

  ...opublikowała Sara. Tańczą, śpiewają i tryskają optymizmem. Na filmie widać również jednego z kandydatów Małgosi, który ze spokojem obserwuje całą scenę.  Jest również wideo z podróży na nagrania...

 • Robbie Williams został ojcem. "Żadna mama nie ucierpiała"

  W poniedziałek (27 października) na świat przyszło drugie dziecko Robbiego Williamsa i jego żony Aydy. Wokalista znany z grupy Take That przebieg porodu relacjonował w sieci, publikując filmiki z szpitalnej sali.

Wideo na temat: dzieci wideo
 • "Policjantki i policjanci" : Gaja w niebezpieczeństwie!

  Zuza zleca Emilce coraz więcej pracy. Drawska jest bardzo przemęczona, ale mimo tego, po kolejnej nocnej zmianie decyduje się zaopiekować swoją córką. Wyczerpana policjantka nie jest jednak w stanie poświęcić Gai wystarczająco uwagi i zasypia, a w tym czasie dziewczynka krztusi się orzeszkiem! Czy Emilia zdąży uratować dziecko? Szczegóły w wideo!

 • Duże dzieci

  Komedia "Duże dzieci" to opowieść o pięciu przyjaciołach z dzieciństwa, którzy spotykają się po raz pierwszy od 30 lat i odkrywają, że dorastanie wcale nie jest jednoznaczne z dojrzewaniem. W weekend przypadający na święto 4 lipca, pięciu przyjaciół z dzieciństwa /Adam Sandler, Kevin James, Chris Rock, David Spade i Rob Schneider/ spotyka się po 30 latach, aby wziąć udział w pogrzebie ukochanego trenera koszykówki. Wraz z rodzinami zatrzymują się w domku nad jeziorem należącym do zmarłego...

 • Wilcze dzieci

  Niezwykła opowieść o matce chłopca i dziewczynki, okazjonalnie przemieniających się w wilki. Z kontynentalnego rozumienia mitu o człowieku-wilku Mamoru Hosoda bierze tylko metaforę dojrzewania. Ame i Yuki muszą określić własną tożsamość w plenerze japońskiej wsi namalowanej monetowską kreską. Mit o Likaonie jest im obcy, nikt nie testuje tu wszechwiedzy bogów, mordując przypadkowych gości. Za to Hosoda posiłkuje się nieznaną Europejczykom tradycją, w której chłopi składają ofiary wilkom...

Dyskusje na temat: dzieci wideo
 • Re: Sulejman Wspaniały (Halit Ergenç)...

  Nie do przyjęcia są zwyczaje panujące w krainie Sulejmana. Chore układy jeden facet i tłumy młodych zniewolonych kobiet. Biedne te kobiety, nawet sułtanki miały tylko jedno prawo...rodzić dzieci Sulejmanowi. Prymitywizm. Szkoda, że Sulejman nie znał klonowania, by ze 3 tyś dzieci miał od razu. A tak musiał się męczyć z tym haremem, gdzie nie widać satysfakcji z życia seksualnego, tylko czysta

 • Re: Sulejman Wspaniały (Halit Ergenç)...

  Nie do przyjęcia są zwyczaje panujące w krainie Sulejmana. Chore układy jeden facet i tłumy młodych zniewolonych kobiet. Biedne te kobiety, nawet sułtanki miały tylko jedno prawo...rodzić dzieci Sulejmanowi. Prymitywizm. Szkoda, że Sulejman nie znał klonowania, by ze 3 tyś dzieci miał od razu. A tak musiał się męczyć z tym haremem, gdzie nie widać satysfakcji z życia seksualnego, tylko czysta