• Informacje na temat:

  dzieci władimira putina

Artykuły na temat: dzieci władimira putina
 • Władimir Putin i Alina Kabajewa wzięli ślub!

  Władimir Putin (61 l.) poślubił swoją młodziutką kochankę Alinę, dla której zostawił żonę i dwójkę dzieci.

 • Brigitte Bardot skończyła 80 lat

  Francuska aktorka Brigitte Bardot w niedzielę, 28 sierpnia, skończyła 80 lat. Symbolem seksu stała się w latach 50. i 60., a po wycofaniu z branży filmowej - została działaczką ochrony praw zwierząt. W ostatnich latach krytykuje muzułmanów.

 • Jolanta Pieńkowska ostro o Putinie: Świński blondyn z...

  Prowadząca "Dzień Dobry TVN" podczas jednego z ostatnich programów wdała się w dyskusję na temat Władimira Putina. Rozmowa dotyczyła tego, że prezydent Rosji usunął z własnej biografii postać(...) poczęcie albo zstąpiły z nieba, bo matki dzieci nie ma. (...)  Jak popatrzymy na jego zdjęcia z młodości, to był po prostu brzydki facet. To był taki typowy przepraszam, świński blondynek z jakąś taką...

 • W Wenecji o dzieciach

  Za jedno z najważniejszych wydarzeń 61. festiwalu filmowego w Wenecji uznano prezentację fińskiego filmu dokumentalnego o dzieciach z Rosji i Czeczenii, cierpiących z powodu wojny w tej kaukaskiej republice. Prasa komentuje też przyjazd na festiwal Nicole Kidman i projekcję filmu "Birth" Jonathana Glazera z jej udziałem.

 • Alina Kabajewa pierwszy raz po porodzie! Sporo przytyła!

  ...32-letnia kochanka Władimira Putina (63 l.) urodziła jego potomka?

 • "Sputnik nad Polską": Dialog narodów

  Prezydent Rosji Władimir Putin napisał w specjalnym liście z okazji rozpoczęcia w Warszawie 6. Festiwalu Filmów Rosyjskich "Sputnik nad Polską", że jest przekonany, iż impreza ta "przyczyni się do rozwoju twórczego dialogu między społeczeństwami Rosji i Polski".

 • Beata Tadla boi się o życie! Dostaje dziwne przesyłki

  ..., że od Władimira Putina wie o tajemnym przesłaniu dla świata, a potem dopisuje, że informuje o tym właśnie mnie, gdyż jestem jej... córką - opowiada Tadla. Kobieta, którą dziennikarka nazywa "panią(...) dla dzieci i przeterminowane słodycze. A w trzecim sztuczny kożuszek. Beacie zrobiło się żal nadawczyni, która najwyraźniej postradała zmysły. Rozważała wysłanie odpowiedzi. - Myślałam o tej...

 • Walcząc z Putinem, szukając siebie

  Dokumenty ("Pussy Riot. Modlitwa punka", "Historie rodzinne") i filmy przeznaczone dla najmłodszych ("Rysiek Lwie Serce", "Gdzie jest Gwiazdka?") zdominowały piątkowe premiery. Stawkę uzupełniają: rodzima "Papusza" oraz hollywoodzkie "Adwokat" i "Don Jon".

 • Pussy Riot: Wniosek odrzucony

  Sąd w Kraju Permskim oddalił w środę wniosek odbywającej karę więzienia Marii Alochinej z zespołu Pussy Riot, która zabiegała o odroczenie kary ze względu na małoletnie dziecko - podały rosyjskie agencje.

 • Najlepsze dokumenty na... Planete+

  Kontrowersyjne dzieje Rosji, różne oblicza Nowego Jorku, kulisy świata mody, fascynujące kultury orientu, niecodzienne spojrzenie na futbol i oscarowe dokumenty - oto, co dokumentalny kanał Planete+ przygotował na wiosnę.