• Informacje na temat:

  dziecko bujakiewicz

Artykuły na temat: dziecko bujakiewicz
 • Jak mieszka Katarzyna Bujakiewicz?

  Katarzyna Bujakiewicz (45 l.) w nowym programie będzie odwiedzać luksusowe domy celebrytów. O swoim mówi niechętnie, bo - jak podkreśla - "wymaga on generalnego remontu". "Od czterech lat nic w nim właściwie nie zmieniłam. Jedynie boazeria w łazience z lat dziewięćdziesiątych została przemalowana na biało, w kuchni jednak ją zostawiłam" - śmieje się.

 • Katarzyna Bujakiewicz: Nic wbrew sobie

  Podbiła nasze serca, kiedy zagrała Mariolę Adamską w serialu "Magda M." Sympatię widzów ugruntowała rolą pielęgniarki Marty w serialu "Na dobre i na złe".

 • Kasia Bujakiewicz ogłasza z dumą: Na co dzień chodzę bez makijażu

  Katarzyna Bujakiewicz (45 l.) zaznacza jednak, że już na ściankę tak zupełnie naturalnie nie odważyłaby się wyjść...

 • Katarzyna Bujakiewicz broni "Małych gigantów"

  Jurorka programu "Mali giganci" Katarzyna Bujakiewicz podpowiada, co zrobić, by rozwinąć pasję u malucha i jak go jednocześnie nie skrzywdzić. Wyjaśnia też, dlaczego tęskni za pracą na planie serialu i z jakiego powodu nie wróci do "Na dobre i na złe".

 • Katarzyna Bujakiewicz: Nie chcę mieć więcej dzieci!

  Katarzyna Bujakiewicz (43 l.) zaskoczyła wszystkich swoim wyznaniem. Aktorka szczerze przyznała, że nie chce mieć już więcej dzieci!

 • Powstanie film o Annie Przybylskiej?

  Katarzyna Bujakiewicz rozważa wyprodukowanie filmu o zmarłej niedawno Annie Przybylskiej - informuje "Fakt". Aktorki od wielu lat się przyjaźniły.

 • Katarzyna Bujakiewicz o córce: Daję jej z siebie jak najwięcej

  Trudno jej nie lubić. Obdarzona jest dziewczęcym wdziękiem i naturalnością. 18 lat temu Katarzyna Bujakiewicz (46 l.) przebojem zdobyła serca widzów rolą pełnej temperamentu pielęgniarki Marty w serialu "Na dobre i na złe".

 • Co wiosną w telewizji? Kto zatańczy, a kto zaśpiewa?

  Danuta Stenka oceni wodne ewolucje, Katarzyna Bujakiewicz poszuka młodych talentów, Ewa Kasprzyk zatańczy, a Małgorzata Rozenek odwiedzi zaniedbane hotele. Co nas jeszcze czeka wiosną w telewizji?

 • Katarzyna Bujakiewicz: Trudny czas dla aktorki

  Długo się nad tym zastanawiała i ostatecznie Katarzyna Bujakiewicz (45 l.) wciąż nie jest przekonana do pomysłu swojego ukochanego Piotra Maruszewskiego, który dla ich córki wywrócił życie rodziny do(...) poprowadzić nasze dziecko dalej - zdradza aktorka. Dotychczas, choć też nie było łatwo, mieli ustabilizowane życie. Piotr od kilku lat pracował we Włoszech, a aktorka, jak tylko miała wolne, pakowała do...

 • "Mali Giganci": Jaką trenerką jest Natalia Lesz?

  Natalia Lesz jest jedną z trenerek w popularnym show "Mali Giganci". Odkąd popularna aktorka i wokalistka sama została mamą, lepiej rozumie dzieci i umiejętnie łączy macierzyństwo z pracą.

Zdjęcia na temat: dziecko bujakiewicz
Wideo na temat: dziecko bujakiewicz
 • Katarzyna Bujakiewicz: Ślub dopiero za 8 lat?

  Katarzyna Bujakiewicz przyznała podczas rozmowy z Robertem Patoletą, że na pokazie mody w Warszawie znalazła się po raz pierwszy w życiu. Podczas wywiadu zaprezentowała się w sukni Tomasza Olejniczaka. Aktorka stwierdziła, że mimo 44. lat, wciąż wygląda młodo dzięki dobrym genom i masażom. Jest natomiast przeciwna operacjom plastycznym. Ze stanowczością stwierdziła, że dzieci występujące

 • Sekret afrykańskiego dziecka

  Cécile, młoda Francuzka, rozstaje się z narzeczonym, który nieoczekiwanie postanawia zerwać zaręczyny i wyjeżdża do Afryki. Dziewczyna wyjeżdża za nim, w nadziei, że może uda się wszystko naprawić. Trafia do północnego Beninu, gdzie Didier pracuje w misji humanitarnej. Nie podejrzewa, że zanim odzyska miłość, życie postawi przed nią zupełnie inne wyzwanie… W drodze do osady, w której znajduje się Didier, dziewczyna gubi się w afrykańskim buszu. Kiedy zatrzymuje samochód, podbiega do niej...

 • Projekt dziecko, czyli ojciec potrzebny od zaraz

  Projekt dziecko..." to historia małżeństwa w średnim wieku, Ani (Dominika Ostałowska) i Piotra (Zbigniew Zamachowski), którym do pełnego szczęścia brakuje tylko dziecka. Anna ma trudności z zajściem w ciążę ze swoim mężem. Zaczyna więc szukać kandydata na dawcę plemników. Panowie proszeni o tę wyjątkową przysługę mają szczególne powody, by ulec prośbie. Wśród mężczyzn tych są Marian - żołnierz, który ma wkrótce wyjechać na misję do Afganistanu, oraz gej o imieniu Robert. W obsadzie komedii,...

Dyskusje na temat: dziecko bujakiewicz
 • Re: "Na dobre i na złe": Katarzyna Bujakiewicz jest uzależniona od... sportu

  To jedno wielkie kłamstwo, mieszkam niedaleko p. K. Bujakiewicz i widzę jej dom z okna. Kiedyś czasem biegala- max 15 min, ale z córką na spacerze widziałam ja może 3 razy przez ostatnie 3 lata. Rower..... ha, ha, ha, nigdy...... ani ona, ani jej partner który od 10-ciu miesięcy siedzi w domu i nic nie robi, ani dziecko, które tak naprawdę wychowuje teściowa. Ludzie, nie wierzcie w ten stek

 • Re: Kasia Bujakiewicz nie chce być panną młodą!

  Wezmie slub z garbatym w wieku 50 lat,dziecko urodzi w wieku 60 a teraz wazna jest kariera aktorki z castingu bo jakichs rewelacji artystycznych soba kompletnie nie przedstawia.

 • Re: Kasia Bujakiewicz nie chce być panną młodą!

  Pani Kasiu jest Pani super !! Ma Pani piękną rodzinę i tak trzymać, a papierek tylko wszystko zepsuje. uwielbiam Pani postać w "Lekarzach' A w Magdzie była Pani rewelacyjna. GRATULACJE i dalszych sukcesów. papierek wszystko zepsuje? A kto ci dziecko takich mądrości naopowiadał?

 • Od września "Na dobre i na złe" z konkurencją

  A to pewnie Bujakiewicz zapłacili więcej niż w " Na dobre i na złe " , ale "powodem " rezygnacji , podawanym przez aktorkę było dziecko . No i proszę czas na granie się znalazł . Jakie to przewrotne

 • Re: Od września "Na dobre i na złe" z konkurencją

  A to pewnie Bujakiewicz zapłacili więcej niż w " Na dobre i na złe " , ale "powodem " rezygnacji , podawanym przez aktorkę było dziecko . No i proszę czas na granie się znalazł . Jakie to przewrotne byc moze wieksza kasa ale jaka jest pewnosc ze serial sie utrzyma?zmuda tez taka piekna a chochot losu i inne bzdurne seriale skonczyly sie po niecalym pierwszym sezonie..

 • Re: "Lekarze": Maks umrze!

  no to TOTALNA PORAZKA TEGO SERIALU czyli główny bohater umiera pozostawia dziecko sierote i co Alicja go wychowuje ??? nie swoje dziecko ??? BEZ SMAKU STAJE SIĘ TEN SERIAL. Wg mnie powinno się rozwinąc : Alicja z Maksem sa razem maja jeszcze swoje wspólne dziecko - Ordynator ginekologi powinien dowiedzieć się że to jego psychiczna zonka uwikłała to oskarżenie że przekręty narobiła