• Informacje na temat:

  dziecko aktorki z pierwszej miłości aleksandry

Artykuły na temat: dziecko aktorki z pierwszej miłości aleksandry
 • "Barwy szczęścia": Aleksandra Woźniak tułała się w poszukiwaniu miłości

  ...dla mnie jako aktorki idealnie (śmiech). Już w pierwszej scenie grałam rozpacz w kawiarni. Wróciłam na plan po przerwie i od razu takie wyzwanie - rewelacja! Wątek, do którego dołączyła Dominika(...) Zajrzałem na pani bloga. Przyjemnie popatrzeć na zdjęcia pani rodziny - gromadka uśmiechniętych dzieci, dużo miłości i radości. Jaki jest przepis na szczęście? - Każdy ma swoją drogę do szczęścia...

 • Stanisława Celińska i Agnieszka Kotulanka: Z upadku można się podnieść

  Wybitne aktorki - Stanisława Celińska i Agnieszka Kotulanka. Pierwsza z nich przez pięć lat zmagała się z chorobą alkoholową. Dzięki modlitwie i sile woli wygrała. Druga ma przed sobą tę najtrudniejszą walkę.

 • Aleksandra Konieczna była na granicy życia i śmierci

  ...na przemian. Najwięcej Leśmiana, o miłości - zdradza. Już wtedy ciągnęło ją na scenę, choć nie marzyła o aktorstwie. Dopiero profesor z liceum podsunął jej pomysł, by zdawała do szkoły aktorskiej(...) potoczyć się inaczej. Jednak ślepy los zdecydował, że na jej drodze stanął Andrzej Maj (†54 l.), znany krakowski reżyser. Ola marzyła o wielkiej miłości i zakochała się w starszym od siebie o 15 lat...

 • Jadwiga Barańska i Jerzy Antczak: Szykują się na diamentowe gody

  Wzięli ślub, ale pięć lat nie mieszkali razem. Kto wie, jak potoczyłyby się ich dalsze losy, gdyby nie pewna propozycja.

 • Magdalena Popławska i Aleksandra Popławska pożegnały ojca

  Magdalena Popławska (36 l.) i Aleksandra Popławska (40 l.) musiały wrócić na rodzinny Śląsk, by pożegnać kogoś, kogo kochały bardzo wielką, choć trudną miłością.

 • Jolie: Hakerka, złodziejka, wariatka

  W tym tygodniu do naszych kin wchodzi "Salt", najnowszy film z udziałem Angeliny Jolie. W oczekiwaniu na to, czym tym razem zaskoczy najsłynniejsza obecnie aktorka na świecie, prześledziliśmy jej dotychczasowe dokonania na dużym ekranie.

 • W "Pierwszej miłości" nie będzie wiać nudą!

  Metamorfoza Marysi (Aneta Zając), ślub Sabiny (Urszula Dębska), plantacja marihuany w Wadlewie i wiele innych intrygujących historii przygotowali producenci dla widzów "Pierwszej miłości". Nowy sezon już od marca w Polsacie!

 • Różne twarze Angeliny Jolie

  W związku z pierwszą po czteroletniej przerwie kinową rolą - w piątek w polskich kinach zadebiutowała "Czarownica" - a także wypadającymi 4 czerwca trzydziestymi dziewiątymi urodzinami, prześledziliśmy dotychczasowe dokonania na dużym ekranie Angeliny Jolie.

 • Figura ma dwa niesprawne palce. Szokująca przeszłość aktorki!

  Aktorka ze swoich upadków zawsze podnosiła się resztkami sił. Jak sama mówi, jest mistrzynią złych decyzji, których konsekwencje długo sprawiały ból. "Zjadłam zęby na miłościach, samotności(...), dodatkiem do męskiego świata" - skarżyła się. Z jednej strony walczyła z wizerunkiem seksbomby, z drugiej podkreślała, ile dla niej znaczy seks. "Bez miłości i seksu nie da się żyć" - mówiła...

 • Najlepsi debiutanci polskiego kina

  MIjający rok nie był sezonem aktorskich debiutów. Jedynym nowicjuszem, który zdołał wybić się ponad przeciętność rywalizując z bardziej doświadczonymi artystami, okazał się odtwórca roli Magika w filmie "Jesteś bogiem" - Marcin Kowalczyk. Nie znaczy to, że brakuje nazwisk, które warto obserwować w najbliższej przyszłości.

Wideo na temat: dziecko aktorki z pierwszej miłości aleksandry
 • Z miłości

  Młodzi małżonkowie, Ewelina i Piotr, z powodu kłopotów finansowych decydują się zagrać w filmie porno. Chcą zrobić to tylko raz, jednak świat, w który nieopatrznie weszli, wciąga ich coraz głębiej. Bohaterowie przesuwają granice moralne coraz dalej i dalej, wywołując serię zdarzeń, które przewartościują ich życie.

 • Granice miłości

  Guillermo Arriaga, nagradzany scenarzysta filmów takich jak "Babel" i "21gramów" przeniesie nas w świat niczym z powieści Paolo Coelho. Fascynująca historia trzech nieznanych sobie kobiet, których losy zaczynają się ze sobą przeplatać. Każda z nich poszukuje w życiu odkupienia, wybaczenia i miłości. Zdobywczynie Oscara - mega gwiazda Charlize Theron oraz długo oczekiwana Kim Basinger w niezwykłej opowieści o miłości, która oczyszcza, uzdrawia, a także spala. "Mocny, wciągający i wstrząsający...

 • Z miłości do gwiazd

  "Z miłości do gwiazd" (Mes Stars et moi) to francuski humor w najlepszym wydaniu. W roli głównej zobaczymy Kada Merada ("Jeszcze dalej niż północ"), a u jego boku największe gwiazdy francuskiego kina: Catherine Deneuve i Emmanuelle Béart, które po filmie "8 Kobiet" po raz kolejny pojawiły się razem na wielkim ekranie. "Z miłości do gwiazd" to komedia o wielkim fanie kina, który nieustannie miesza się w życie swoich ulubionych gwiazd, zaniedbując przy tym własne. Kiedy trzy prześladowane...