• Informacje na temat:

  dzieci z okładek

Artykuły na temat: dzieci z okładek
 • Monika Olejnik przegrywa w sądzie z tygodnikiem! Chodziło o okładkę z nią i Wojciechem Jaruzelskim

  ...też tytuł: "Dzieci esbeków i ludzie PZPR rządzą w mediach".  Całość miała być ilustracją do artykułu znajdującego się w środku numeru.  Opublikowano w nim fragmenty książki "Resortowe dzieci. Media(...) dziennikarskim nie może być ograniczana. Ponadto stwierdzono, że memy internetowe są powszechnie wykorzystywane przy tworzeniu okładek czasopism. Tak było też w tym przypadku. Zaznaczono, że okładka "wSieci...

 • Roman Polański: Reżyser to gawędziarz

  Umówiliśmy się na rozmowę. Nie o tym, co wydarzyło się prawie 40 lat temu w Los Angeles. Nie o ekstradycji, bo przecież od lat ściga go Interpol. To rozmowa o tym, co będzie. "Reżyser to gawędziarz" - mówi Roman Polański w RMF FM.

 • Anna Wendzikowska sprzedała swoje dziecko na okładce!

  Kolejny etap wtajemniczenia do show-biznesu dla jej małej córeczki?

 • Chris Hemsworth najseksowniejszy

  Chris Hemsworth, australijski aktor, znany m.in. z tytułowej roli w filmie "Thor", został uznany za "najseksowniejszego mężczyznę świata" 2014 roku. Magazyn "People", który przygotowuje ranking, ogłosił listę 19 listopada.

 • Ciężarna Serena Williams pozuje nago na okładce "Vanity Fair"

  Serena Williams (35 l.) wystąpiła nago na okładce magazynu "Vanity Fair".

 • Ten chłopiec to... dziewczynka

  Oto niezwykła historia Indii Dudek, dziewczynki, która w "Pani z przedszkola" - pełnej nieoczekiwanych zwrotów akcji komedii twórcy wielokrotnie nagrodzonej "Obławy" - zagrała... Krzysia!

 • Justyna Steczkowska pokazała rodzinę na okładce!

  Piosenkarka w przeszłości unikała rozmów na temat życia prywatnego. Od jakiegoś czasu coraz śmielej jednak wypowiada się na temat swojej rodziny. Niedawno na przykład zdobyła się na szczerość i opowiedziała o najbliższych oraz chorobie męża. Teraz z kolei zdecydowała się pokazać dzieci oraz męża na okładce... katalogu! Wokalistka jest twarzą jednej z firm kosmetycznych i to właśnie na jej...

 • Madonna: 30 lat "Like a Virgin"

  To jeden z najlepiej sprzedających się albumów w historii muzyki, a zarazem jeden z tych, który wywołał sporo skandali. 12 listopada 1984 roku ukazał się "Like A Virgin" Madonny.

 • Eva Longoria na okładce gazety pochwaliła się zdjęciem z synem. Ależ on uroczy!

  Eva Longoria (43 l.) w końcu znalazła spokojną przystań. Związała się z obecnym mężem i urodziła swoje pierwsze dziecko. Chłopiec przyszedł na świat w czerwcu. Teraz szczęśliwa mama zaprezentowała go w całej okazałości.

 • Recenzja Bonson/Matek "MVP": W pierwszym szeregu, ale nie zawsze z uśmiechem

  Bonson i Matek zadomowili się już w polskim mainstreamie niczym wytrawni gracze. Album "MVP" szczecińskiego duetu pokazuje jednak, że nawet najlepszy czas w karierze nie zwalnia z krytycznego myślenia o przeszłości i własnych wadach.

Zdjęcia na temat: dzieci z okładek
 • Mama Madzi
Wideo na temat: dzieci z okładek
 • Caitlyn Jenner pragnie dziecka! Ojcem miałby być... Bruce!

  Caitlyn Jenner poczuła instynkt macierzyński? Jako Bruce Jenner od zawsze czuła się kobietą i marzyła o przemianie. Jej metamorfoza została nawet doceniona na okładce "Vanity Fair". "National Enquirer" podaje, iż Caitlyn Jenner zaczęła myśleć o dzieciach. Ojcem dziecka miałby zostać... Bruce Jenner. Celebrytka jako mężczyzna zdążyła oddać spermę do kliniki płodności. Zapłodniona surogatka