• Informacje na temat:

  dziecko cezarego pazury i edyty zając

Artykuły na temat: dziecko cezarego pazury i edyty zając
 • Cezary Pazura wspomina początki znajomości z Edytką: Gdy powiedziała, że ma 19 lat, uśmiałem się

  Cezary Pazura (55 l.) po latach nieudanych związków szczęście znalazł u boku młodziutkiej krakowianki Edyty (29 l.). Para poznała się w pociągu jadącym z Krakowa do Gdyni. W swojej biografii "Byłbym zapomniał" aktor wspomina początki znajomości, zdradzając kilka dotąd nieznanych szczegółów.

 • Edyta Pazura rozżalona: Dostałam po głowie. Byłam bardzo rozpieszczona!

  Gdy weszłam do świata show-biznesu, dostałam po głowie - żali się Edyta Pazura (28 l.). Żona aktora Cezarego Pazury (53 l.) twierdzi, że minione lata nauczyły ją pokory i wewnętrznej siły. Zapewnia jednak, że mimo wielu trudnych momentów nie wyzbyła się wrażliwości.

 • Narzeczona Pazury spodziewa się dziecka

  Narzeczona Cezarego Pazury (46 l.), Edyta Zając (20 l.), spodziewa się dziecka. Badania lekarskie potwierdziły, że znany aktor wkrótce zostanie ponownie ojcem.

 • Pazura zaręczył się z Zając!

  Edyta Zając zostanie panią Pazurą już w pierwszej połowie przyszłego roku!

 • Zając: Nieźle dostałam po głowie

  Edyta Zając (22 l.), żona aktora Cezarego Pazury (47 l.), przyznaje, że jeszcze kilka miesięcy temu bardzo przejmowała się krytyką internautów. Wszystko odmieniło się po urodzeniu dziecka. "Mój świat się całkowicie zmienił, co innego stało się ważne" - wyznaje.

 • Córka zostawiła Pazurę

  Córka Cezarego Pazury (46 l.) z małżeństwa z pierwszą żoną Żanetą, wyleciała z Polski do Wielkiej Brytanii na studia.

 • Zabroniła Pazurze kontaktów z Weroniką

  Edyta Zając panicznie boi się byłej żony Cezarego Pazury. Kazała usunąć z ich domu wszelkie ślady po Weronice!

 • Pazurowie czekają na córeczkę

  Cezary Pazura i Edyta Zając już za miesiąc zostaną rodzicami Amelki. Żona gwiazdora zapowiada, że nie wróci po porodzie do pracy. Przez kilka miesięcy chce poświęcić się rodzinie.

 • Gwiazd sposoby na podryw

  ...trzeci: na... krewetki Wszyscy znamy historię Cezarego Pazury (47 l.) i Edyty Zając (22 l.), którzy poznali się w pociągu. Ich pierwsza randka nie odbyła się jednak w Warsie, a w warszawskiej restauracji. Aktor chciał zrobić na Edycie wrażenie i zaprosił ją na krewetki. Podziałało, chociaż żona Pazury krewetek podobno nie znosi. Sposób czwarty: na dzieci Sekretem udanego związku...

 • Najbardziej obciachowa para

  Cezary Pazura i Edyta Zając zostali uznani przez czytelników INTERIA.PL najbardziej obciachową parą polskiego show-biznesu. W ankiecie wzięło udział ponad 8 tysięcy głosujących.

Wideo na temat: dziecko cezarego pazury i edyty zając
 • Sekret afrykańskiego dziecka

  Cécile, młoda Francuzka, rozstaje się z narzeczonym, który nieoczekiwanie postanawia zerwać zaręczyny i wyjeżdża do Afryki. Dziewczyna wyjeżdża za nim, w nadziei, że może uda się wszystko naprawić. Trafia do północnego Beninu, gdzie Didier pracuje w misji humanitarnej. Nie podejrzewa, że zanim odzyska miłość, życie postawi przed nią zupełnie inne wyzwanie… W drodze do osady, w której znajduje się Didier, dziewczyna gubi się w afrykańskim buszu. Kiedy zatrzymuje samochód, podbiega do niej...

 • Projekt dziecko, czyli ojciec potrzebny od zaraz

  Projekt dziecko..." to historia małżeństwa w średnim wieku, Ani (Dominika Ostałowska) i Piotra (Zbigniew Zamachowski), którym do pełnego szczęścia brakuje tylko dziecka. Anna ma trudności z zajściem w ciążę ze swoim mężem. Zaczyna więc szukać kandydata na dawcę plemników. Panowie proszeni o tę wyjątkową przysługę mają szczególne powody, by ulec prośbie. Wśród mężczyzn tych są Marian - żołnierz, który ma wkrótce wyjechać na misję do Afganistanu, oraz gej o imieniu Robert. W obsadzie komedii,...

 • Duże dzieci

  Komedia "Duże dzieci" to opowieść o pięciu przyjaciołach z dzieciństwa, którzy spotykają się po raz pierwszy od 30 lat i odkrywają, że dorastanie wcale nie jest jednoznaczne z dojrzewaniem. W weekend przypadający na święto 4 lipca, pięciu przyjaciół z dzieciństwa /Adam Sandler, Kevin James, Chris Rock, David Spade i Rob Schneider/ spotyka się po 30 latach, aby wziąć udział w pogrzebie ukochanego trenera koszykówki. Wraz z rodzinami zatrzymują się w domku nad jeziorem należącym do zmarłego...