• Informacje na temat:

  dziecko albinos

Artykuły na temat: dziecko albinos
 • Martyna Wojciechowska: Chcę, żeby ludzie na świecie o tym usłyszeli

  Film "Ludzie duchy" Martyny Wojciechowskiej i Marka Kłosowicza otrzymał nominację na Międzynarodowym Festiwalu Produkcji Telewizyjnej w Monte Carlo. Dokument opowiada historię albinosów z Tanzanii, którzy są zwierzyną łowną dla ludzi wierzących w magiczną moc chorych na bielactwo.

 • Wybrańcy, zabójcy i władcy ludzkości

  Thrillery ("System", "Klub dla wybrańców", "Zabójcy bażantów") i dokumenty ("Wędrówka na Zachód", "Optymistki", "Karski i władcy ludzkości") dominują wśród filmów, które wchodzą na ekrany polskich kin w piątek, 24 kwietnia.

 • "Wiedźma wojny": Afrykańska magia wojny

  Zagubiona w Kongo wioska 12-letniej Kamony zostaje zaatakowana przez rebeliantów. Dziewczynka zmuszona zostaje do zastrzelenia swoich rodziców i wcielona w szeregi żołnierzy-dzieci. Wkrótce staje się "wiedźmą wojny" ze względu na zdolność widzenia duchów zmarłych, które ostrzegają ją przed niebezpieczeństwami. Kamona zakochuje się w albinosie Czarodzieju, lecz wojna nie da im o sobie zapomnieć.

 • "Piraci!": Nie tylko dla wilków morskich!

  Jestem wielką fanką książki Gideona Defoe'a "The Pirates! Band of Misfits". Stanowiła ona inspirację dla twórców przebojowego filmu animowanego "Piraci!". To propozycja dla dzieci dużych i małych, dla wilków morskich i... szczurów lądowych.

 • "Biały cień" zdobywcą Grand Prix festiwalu Nowe Horyzonty

  Film izraelskiego reżysera Noaza Deshe - "Biały cień"- otrzymał w sobotę we Wrocławiu Grand Prix w Międzynarodowym Konkursie Nowe Horyzonty. W uzasadnieniu werdyktu jury wskazało, że to film "mocny, surowy, zapadający w pamięć, niepokojący i radykalny".

 • Kim jest "wiedźma wojny"?

  "Wiedźma wojny" to czwarty fabularny film w karierze kanadyjskiego reżysera Kima Nguyena. Jego premiera odbyła się na tegorocznym festiwalu filmowym w Berlinie i był to pierwszy od 12 lat kanadyjski obraz prezentowany w sekcji konkursowej tej imprezy.

 • "Gorący towar": W tym szaleństwie jest metoda!

  "Gorącym towarem" Paul Feig udowadnia, że mimo pięćdziesiątki na karku, jest jednym z największych wariatów w Hollywood. Jego nowa komedia łamie wszelkie schematy i bawi do łez.

 • Gorący weekend, chłodne kino

  W piątek na ekranach polskich kin debiutuje aż 10 tytułów! Mimo że największą produkcją tygodnia pozostają "Faceci w czerni 3", walkę o widza stoczy też z pewnością "Uwodziciel", z rolą Roberta Pattinsona, oraz kolejny, święcący triumfy w Europie, skandynawski kryminał - "Łowcy głów".

Wideo na temat: dziecko albinos
 • Sekret afrykańskiego dziecka

  Cécile, młoda Francuzka, rozstaje się z narzeczonym, który nieoczekiwanie postanawia zerwać zaręczyny i wyjeżdża do Afryki. Dziewczyna wyjeżdża za nim, w nadziei, że może uda się wszystko naprawić. Trafia do północnego Beninu, gdzie Didier pracuje w misji humanitarnej. Nie podejrzewa, że zanim odzyska miłość, życie postawi przed nią zupełnie inne wyzwanie… W drodze do osady, w której znajduje się Didier, dziewczyna gubi się w afrykańskim buszu. Kiedy zatrzymuje samochód, podbiega do niej...

 • Projekt dziecko, czyli ojciec potrzebny od zaraz

  Projekt dziecko..." to historia małżeństwa w średnim wieku, Ani (Dominika Ostałowska) i Piotra (Zbigniew Zamachowski), którym do pełnego szczęścia brakuje tylko dziecka. Anna ma trudności z zajściem w ciążę ze swoim mężem. Zaczyna więc szukać kandydata na dawcę plemników. Panowie proszeni o tę wyjątkową przysługę mają szczególne powody, by ulec prośbie. Wśród mężczyzn tych są Marian - żołnierz, który ma wkrótce wyjechać na misję do Afganistanu, oraz gej o imieniu Robert. W obsadzie komedii,...

 • Duże dzieci

  Komedia "Duże dzieci" to opowieść o pięciu przyjaciołach z dzieciństwa, którzy spotykają się po raz pierwszy od 30 lat i odkrywają, że dorastanie wcale nie jest jednoznaczne z dojrzewaniem. W weekend przypadający na święto 4 lipca, pięciu przyjaciół z dzieciństwa /Adam Sandler, Kevin James, Chris Rock, David Spade i Rob Schneider/ spotyka się po 30 latach, aby wziąć udział w pogrzebie ukochanego trenera koszykówki. Wraz z rodzinami zatrzymują się w domku nad jeziorem należącym do zmarłego...