• Informacje na temat:

  dzieciństwo benedykta xvi

Artykuły na temat: dzieciństwo benedykta xvi
 • Filip Chajzer: Jestem teraz bliżej Boga

  ...mojej są wizerunki papieży: Jana Pawła II, Benedykta XVI, Franciszka oraz Matki Boskiej Gietrzwałdzkiej. Czerpię mądrość z każdego z Ojców Świętych, z ich encyklik. Ale moim ulubionym jest Franciszek...

 • "Jan Paweł II" w telewizji RAI

  Pierwszy kanał włoskiej telewizji publicznej RAI wyemitował w niedzielę, 27 listopada, pierwszą z dwóch części filmu "Jan Paweł II" w reżyserii Johna Kenta Harrisona, którego światowa premiera w obecności Benedykta XVI odbyła się 17 listopada. Drugi odcinek włoska telewizja nada w poniedziałek, 28 listopada.

 • Papież Benedykt XVI obejrzy w czwartek po południu, 17 listopada, w Watykanie specjalnie przygotowaną dla niego, prawie dwugodzinną wersję filmu zatytułowanego "Jan Paweł II". Będzie to światowa prapremiera tego filmu.

 • Watykan: Po pokazie filmu o Janie Pawle II

  W Watykanie w czwartek wieczorem, 17 listopada, odbyła się prapremiera filmu "Jan Paweł II" w reżyserii Johna Kenta Harrisona z Jonem Voightem w roli papieża. Film zakończyły bardzo krótkie oklaski; kilka tysięcy widzów, z Benedyktem XVI, było tak wzruszonych, że zakończenie projekcji przyjęto w ciszy i skupieniu.

 • "Jan Paweł II" w Watykanie

  W czwartek,17 listopada, o godzinie 17.30 w watykańskiej Auli Pawła VI odbędzie się, z udziałem Benedykta XVI, prapremiera dwuodcinkowego filmu telewizyjnego "Jan Paweł II", nakręconego wspólnie przez włoską telewizję publiczna RAI i amerykańską CBS przy współpracy z Telewizją Polską.

 • "Jan Paweł II" w Polsce od marca

  Film "Jan Paweł II", w którym główną rolę gra amerykański aktor Jon Voight ( "Nocny kowboj" , "Lara Croft: Tomb Raider" ), zadebiutuje na ekranach polskich kin 3 marca 2006 roku. Studio Interfilm, które jest dystrybutorem obrazu, wprowadzi go na ekrany w 130 kopiach.

 • Film "Jan Paweł II" , którego polska premiera odbędzie się w czwartek, 2 marca, w Krakowie i Wadowicach, jest jedną z kilku produkcji o papieżu-Polaku, zrealizowanych w ostatnich miesiącach.

Wideo na temat: dzieciństwo benedykta xvi
 • Długie dzieciństwo

  Lino - dziennikarz sportowy i Francesca - specjalistka od języków średniowiecznych od wielu lat są wzorowym małżeństwem. Ich życie wydaje się uporządkowane, dostatnie i pozbawione większych zmartwień. Jedynym rozczarowaniem jest fakt, że nie mają dzieci. Ale nawet to nie zdołało oddalić ich od siebie, a tylko scementowało ich wzajemną miłość i oddanie. Nagle z Lino zaczyna się dziać coś dziwnego. Zapomina, po co wstał z krzesła, umykają mu z pamięci nazwy przedmiotów. Na początku małżonkowie...

 • Dzieciństwo Ikara

  Jonathan Vogel chciałby cofnąć czas i uniknąć wypadku, który zniszczył jego życie. Kiedy dowiaduje się, że Stivlas Karr światowej sławy profesor i genetyk właśnie pracuje nad badaniami genetycznymi, w których opracowuje metodę odradzania się ludzkiego ciała, Jonathan postanawia wziąć udział w tym eksperymencie jako królik doświadczalny. Jednak badania nie idą zgodnie z planem profesora i przynoszą makabryczne skutki. Jonathan jest w niebezpieczeństwie, a jedyną osobą, która może mu pomóc jest...

 • Michael Kohlhaas

  XVI wiek, górski krajobraz Sewennów. Michael Kohlhaas (Mads Mikkelsen) zajmuje się handlem końmi, dzięki czemu całkiem nieźle prosperuje. Prowadzi spokojne, rodzinne życie. Jego szczęście kończy się, gdy pada ofiarą wielkiej niesprawiedliwości ze strony władz. Nie widząc innego sposobu na wyegzekwowanie swych praw, zbiera wokół siebie innych pokrzywdzonych i rozpoczyna rebelię.