• Informacje na temat:

  dzieci z reklam

Artykuły na temat: dzieci z reklam
 • "Na Wspólnej": Kariera w reklamie

  Podczas spaceru z Ludwikiem (Gustaw Marczak) Jowita (Żaneta Homa) zahaczy o plan zdjęciowy filmu reklamowego.

 • Julia Roberts w reklamie. Po włosku

  Włoscy spece od reklamy wiedzą kogo zapraszać do swoich spotów, by przyciągnąć rzesze nowych klientów. Kevin Costner, Antonio Banderas, a teraz Julia Roberts reklamują włoskie produkty... po włosku.

 • "Barwy szczęścia": Zuzia zostawi Filipa dla modela znanego z reklam?

  Na pierwszym po wakacjach treningu Zuzia (Anna Adamus) pozna Adriana (Emil Lipski) - chłopaka, który jako dziecko występował w reklamach i jest sławny. Filip (Kuba Dyniewicz) od razu zauważy, że były model zagiął parol na jego dziewczynę...

 • Agnieszka Holland o "Dziecku Rosemary": Krew akceptują, gorzej z seksem

  1 maja na antenie stacji Lifetime wyemitowany zostanie pierwszy odcinek 4-częściowego serialu "Dziecko Rosemary" w reżyserii Agnieszki Holland. W rozmowie z Interią polska reżyserka opowiedziała, dlaczego zdecydowała się nakręcić klasyczny horror; ujawniła, że z ostatecznej wersji serialu wypadły niemal wszystkie sceny z Weroniką Rosati oraz wyznała, że w trakcie pracy nad "Dzieckiem Rosemary" musiała się zmierzyć z "obyczajowymi" ograniczeniami: - Krew akceptują, gorzej z seksem.

 • ...w Polsce mamy coraz więcej otyłych dzieci, a on ma na nie niebywały wpływ.  Niektórzy opowiadali się po stronie Bosackiej i gratulowali jej odwagi i szczerości, a niektórzy bronili Roberta. Jeden(...) sprawie. Zobaczcie, co nam powiedziała. Dziennikarka nadal potępia piłkarza za udział w reklamie napoju. Jej zdaniem, pieniądze nie są bowiem najważniejsze.  Sama wielokrotnie odrzucała propozycje...

 • Zwiastun horroru "Annabelle" zakazany w Wielkiej Brytanii

  Zwiastun horroru "Annabelle" został zakazany w Wielkiej Brytanii po tym, jak reklama amerykańskiego filmu wyświetliła się w dwóch mobilnych aplikacjach z grami przeznaczonymi dla dzieci, które ukończyły 4 lata.

 • Dorota Wellman obłowi się na reklamie dyskontu. Zarobi aż...

  Dorota Wellman (54 l.) kolejny raz zdecydowała się na romans z reklamą. Ile na tym zarobi?

 • 50. urodziny Moniki Bellucci

  50 lat kończy we wtorek, 30 września, Monica Bellucci, gwiazda włoskiego kina, która - jak się zauważa - choć zachwyca głównie w rodzimym i francuskim kinie, w reklamach i na oszałamiających zdjęciach, wciąż czeka na główne role w największych światowych produkcjach.

 • A to zaskoczenie! Adam Kraśko z "Rolnik szuka żony" w kolejnej reklamie!

  Adam Kraśko (44 l.) podpisał kolejny kontrakt reklamowy. Po drewnianych muszkach słynny rolnik będzie zachwalał... biżuterię dla krów.

 • Ben Affleck w mrocznym świecie miłości i nienawiści

  Ben Affleck ma już na koncie dwa Oscary, troje dzieci i przepiękną żonę, aktorkę Jennifer Garner. Nie wykluczone, że najnowsza rola w "Zaginionej dziewczynie" Davida Finchera może przynieść 42-letniemu gwiazdorowi trzecią, złotą statuetkę. Czy jest coś, czego może mu brakować?

Zdjęcia na temat: dzieci z reklam
Wideo na temat: dzieci z reklam
 • Tak wyglądała Mila Kunis jako dziecko

  Mila Kunis (28 l.) w reklamie lalki. Już wtedy była śliczna?

 • Duże dzieci

  Komedia "Duże dzieci" to opowieść o pięciu przyjaciołach z dzieciństwa, którzy spotykają się po raz pierwszy od 30 lat i odkrywają, że dorastanie wcale nie jest jednoznaczne z dojrzewaniem. W weekend przypadający na święto 4 lipca, pięciu przyjaciół z dzieciństwa /Adam Sandler, Kevin James, Chris Rock, David Spade i Rob Schneider/ spotyka się po 30 latach, aby wziąć udział w pogrzebie ukochanego trenera koszykówki. Wraz z rodzinami zatrzymują się w domku nad jeziorem należącym do zmarłego...

 • Anna Mucha zabrała głos w sprawie rodzenia przez cesarskie cięcie!

  Anna Mucha w rozmowie z Wideoportalem skomentowała jedną z reklam, w której zasugerowano poród naturalny jako lepszy od porodu przez cesarskie cięcie. Aktorka, która urodziła swoją córkę Stefanię poprzez "cesarkę", uważa taki podział za dyskryminujący kobiety. Nie jest dla niej istotne w jaki sposób matki rodzą, najważniejsze, aby dzieci były zdrowe. (Wideoportal/x-news)

 • Wilcze dzieci

  Niezwykła opowieść o matce chłopca i dziewczynki, okazjonalnie przemieniających się w wilki. Z kontynentalnego rozumienia mitu o człowieku-wilku Mamoru Hosoda bierze tylko metaforę dojrzewania. Ame i Yuki muszą określić własną tożsamość w plenerze japońskiej wsi namalowanej monetowską kreską. Mit o Likaonie jest im obcy, nikt nie testuje tu wszechwiedzy bogów, mordując przypadkowych gości. Za to Hosoda posiłkuje się nieznaną Europejczykom tradycją, w której chłopi składają ofiary wilkom...

Dyskusje na temat: dzieci z reklam
 • Re: "Ojciec Mateusz": Artur Pontek cieszy się, że jego dzieci grają w serialach

  Żeby tylko w serialach! KAŻDA reklama ma bachorów potąd! Już wymioty gotowe, gdy się włączy jakąkolwiek stację TV! Co to ma być? Zachęta do kombinowania z rozrodczością z powodu ewentualnego 500+? Jeszcze tylko nie widziałem dzieci w reklamie pastylek na potencję, a poza tym są zapchajdziurami reklam bez sensu.

 • Re: "Druga szansa": W 3. sezonie: Borecka zmęczona macierzyństwem?!

  mniejsza oglądalność?- a kto niby ma ochotę oglądać reklamy po każdej scenie, których czas jest dłuższy niż odcinka serialu?. Nawet dzieci bajek już nie chcą oglądać na ich stacjach telewizyjnych, bo nie lubią reklam i uciekają sprzed telewizorów wyłączając je.

 • Re: "Przyjaciółki": Małgorzata Socha czuje się spełniona w kwestii macierzyństwa

  Trochę mniej reklam, ścianek i bankietów, więcej czasu dla dzieci, skoro się już na nie zdecydowało. Fakt, że istnieje instytucja Niani, ale od czego jest matka? W ogóle mniej, tzn.bardziej umiejętnego podejścia do medycyny estetycznej, czyli trochę wiecej klasy!

 • Re: "Świat według Kiepskich": Dariusz Gnatowski o swojej chorobie

  przecież to widać że już od dzieciństwa rodzice zadbali o jego tuszę, brawo rodzice którzy pchacie wszystko i na wymiar w dzieci. Dzieci nich więcej oglądają reklam a w sklepach tupią nóżkami a rodzice ze swej wielkiej miłości do pociech wszystko dadzą pokłon należy się rodzicom za ich hojność i miłość i żeby uciszyć w sklepie dziecko i wiele wiele innych sposobów no ale nie ma się co martwić

 • Re: Niewiele osób pamięta ją jako klientkę s...

  Też nie znam . A reklam nie oglądam .Poza jedną ..blokiem świątecznym na rzecz chorych dzieci .

 • Re: Kolejna ofiara kartonów

  Ja się tylko pytam kto jeszcze ogląda ten serialowy GNIOT-OGŁUPIACZ. I niech się nie dziwi Pan Prezes TVP, żę Polacy nie płacą abonamentu! Zamiast wydawać miljony zł na te badziewia to lepiej już nadawać reklamy, bo niektóre nawet dzieci lubią i chętnie oglądają Ja nie ogladam reklam!!!!!!!!!!! A dzieciom wprost zabraniam!!!!!!!!!!!

 • Re: AMC: Seriale nie dla idiotów!

  Nie oglądamy reklam i propagandy nie mam TV w domu jest ciepły i miły nastrój dorowolnie zrezygnowaliśmy z ogłupina telewizyjnego dzici i rodziny proponuje ten terend No to stary jesteś ograniczony, szkoda, ze dzieci też do tego zmuszasz. pewnie jeszcze uwielbiać sluchać trójki i uważasz, że "Samotność w sieci" to dobra książka

 • Re: Porzuci Krawczyka dla byłego?

  Ciemny narodzie, ten romans to pic na wodę! Zwykły chwyt marketingowy, żeby podnieść oglądalność i utrzymać ceny reklam w tym czasie antenowym! Za chwilę Włodara "wróci" do Sićko, a Krawczyk "wróci skruszony" do Anetki, a ta go "przyjmie" bo "mają dzieci"... A tak naprawdę wszyscy przyjęli niezłą premię za podgrzanie atmosfery wokół beznadziejnego serialu...

 • Re: "Przepis na życie": Dominika Gwit zapewnia, że dieta to nie kara...

  Upodobanie do słodyczy to właśnie rzecz nabyta Z ZEWNĄTRZ (patrz dosładzanie produktów już dla dzieci, setki reklam słodyczy itd), wystarczy kilka tygodni "odwyku" (wpisz w google "cukrowy detox") by człowiek nie miał ochoty na sztuczne słodycze, bo nawet zwykła marchew zaczyna być słodka nie do wytrzymania.

 • Re: Sztuka spadania na cztery łapy

  człowiek przez 8 czy 7 sezonów można dać to na lata uczy się tego co ma filmie ..., i staje się on szumowina ( bez obrazy Charlie ) , jedni myślą że film to real a to fikcja ... z niego robi się szumowinę i w naszych oczach to pies na baby ... , alkoholik .... i jakieś single ma do reklam i dla dzieci, a brata dla niego to może najgorsza szumowina od urodzenia...